Skiweer Duitse Alpen
Weersverwachting in de Duitse Alpen voor 84 Skigebieden - Weer in de bergen in de Duitse Alpen voor 7 dagen
Weer Duitse Alpen
Weer in de Duitse Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Duitse Alpen voor 84 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Duitse Alpen
- Duitse Alpen – Gaan naar
Land:
Deelstaat:
Bergketens:
| Weer in skigebied | Berg 1247 m | Dal 1076 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 1/10 °C |
zo | -1/14 °C | 0/15 °C |
ma | 2/17 °C | 3/18 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 5/17 °C | 6/18 °C |
vr | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1247 m | 1/2 °C | -1/14 °C | 2/17 °C | 5/14 °C | 7/14 °C | 5/17 °C | 6/19 °C |
| Dal 1076 m | 1/10 °C | 0/15 °C | 3/18 °C | 6/15 °C | 8/15 °C | 6/18 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 715 m |
|---|---|---|
za | 5/9 °C | 6/9 °C |
zo | 1/16 °C | 2/16 °C |
ma | 3/18 °C | 4/18 °C |
di | 8/14 °C | 9/14 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
do | 7/15 °C | 8/15 °C |
vr | 8/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 810 m | 5/9 °C | 1/16 °C | 3/18 °C | 8/14 °C | 9/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C |
| Dal 715 m | 6/9 °C | 2/16 °C | 4/18 °C | 9/14 °C | 10/15 °C | 8/15 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1167 m | Dal 1052 m |
|---|---|---|
za | 0/5 °C | 0/6 °C |
zo | -1/11 °C | -1/12 °C |
ma | 3/12 °C | 3/13 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/15 °C |
do | 7/17 °C | 7/18 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1167 m | 0/5 °C | -1/11 °C | 3/12 °C | 6/12 °C | 7/14 °C | 7/17 °C | 9/20 °C |
| Dal 1052 m | 0/6 °C | -1/12 °C | 3/13 °C | 6/13 °C | 7/15 °C | 7/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1026 m | Dal 832 m |
|---|---|---|
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | -3/13 °C | -2/14 °C |
ma | 1/16 °C | 2/17 °C |
di | 3/14 °C | 4/15 °C |
wo | 7/13 °C | 8/14 °C |
do | 6/15 °C | 7/16 °C |
vr | 6/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1026 m | 1/6 °C | -3/13 °C | 1/16 °C | 3/14 °C | 7/13 °C | 6/15 °C | 6/20 °C |
| Dal 832 m | 1/7 °C | -2/14 °C | 2/17 °C | 4/15 °C | 8/14 °C | 7/16 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1580 m | Dal 1443 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -2/2 °C |
zo | -3/8 °C | -3/12 °C |
ma | 0/8 °C | 0/10 °C |
di | 0/10 °C | 3/11 °C |
wo | 2/10 °C | 4/13 °C |
do | 3/12 °C | 3/15 °C |
vr | 5/14 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1580 m | -5/2 °C | -3/8 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 5/14 °C |
| Dal 1443 m | -2/2 °C | -3/12 °C | 0/10 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 823 m | Dal 731 m |
|---|---|---|
za | 1/5 °C | 4/6 °C |
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 2/16 °C | 3/17 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 9/13 °C | 10/14 °C |
do | 8/15 °C | 9/16 °C |
vr | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 823 m | 1/5 °C | -1/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 9/13 °C | 8/15 °C | 7/20 °C |
| Dal 731 m | 4/6 °C | 0/14 °C | 3/17 °C | 6/15 °C | 10/14 °C | 9/16 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 830 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
za | 6/9 °C | 6/10 °C |
zo | 2/16 °C | 2/17 °C |
ma | 4/18 °C | 4/19 °C |
di | 9/14 °C | 9/15 °C |
wo | 10/15 °C | 10/16 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 830 m | 6/9 °C | 2/16 °C | 4/18 °C | 9/14 °C | 10/15 °C | 8/15 °C | 9/20 °C |
| Dal 710 m | 6/10 °C | 2/17 °C | 4/19 °C | 9/15 °C | 10/16 °C | 8/16 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 867 m | Dal 776 m |
|---|---|---|
za | 2/5 °C | 3/6 °C |
zo | -2/12 °C | -1/13 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 4/12 °C | 5/13 °C |
wo | 8/14 °C | 9/15 °C |
do | 6/17 °C | 7/18 °C |
vr | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 867 m | 2/5 °C | -2/12 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 8/14 °C | 6/17 °C | 8/21 °C |
| Dal 776 m | 3/6 °C | -1/13 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 7/18 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 2/6 °C | 4/8 °C |
zo | -2/13 °C | 0/15 °C |
ma | 3/14 °C | 5/16 °C |
di | 4/13 °C | 6/15 °C |
wo | 8/15 °C | 10/17 °C |
do | 6/18 °C | 8/20 °C |
vr | 8/22 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 860 m | 2/6 °C | -2/13 °C | 3/14 °C | 4/13 °C | 8/15 °C | 6/18 °C | 8/22 °C |
| Dal 650 m | 4/8 °C | 0/15 °C | 5/16 °C | 6/15 °C | 10/17 °C | 8/20 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 999 m | Dal 937 m |
|---|---|---|
za | 0/7 °C | 1/7 °C |
zo | -1/13 °C | 0/13 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
di | 6/14 °C | 7/14 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
do | 7/19 °C | 8/19 °C |
vr | 9/22 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 999 m | 0/7 °C | -1/13 °C | 3/14 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 7/19 °C | 9/22 °C |
| Dal 937 m | 1/7 °C | 0/13 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 8/19 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 762 m | Dal 642 m |
|---|---|---|
za | 2/7 °C | 3/9 °C |
zo | 2/12 °C | 3/14 °C |
ma | 1/15 °C | 2/17 °C |
di | 6/14 °C | 7/16 °C |
wo | 8/13 °C | 9/15 °C |
do | 8/16 °C | 9/18 °C |
vr | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 762 m | 2/7 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 6/14 °C | 8/13 °C | 8/16 °C | 9/20 °C |
| Dal 642 m | 3/9 °C | 3/14 °C | 2/17 °C | 7/16 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 914 m | Dal 834 m |
|---|---|---|
za | 1/5 °C | 1/5 °C |
zo | -1/13 °C | -1/13 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 9/13 °C | 9/13 °C |
do | 8/15 °C | 8/15 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 914 m | 1/5 °C | -1/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 9/13 °C | 8/15 °C | 7/20 °C |
| Dal 834 m | 1/5 °C | -1/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 9/13 °C | 8/15 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 1/8 °C |
zo | 0/14 °C | 0/14 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
vr | 10/23 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 890 m | 1/8 °C | 0/14 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 8/20 °C | 10/23 °C |
| Dal 840 m | 1/8 °C | 0/14 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 8/20 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 770 m | Dal 690 m |
|---|---|---|
za | 3/7 °C | 3/8 °C |
zo | 0/14 °C | 0/15 °C |
ma | 2/18 °C | 2/19 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
wo | 10/15 °C | 10/16 °C |
do | 8/18 °C | 8/19 °C |
vr | 8/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 770 m | 3/7 °C | 0/14 °C | 2/18 °C | 5/16 °C | 10/15 °C | 8/18 °C | 8/23 °C |
| Dal 690 m | 3/8 °C | 0/15 °C | 2/19 °C | 5/17 °C | 10/16 °C | 8/19 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
za | 5/9 °C | 5/10 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 8/14 °C | 8/15 °C |
wo | 10/14 °C | 10/15 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 750 m | 5/9 °C | 2/14 °C | 4/17 °C | 8/14 °C | 10/14 °C | 8/15 °C | 9/19 °C |
| Dal 670 m | 5/10 °C | 2/15 °C | 4/18 °C | 8/15 °C | 10/15 °C | 8/16 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
za | 0/6 °C | 1/8 °C |
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 3/13 °C | 4/15 °C |
di | 6/13 °C | 7/15 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
do | 7/18 °C | 8/20 °C |
vr | 9/21 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1100 m | 0/6 °C | -1/12 °C | 3/13 °C | 6/13 °C | 7/15 °C | 7/18 °C | 9/21 °C |
| Dal 850 m | 1/8 °C | 0/14 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 8/20 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/10 °C |
zo | -2/16 °C | -2/17 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 9/18 °C | 9/19 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
vr | 7/23 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 700 m | 1/9 °C | -2/16 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 7/20 °C | 7/23 °C |
| Dal 650 m | 1/10 °C | -2/17 °C | 2/17 °C | 5/16 °C | 9/19 °C | 7/21 °C | 7/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 772 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | -2/16 °C | -2/16 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
vr | 7/23 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 772 m | 1/9 °C | -2/16 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 7/20 °C | 7/23 °C |
| Dal 670 m | 1/9 °C | -2/16 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 7/20 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 1/8 °C |
zo | -2/14 °C | -1/15 °C |
ma | 2/17 °C | 3/18 °C |
di | 4/15 °C | 5/16 °C |
wo | 8/14 °C | 9/15 °C |
do | 7/16 °C | 8/17 °C |
vr | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 890 m | 1/7 °C | -2/14 °C | 2/17 °C | 4/15 °C | 8/14 °C | 7/16 °C | 7/21 °C |
| Dal 780 m | 1/8 °C | -1/15 °C | 3/18 °C | 5/16 °C | 9/15 °C | 8/17 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 894 m | Dal 849 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 2/11 °C |
zo | 0/16 °C | 0/17 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 6/20 °C | 6/21 °C |
vr | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 894 m | 2/10 °C | 0/16 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 6/20 °C | 7/21 °C |
| Dal 849 m | 2/11 °C | 0/17 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 6/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 2/9 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 4/15 °C | 5/16 °C |
di | 7/15 °C | 8/16 °C |
wo | 8/17 °C | 9/18 °C |
do | 8/20 °C | 9/21 °C |
vr | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 820 m | 1/8 °C | 0/14 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 8/20 °C | 10/23 °C |
| Dal 740 m | 2/9 °C | 1/15 °C | 5/16 °C | 8/16 °C | 9/18 °C | 9/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 882 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
za | 1/4 °C | 1/5 °C |
zo | -1/12 °C | -1/13 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/13 °C | 5/14 °C |
wo | 9/12 °C | 9/13 °C |
do | 8/14 °C | 8/15 °C |
vr | 7/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 882 m | 1/4 °C | -1/12 °C | 2/15 °C | 5/13 °C | 9/12 °C | 8/14 °C | 7/19 °C |
| Dal 840 m | 1/5 °C | -1/13 °C | 2/16 °C | 5/14 °C | 9/13 °C | 8/15 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 815 m | Dal 797 m |
|---|---|---|
za | 3/12 °C | 3/12 °C |
zo | 1/17 °C | 1/17 °C |
ma | 4/20 °C | 4/20 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
vr | 8/22 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 815 m | 3/12 °C | 1/17 °C | 4/20 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Dal 797 m | 3/12 °C | 1/17 °C | 4/20 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 754 m | Dal 717 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | -2/16 °C | -2/16 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
vr | 7/23 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 754 m | 1/9 °C | -2/16 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 7/20 °C | 7/23 °C |
| Dal 717 m | 1/9 °C | -2/16 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 7/20 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 905 m | Dal 885 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 1/8 °C |
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 8/19 °C | 8/20 °C |
vr | 10/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 905 m | 1/7 °C | 0/13 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 8/19 °C | 10/22 °C |
| Dal 885 m | 1/8 °C | 0/14 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 8/20 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 8/14 °C | 8/14 °C |
wo | 10/14 °C | 10/14 °C |
do | 8/15 °C | 8/15 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 750 m | 5/9 °C | 2/14 °C | 4/17 °C | 8/14 °C | 10/14 °C | 8/15 °C | 9/19 °C |
| Dal 710 m | 5/9 °C | 2/14 °C | 4/17 °C | 8/14 °C | 10/14 °C | 8/15 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 785 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
za | 5/8 °C | 5/9 °C |
zo | 1/15 °C | 1/16 °C |
ma | 3/17 °C | 3/18 °C |
di | 8/13 °C | 8/14 °C |
wo | 9/14 °C | 9/15 °C |
do | 7/14 °C | 7/15 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 785 m | 5/8 °C | 1/15 °C | 3/17 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C |
| Dal 740 m | 5/9 °C | 1/16 °C | 3/18 °C | 8/14 °C | 9/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 829 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 0/17 °C | 0/17 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
do | 6/21 °C | 6/21 °C |
vr | 7/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 850 m | 2/11 °C | 0/17 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 6/21 °C | 7/22 °C |
| Dal 829 m | 2/11 °C | 0/17 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 6/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 823 m |
|---|---|---|
za | 2/6 °C | 3/6 °C |
zo | -2/13 °C | -1/13 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
di | 4/13 °C | 5/13 °C |
wo | 8/15 °C | 9/15 °C |
do | 6/18 °C | 7/18 °C |
vr | 8/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 865 m | 2/6 °C | -2/13 °C | 3/14 °C | 4/13 °C | 8/15 °C | 6/18 °C | 8/22 °C |
| Dal 823 m | 3/6 °C | -1/13 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 9/15 °C | 7/18 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 633 m | Dal 587 m |
|---|---|---|
za | 3/8 °C | 3/9 °C |
zo | 0/15 °C | 0/16 °C |
ma | 2/19 °C | 2/20 °C |
di | 5/17 °C | 5/18 °C |
wo | 10/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/19 °C | 8/20 °C |
vr | 8/24 °C | 8/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 633 m | 3/8 °C | 0/15 °C | 2/19 °C | 5/17 °C | 10/16 °C | 8/19 °C | 8/24 °C |
| Dal 587 m | 3/9 °C | 0/16 °C | 2/20 °C | 5/18 °C | 10/17 °C | 8/20 °C | 8/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 836 m |
|---|---|---|
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | 1/11 °C | 1/12 °C |
ma | 0/14 °C | 0/15 °C |
di | 5/13 °C | 5/14 °C |
wo | 7/12 °C | 7/13 °C |
do | 7/15 °C | 7/16 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 880 m | 1/6 °C | 1/11 °C | 0/14 °C | 5/13 °C | 7/12 °C | 7/15 °C | 8/19 °C |
| Dal 836 m | 1/7 °C | 1/12 °C | 0/15 °C | 5/14 °C | 7/13 °C | 7/16 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 760 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
za | 2/7 °C | 2/8 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 1/15 °C | 1/16 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 8/13 °C | 8/14 °C |
do | 8/16 °C | 8/17 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 760 m | 2/7 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 6/14 °C | 8/13 °C | 8/16 °C | 9/20 °C |
| Dal 730 m | 2/8 °C | 2/13 °C | 1/16 °C | 6/15 °C | 8/14 °C | 8/17 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 615 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
za | 3/8 °C | 3/9 °C |
zo | 0/15 °C | 0/16 °C |
ma | 2/19 °C | 2/20 °C |
di | 5/17 °C | 5/18 °C |
wo | 10/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/19 °C | 8/20 °C |
vr | 8/24 °C | 8/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 615 m | 3/8 °C | 0/15 °C | 2/19 °C | 5/17 °C | 10/16 °C | 8/19 °C | 8/24 °C |
| Dal 570 m | 3/9 °C | 0/16 °C | 2/20 °C | 5/18 °C | 10/17 °C | 8/20 °C | 8/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
za | 0/7 °C | 0/8 °C |
zo | -3/14 °C | -3/15 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 4/13 °C | 4/14 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 6/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 950 m | 0/7 °C | -3/14 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 8/16 °C | 6/18 °C | 6/21 °C |
| Dal 900 m | 0/8 °C | -3/15 °C | 1/15 °C | 4/14 °C | 8/17 °C | 6/19 °C | 6/22 °C |
51-84 van 84 skigebieden




