Skiweer Chiemgau
Weersverwachting in de Chiemgau voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de Chiemgau voor 7 dagen
Weer Chiemgau
Weer in de Chiemgau voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Chiemgau voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Chiemgau
- Chiemgau – Gaan naar
Bestuursdistrict:
Bergketen:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1860 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
vr | -2/1 °C | 4/9 °C |
za | -3/1 °C | 3/8 °C |
zo | -3/4 °C | 2/13 °C |
ma | -3/7 °C | 2/17 °C |
di | -2/9 °C | 5/19 °C |
wo | 3/10 °C | 10/18 °C |
do | 4/12 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1860 m | -2/1 °C | -3/1 °C | -3/4 °C | -3/7 °C | -2/9 °C | 3/10 °C | 4/12 °C |
| Dal 740 m | 4/9 °C | 3/8 °C | 2/13 °C | 2/17 °C | 5/19 °C | 10/18 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1417 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 4/10 °C |
za | 0/2 °C | 3/9 °C |
zo | -1/8 °C | 2/14 °C |
ma | -1/12 °C | 2/18 °C |
di | 2/14 °C | 5/20 °C |
wo | 7/13 °C | 10/19 °C |
do | 7/15 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1417 m | 1/2 °C | 0/2 °C | -1/8 °C | -1/12 °C | 2/14 °C | 7/13 °C | 7/15 °C |
| Dal 710 m | 4/10 °C | 3/9 °C | 2/14 °C | 2/18 °C | 5/20 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1646 m | Dal 586 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 5/12 °C |
za | 0/2 °C | 4/10 °C |
zo | 0/6 °C | 2/15 °C |
ma | 0/10 °C | 4/17 °C |
di | 3/11 °C | 6/17 °C |
wo | 6/12 °C | 10/16 °C |
do | 6/15 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1646 m | 0/2 °C | 0/2 °C | 0/6 °C | 0/10 °C | 3/11 °C | 6/12 °C | 6/15 °C |
| Dal 586 m | 5/12 °C | 4/10 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 6/17 °C | 10/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 715 m |
|---|---|---|
vr | 4/12 °C | 5/12 °C |
za | 4/10 °C | 5/10 °C |
zo | 1/15 °C | 2/15 °C |
ma | 3/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/17 °C | 8/17 °C |
wo | 9/16 °C | 10/16 °C |
do | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 810 m | 4/12 °C | 4/10 °C | 1/15 °C | 3/17 °C | 7/17 °C | 9/16 °C | 8/18 °C |
| Dal 715 m | 5/12 °C | 5/10 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 8/17 °C | 10/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 770 m | Dal 690 m |
|---|---|---|
vr | 4/9 °C | 4/10 °C |
za | 3/8 °C | 3/9 °C |
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 2/17 °C | 2/18 °C |
di | 5/19 °C | 5/20 °C |
wo | 10/18 °C | 10/19 °C |
do | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 770 m | 4/9 °C | 3/8 °C | 2/13 °C | 2/17 °C | 5/19 °C | 10/18 °C | 10/20 °C |
| Dal 690 m | 4/10 °C | 3/9 °C | 2/14 °C | 2/18 °C | 5/20 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
vr | 5/11 °C | 5/12 °C |
za | 4/9 °C | 4/10 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
wo | 10/15 °C | 10/16 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 750 m | 5/11 °C | 4/9 °C | 2/14 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 10/15 °C | 9/17 °C |
| Dal 670 m | 5/12 °C | 4/10 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 6/17 °C | 10/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
vr | 5/11 °C | 5/11 °C |
za | 4/9 °C | 4/9 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 750 m | 5/11 °C | 4/9 °C | 2/14 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 10/15 °C | 9/17 °C |
| Dal 710 m | 5/11 °C | 4/9 °C | 2/14 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 10/15 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 785 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
vr | 4/11 °C | 4/12 °C |
za | 4/9 °C | 4/10 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/16 °C | 3/17 °C |
di | 7/16 °C | 7/17 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 785 m | 4/11 °C | 4/9 °C | 1/14 °C | 3/16 °C | 7/16 °C | 9/15 °C | 8/17 °C |
| Dal 740 m | 4/12 °C | 4/10 °C | 1/15 °C | 3/17 °C | 7/17 °C | 9/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 633 m | Dal 587 m |
|---|---|---|
vr | 4/10 °C | 4/11 °C |
za | 3/9 °C | 3/10 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 2/18 °C | 2/19 °C |
di | 5/20 °C | 5/21 °C |
wo | 10/19 °C | 10/20 °C |
do | 10/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 633 m | 4/10 °C | 3/9 °C | 2/14 °C | 2/18 °C | 5/20 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 587 m | 4/11 °C | 3/10 °C | 2/15 °C | 2/19 °C | 5/21 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 615 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
vr | 4/10 °C | 4/11 °C |
za | 3/9 °C | 3/10 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 2/18 °C | 2/19 °C |
di | 5/20 °C | 5/21 °C |
wo | 10/19 °C | 10/20 °C |
do | 10/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 615 m | 4/10 °C | 3/9 °C | 2/14 °C | 2/18 °C | 5/20 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 570 m | 4/11 °C | 3/10 °C | 2/15 °C | 2/19 °C | 5/21 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
1-10 van 10 skigebieden



