Skiweer Digne-les-Bains

Weersverwachting in het arrondissement Digne-les-Bains voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Digne-les-Bains voor 7 dagen


Weer Digne-les-Bains

Weer in het arrondissement Digne-les-Bains voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Digne-les-Bains voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Digne-les-Bains

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2450 m Dal 1325 m
do
sneeuwbuien
-10/-2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-11/-4 °C 1/8 °C
za
zonnig
-12/1 °C 0/11 °C
zo
helder
-6/1 °C 2/14 °C
ma
buien
-7/2 °C 5/15 °C
di
zonnig
-3/5 °C 7/17 °C
wo
zonnig
-1/8 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 2450 m -10/-2 °C -11/-4 °C -12/1 °C -6/1 °C -7/2 °C -3/5 °C -1/8 °C
Dal 1325 m 2/9 °C 1/8 °C 0/11 °C 2/14 °C 5/15 °C 7/17 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 2025 m Dal 1546 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/8 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/10 °C
za
zonnig
-4/9 °C -2/12 °C
zo
helder
-1/10 °C 1/14 °C
ma
helder
0/10 °C 3/16 °C
di
zonnig
2/14 °C 6/18 °C
wo
zonnig
4/14 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
helder
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 2025 m -2/2 °C -2/2 °C -4/9 °C -1/10 °C 0/10 °C 2/14 °C 4/14 °C
Dal 1546 m 1/8 °C 0/10 °C -2/12 °C 1/14 °C 3/16 °C 6/18 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 1736 m Dal 1280 m
do
ijzel
1/2 °C 2/10 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/9 °C
za
zonnig
-1/11 °C 0/12 °C
zo
helder
1/14 °C 2/15 °C
ma
buien
4/15 °C 5/16 °C
di
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
wo
zonnig
6/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 1736 m 1/2 °C 0/2 °C -1/11 °C 1/14 °C 4/15 °C 6/17 °C 6/19 °C
Dal 1280 m 2/10 °C 1/9 °C 0/12 °C 2/15 °C 5/16 °C 7/18 °C 7/20 °C
1-3 van 3 skigebieden