Skiweer Kitzbühel

Weersverwachting in de regio Kitzbühel voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de regio Kitzbühel voor 7 dagen


Weer Kitzbühel

Weer in de regio Kitzbühel voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de regio Kitzbühel voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Kitzbühel

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 800 m
do
sneeuwbuien
-2/-1 °C 3/8 °C
vr
sneeuwbuien
-4/0 °C 3/9 °C
za
sneeuwval
-4/-1 °C 3/7 °C
zo
helder
-3/2 °C 3/13 °C
ma
bewolkt
-4/6 °C 1/17 °C
di
buien
-2/8 °C 4/18 °C
wo
buien
1/9 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 2000 m -2/-1 °C -4/0 °C -4/-1 °C -3/2 °C -4/6 °C -2/8 °C 1/9 °C
Dal 800 m 3/8 °C 3/9 °C 3/7 °C 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 770 m
do
sneeuwbuien
-2/-1 °C 3/8 °C
vr
sneeuwbuien
-4/0 °C 3/9 °C
za
sneeuwval
-4/-1 °C 3/7 °C
zo
helder
-3/2 °C 3/13 °C
ma
bewolkt
-4/6 °C 1/17 °C
di
buien
-2/8 °C 4/18 °C
wo
buien
1/9 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 2000 m -2/-1 °C -4/0 °C -4/-1 °C -3/2 °C -4/6 °C -2/8 °C 1/9 °C
Dal 770 m 3/8 °C 3/9 °C 3/7 °C 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 865 m Dal 770 m
do
buien
3/8 °C 3/8 °C
vr
buien
3/9 °C 3/9 °C
za
ijzel
1/2 °C 3/7 °C
zo
helder
3/13 °C 3/13 °C
ma
bewolkt
1/17 °C 1/17 °C
di
buien
4/18 °C 4/18 °C
wo
buien
7/19 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 865 m 3/8 °C 3/9 °C 1/2 °C 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 7/19 °C
Dal 770 m 3/8 °C 3/9 °C 3/7 °C 3/13 °C 1/17 °C 4/18 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 1597 m Dal 904 m
do
sneeuwbuien
0/2 °C 3/7 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/8 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C 1/2 °C
zo
helder
-1/5 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
-2/9 °C 1/16 °C
di
buien
0/11 °C 4/17 °C
wo
buien
3/12 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
Berg 1597 m 0/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -1/5 °C -2/9 °C 0/11 °C 3/12 °C
Dal 904 m 3/7 °C 3/8 °C 1/2 °C 3/12 °C 1/16 °C 4/17 °C 7/18 °C
1-4 van 4 skigebieden