Skiweer Kitzbüheler Alpen

Weersverwachting in de vakantieregio Kitzbüheler Alpen voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Kitzbüheler Alpen voor 7 dagen


Weer Kitzbüheler Alpen

Weer in de vakantieregio Kitzbüheler Alpen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Kitzbüheler Alpen voor 13 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Kitzbüheler Alpen

1-13 van 13 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 800 m
za
sneeuwbuien
-3/-1 °C 1/7 °C
zo
zonnig
-6/5 °C -2/15 °C
ma
buien
-2/6 °C 2/16 °C
di
bewolkt
-1/6 °C 6/16 °C
wo
ijzel
1/7 °C 8/17 °C
do
buien
3/9 °C 7/18 °C
vr
buien
6/12 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
ijzel
do
buien
vr
buien
Berg 2000 m -3/-1 °C -6/5 °C -2/6 °C -1/6 °C 1/7 °C 3/9 °C 6/12 °C
Dal 800 m 1/7 °C -2/15 °C 2/16 °C 6/16 °C 8/17 °C 7/18 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 1869 m Dal 620 m
za
sneeuwval
-3/0 °C 4/8 °C
zo
zonnig
-6/6 °C -1/15 °C
ma
buien
-2/7 °C 3/16 °C
di
bewolkt
-1/7 °C 6/15 °C
wo
buien
3/8 °C 10/16 °C
do
buien
3/10 °C 10/17 °C
vr
bewolkt
6/13 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1869 m -3/0 °C -6/6 °C -2/7 °C -1/7 °C 3/8 °C 3/10 °C 6/13 °C
Dal 620 m 4/8 °C -1/15 °C 3/16 °C 6/15 °C 10/16 °C 10/17 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 1860 m Dal 740 m
za
sneeuwbuien
-2/0 °C 3/7 °C
zo
zonnig
-5/6 °C -1/15 °C
ma
buien
-1/7 °C 3/16 °C
di
bewolkt
0/7 °C 7/16 °C
wo
buien
4/8 °C 9/17 °C
do
buien
4/10 °C 8/18 °C
vr
buien
7/13 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1860 m -2/0 °C -5/6 °C -1/7 °C 0/7 °C 4/8 °C 4/10 °C 7/13 °C
Dal 740 m 3/7 °C -1/15 °C 3/16 °C 7/16 °C 9/17 °C 8/18 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 2096 m Dal 830 m
za
sneeuwbuien
-3/-2 °C 3/9 °C
zo
helder
-6/4 °C 1/13 °C
ma
buien
-2/5 °C 4/16 °C
di
bewolkt
-1/5 °C 6/15 °C
wo
ijzel
1/6 °C 9/16 °C
do
buien
3/8 °C 9/18 °C
vr
buien
6/11 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
ijzel
do
buien
vr
buien
Berg 2096 m -3/-2 °C -6/4 °C -2/5 °C -1/5 °C 1/6 °C 3/8 °C 6/11 °C
Dal 830 m 3/9 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/15 °C 9/16 °C 9/18 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 1604 m Dal 659 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/8 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -1/16 °C
ma
buien
0/9 °C 3/17 °C
di
bewolkt
1/9 °C 7/17 °C
wo
buien
5/10 °C 9/18 °C
do
buien
5/12 °C 8/19 °C
vr
buien
8/15 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1604 m -1/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 1/9 °C 5/10 °C 5/12 °C 8/15 °C
Dal 659 m 3/8 °C -1/16 °C 3/17 °C 7/17 °C 9/18 °C 8/19 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 1456 m Dal 855 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 1/7 °C
zo
zonnig
-4/12 °C -2/15 °C
ma
buien
0/13 °C 2/16 °C
di
bewolkt
4/13 °C 6/16 °C
wo
buien
6/14 °C 8/17 °C
do
buien
5/15 °C 7/18 °C
vr
buien
8/18 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1456 m 0/2 °C -4/12 °C 0/13 °C 4/13 °C 6/14 °C 5/15 °C 8/18 °C
Dal 855 m 1/7 °C -2/15 °C 2/16 °C 6/16 °C 8/17 °C 7/18 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 1560 m Dal 825 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/8 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -2/15 °C
ma
buien
0/9 °C 2/17 °C
di
bewolkt
1/9 °C 4/15 °C
wo
buien
5/10 °C 8/16 °C
do
buien
5/12 °C 8/17 °C
vr
bewolkt
8/15 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 1560 m -1/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 1/9 °C 5/10 °C 5/12 °C 8/15 °C
Dal 825 m 1/8 °C -2/15 °C 2/17 °C 4/15 °C 8/16 °C 8/17 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 823 m Dal 684 m
za
buien
3/7 °C 3/8 °C
zo
zonnig
-1/15 °C -1/16 °C
ma
buien
3/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
buien
8/18 °C 8/19 °C
vr
buien
11/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 823 m 3/7 °C -1/15 °C 3/16 °C 7/16 °C 9/17 °C 8/18 °C 11/21 °C
Dal 684 m 3/8 °C -1/16 °C 3/17 °C 7/17 °C 9/18 °C 8/19 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 900 m Dal 800 m
za
ijzel
1/6 °C 1/7 °C
zo
zonnig
-2/14 °C -2/15 °C
ma
buien
2/15 °C 2/16 °C
di
bewolkt
6/15 °C 6/16 °C
wo
buien
8/16 °C 8/17 °C
do
buien
7/17 °C 7/18 °C
vr
buien
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 900 m 1/6 °C -2/14 °C 2/15 °C 6/15 °C 8/16 °C 7/17 °C 10/20 °C
Dal 800 m 1/7 °C -2/15 °C 2/16 °C 6/16 °C 8/17 °C 7/18 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 650 m
za
ijzel
1/7 °C 3/8 °C
zo
zonnig
-2/15 °C -1/16 °C
ma
buien
2/16 °C 3/17 °C
di
bewolkt
6/16 °C 7/17 °C
wo
buien
8/17 °C 9/18 °C
do
buien
7/18 °C 8/19 °C
vr
buien
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 700 m 1/7 °C -2/15 °C 2/16 °C 6/16 °C 8/17 °C 7/18 °C 10/21 °C
Dal 650 m 3/8 °C -1/16 °C 3/17 °C 7/17 °C 9/18 °C 8/19 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 878 m Dal 824 m
za
buien
1/8 °C 1/8 °C
zo
zonnig
-1/16 °C 0/16 °C
ma
buien
2/17 °C 3/17 °C
di
bewolkt
4/16 °C 5/16 °C
wo
buien
9/16 °C 10/16 °C
do
buien
9/17 °C 10/17 °C
vr
bewolkt
11/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 878 m 1/8 °C -1/16 °C 2/17 °C 4/16 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/21 °C
Dal 824 m 1/8 °C 0/16 °C 3/17 °C 5/16 °C 10/16 °C 10/17 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 780 m Dal 775 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/8 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -1/15 °C
ma
buien
0/9 °C 3/17 °C
di
bewolkt
1/9 °C 5/15 °C
wo
buien
5/10 °C 9/16 °C
do
buien
5/12 °C 9/17 °C
vr
bewolkt
8/15 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 780 m -1/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 1/9 °C 5/10 °C 5/12 °C 8/15 °C
Dal 775 m 1/8 °C -1/15 °C 3/17 °C 5/15 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 650 m
za
buien
2/9 °C 2/9 °C
zo
zonnig
-1/16 °C -1/16 °C
ma
buien
3/18 °C 3/18 °C
di
bewolkt
5/16 °C 5/16 °C
wo
buien
9/17 °C 9/17 °C
do
buien
9/18 °C 9/18 °C
vr
bewolkt
11/22 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
bewolkt
Berg 680 m 2/9 °C -1/16 °C 3/18 °C 5/16 °C 9/17 °C 9/18 °C 11/22 °C
Dal 650 m 2/9 °C -1/16 °C 3/18 °C 5/16 °C 9/17 °C 9/18 °C 11/22 °C
1-13 van 13 skigebieden