Skiweer Kufstein
Weersverwachting in het district Kufstein voor 18 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Kufstein voor 7 dagen
Weer Kufstein
Weer in het district Kufstein voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Kufstein voor 18 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kufstein
- Kufstein – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Bergketens:
1-18 van 18 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1869 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
za | -3/0 °C | 4/8 °C |
zo | -6/6 °C | -1/15 °C |
ma | -2/7 °C | 3/16 °C |
di | -1/7 °C | 6/15 °C |
wo | 3/8 °C | 10/16 °C |
do | 3/10 °C | 10/17 °C |
vr | 6/13 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1869 m | -3/0 °C | -6/6 °C | -2/7 °C | -1/7 °C | 3/8 °C | 3/10 °C | 6/13 °C |
| Dal 620 m | 4/8 °C | -1/15 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 10/16 °C | 10/17 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2030 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
za | -3/-1 °C | 1/8 °C |
zo | -6/5 °C | -1/15 °C |
ma | -2/6 °C | 3/17 °C |
di | -1/6 °C | 5/15 °C |
wo | 1/7 °C | 9/16 °C |
do | 3/9 °C | 9/17 °C |
vr | 6/12 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2030 m | -3/-1 °C | -6/5 °C | -2/6 °C | -1/6 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 6/12 °C |
| Dal 830 m | 1/8 °C | -1/15 °C | 3/17 °C | 5/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1560 m | Dal 825 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | 1/8 °C |
zo | -4/8 °C | -2/15 °C |
ma | 0/9 °C | 2/17 °C |
di | 1/9 °C | 4/15 °C |
wo | 5/10 °C | 8/16 °C |
do | 5/12 °C | 8/17 °C |
vr | 8/15 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1560 m | -1/2 °C | -4/8 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 5/10 °C | 5/12 °C | 8/15 °C |
| Dal 825 m | 1/8 °C | -2/15 °C | 2/17 °C | 4/15 °C | 8/16 °C | 8/17 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
za | 1/5 °C | 4/8 °C |
zo | -3/12 °C | -1/15 °C |
ma | 1/13 °C | 3/16 °C |
di | 4/12 °C | 6/15 °C |
wo | 8/13 °C | 10/16 °C |
do | 8/14 °C | 10/17 °C |
vr | 10/19 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1200 m | 1/5 °C | -3/12 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 8/13 °C | 8/14 °C | 10/19 °C |
| Dal 600 m | 4/8 °C | -1/15 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 10/16 °C | 10/17 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 2/9 °C |
zo | -2/11 °C | -1/16 °C |
ma | 2/12 °C | 3/18 °C |
di | 3/12 °C | 5/16 °C |
wo | 7/13 °C | 9/17 °C |
do | 7/15 °C | 9/18 °C |
vr | 10/18 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1280 m | 1/2 °C | -2/11 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 7/13 °C | 7/15 °C | 10/18 °C |
| Dal 670 m | 2/9 °C | -1/16 °C | 3/18 °C | 5/16 °C | 9/17 °C | 9/18 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1077 m | Dal 852 m |
|---|---|---|
za | 1/5 °C | 1/6 °C |
zo | -3/12 °C | -2/13 °C |
ma | 1/13 °C | 2/14 °C |
di | 4/12 °C | 5/13 °C |
wo | 8/13 °C | 9/14 °C |
do | 8/14 °C | 9/15 °C |
vr | 10/19 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1077 m | 1/5 °C | -3/12 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 8/13 °C | 8/14 °C | 10/19 °C |
| Dal 852 m | 1/6 °C | -2/13 °C | 2/14 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/15 °C | 11/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
za | 1/5 °C | 1/7 °C |
zo | -3/12 °C | -2/14 °C |
ma | 1/13 °C | 2/15 °C |
di | 4/12 °C | 5/14 °C |
wo | 8/13 °C | 9/15 °C |
do | 8/14 °C | 9/16 °C |
vr | 10/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 860 m | 1/5 °C | -3/12 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 8/13 °C | 8/14 °C | 10/19 °C |
| Dal 800 m | 1/7 °C | -2/14 °C | 2/15 °C | 5/14 °C | 9/15 °C | 9/16 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 575 m |
|---|---|---|
za | 2/9 °C | 3/10 °C |
zo | -1/16 °C | 0/17 °C |
ma | 3/18 °C | 4/19 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 9/17 °C | 10/18 °C |
do | 9/18 °C | 10/19 °C |
vr | 11/22 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 650 m | 2/9 °C | -1/16 °C | 3/18 °C | 5/16 °C | 9/17 °C | 9/18 °C | 11/22 °C |
| Dal 575 m | 3/10 °C | 0/17 °C | 4/19 °C | 6/17 °C | 10/18 °C | 10/19 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 955 m |
|---|---|---|
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | -2/13 °C | -2/14 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 4/13 °C | 4/14 °C |
wo | 8/14 °C | 8/15 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
vr | 10/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1000 m | 1/6 °C | -2/13 °C | 2/15 °C | 4/13 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 10/19 °C |
| Dal 955 m | 1/7 °C | -2/14 °C | 2/16 °C | 4/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 995 m | Dal 930 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 1/7 °C |
zo | -2/12 °C | -2/14 °C |
ma | 2/13 °C | 2/16 °C |
di | 3/13 °C | 4/14 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 7/16 °C | 8/16 °C |
vr | 10/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 995 m | 1/2 °C | -2/12 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/16 °C | 10/19 °C |
| Dal 930 m | 1/7 °C | -2/14 °C | 2/16 °C | 4/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 726 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
za | 4/7 °C | 4/8 °C |
zo | -1/14 °C | -1/15 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 10/15 °C | 10/16 °C |
do | 10/16 °C | 10/17 °C |
vr | 12/21 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 726 m | 4/7 °C | -1/14 °C | 3/15 °C | 6/14 °C | 10/15 °C | 10/16 °C | 12/21 °C |
| Dal 630 m | 4/8 °C | -1/15 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 10/16 °C | 10/17 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
za | 4/7 °C | 4/8 °C |
zo | -1/14 °C | -1/15 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 10/15 °C | 10/16 °C |
do | 10/16 °C | 10/17 °C |
vr | 12/21 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 750 m | 4/7 °C | -1/14 °C | 3/15 °C | 6/14 °C | 10/15 °C | 10/16 °C | 12/21 °C |
| Dal 660 m | 4/8 °C | -1/15 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 10/16 °C | 10/17 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 531 m | Dal 521 m |
|---|---|---|
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 0/16 °C | 0/16 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
do | 11/18 °C | 11/18 °C |
vr | 13/23 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 531 m | 5/9 °C | 0/16 °C | 4/17 °C | 7/16 °C | 11/17 °C | 11/18 °C | 13/23 °C |
| Dal 521 m | 5/9 °C | 0/16 °C | 4/17 °C | 7/16 °C | 11/17 °C | 11/18 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 982 m | Dal 916 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 1/7 °C |
zo | -2/14 °C | -2/14 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
do | 8/16 °C | 8/16 °C |
vr | 10/20 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 982 m | 1/7 °C | -2/14 °C | 2/16 °C | 4/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/20 °C |
| Dal 916 m | 1/7 °C | -2/14 °C | 2/16 °C | 4/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1047 m | Dal 987 m |
|---|---|---|
za | -2/4 °C | 1/6 °C |
zo | -3/11 °C | -2/13 °C |
ma | 2/12 °C | 2/15 °C |
di | 3/13 °C | 4/13 °C |
wo | 7/14 °C | 8/14 °C |
do | 8/15 °C | 8/15 °C |
vr | 9/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1047 m | -2/4 °C | -3/11 °C | 2/12 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 9/19 °C |
| Dal 987 m | 1/6 °C | -2/13 °C | 2/15 °C | 4/13 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 516 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 0/16 °C | 0/16 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
do | 11/18 °C | 11/18 °C |
vr | 13/23 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 516 m | 5/9 °C | 0/16 °C | 4/17 °C | 7/16 °C | 11/17 °C | 11/18 °C | 13/23 °C |
| Dal 500 m | 5/9 °C | 0/16 °C | 4/17 °C | 7/16 °C | 11/17 °C | 11/18 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 2/9 °C | 2/9 °C |
zo | -1/16 °C | -1/16 °C |
ma | 3/18 °C | 3/18 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 680 m | 2/9 °C | -1/16 °C | 3/18 °C | 5/16 °C | 9/17 °C | 9/18 °C | 11/22 °C |
| Dal 650 m | 2/9 °C | -1/16 °C | 3/18 °C | 5/16 °C | 9/17 °C | 9/18 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 685 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 4/8 °C | 4/8 °C |
zo | -1/15 °C | -1/15 °C |
ma | 3/16 °C | 3/16 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 10/17 °C | 10/17 °C |
vr | 12/22 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 685 m | 4/8 °C | -1/15 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 10/16 °C | 10/17 °C | 12/22 °C |
| Dal 650 m | 4/8 °C | -1/15 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 10/16 °C | 10/17 °C | 12/22 °C |
1-18 van 18 skigebieden



