Skiweer Brixental

Weersverwachting in het Brixental voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Brixental voor 7 dagen


Weer Brixental

Weer in het Brixental voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Brixental voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Brixental

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 800 m
do
sneeuwbuien
-2/0 °C 3/9 °C
vr
sneeuwbuien
-4/0 °C 2/8 °C
za
sneeuwval
-3/-2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-3/2 °C 1/8 °C
ma
bewolkt
-5/5 °C -1/12 °C
di
helder
-2/7 °C 4/17 °C
wo
bewolkt
1/8 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2000 m -2/0 °C -4/0 °C -3/-2 °C -3/2 °C -5/5 °C -2/7 °C 1/8 °C
Dal 800 m 3/9 °C 2/8 °C 1/2 °C 1/8 °C -1/12 °C 4/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1869 m Dal 620 m
do
sneeuwbuien
-2/1 °C 5/7 °C
vr
sneeuwval
-4/1 °C 4/8 °C
za
sneeuwval
-3/-1 °C 3/5 °C
zo
sneeuwbuien
-3/2 °C 5/11 °C
ma
buien
-5/6 °C 2/15 °C
di
helder
-2/8 °C 5/18 °C
wo
buien
1/9 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1869 m -2/1 °C -4/1 °C -3/-1 °C -3/2 °C -5/6 °C -2/8 °C 1/9 °C
Dal 620 m 5/7 °C 4/8 °C 3/5 °C 5/11 °C 2/15 °C 5/18 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 878 m Dal 824 m
do
buien
3/7 °C 4/7 °C
vr
buien
2/9 °C 3/9 °C
za
ijzel
3/5 °C 4/5 °C
zo
buien
4/12 °C 5/12 °C
ma
buien
1/17 °C 2/17 °C
di
helder
4/19 °C 5/19 °C
wo
buien
7/18 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 878 m 3/7 °C 2/9 °C 3/5 °C 4/12 °C 1/17 °C 4/19 °C 7/18 °C
Dal 824 m 4/7 °C 3/9 °C 4/5 °C 5/12 °C 2/17 °C 5/19 °C 8/18 °C
1-3 van 3 skigebieden