Skiweer Kufsteinerland
Weersverwachting in het Kufsteinerland voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Kufsteinerland voor 7 dagen
Weer Kufsteinerland
Weer in het Kufsteinerland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Kufsteinerland voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kufsteinerland
- Kufsteinerland – Gaan naar
Dalen:
Bergketens:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1077 m | Dal 852 m |
|---|---|---|
wo | -2/12 °C | -1/13 °C |
do | 1/2 °C | 1/5 °C |
vr | 1/4 °C | 3/5 °C |
za | 1/1 °C | 1/2 °C |
zo | 2/7 °C | 3/8 °C |
ma | 0/11 °C | 1/12 °C |
di | 4/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1077 m | -2/12 °C | 1/2 °C | 1/4 °C | 1/1 °C | 2/7 °C | 0/11 °C | 4/13 °C |
| Dal 852 m | -1/13 °C | 1/5 °C | 3/5 °C | 1/2 °C | 3/8 °C | 1/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
wo | -2/12 °C | -1/14 °C |
do | 1/4 °C | 3/6 °C |
vr | 1/4 °C | 3/6 °C |
za | 1/1 °C | 3/3 °C |
zo | 2/7 °C | 3/9 °C |
ma | 0/11 °C | 1/13 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 860 m | -2/12 °C | 1/4 °C | 1/4 °C | 1/1 °C | 2/7 °C | 0/11 °C | 4/13 °C |
| Dal 800 m | -1/14 °C | 3/6 °C | 3/6 °C | 3/3 °C | 3/9 °C | 1/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 726 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
wo | 0/14 °C | 0/15 °C |
do | 4/6 °C | 4/7 °C |
vr | 4/6 °C | 4/7 °C |
za | 4/4 °C | 4/4 °C |
zo | 4/9 °C | 4/10 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 726 m | 0/14 °C | 4/6 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 4/9 °C | 2/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 630 m | 0/15 °C | 4/7 °C | 4/7 °C | 4/4 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 531 m | Dal 521 m |
|---|---|---|
wo | 1/16 °C | 1/16 °C |
do | 5/8 °C | 5/8 °C |
vr | 5/8 °C | 5/8 °C |
za | 5/5 °C | 5/5 °C |
zo | 5/11 °C | 5/11 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 531 m | 1/16 °C | 5/8 °C | 5/8 °C | 5/5 °C | 5/11 °C | 3/15 °C | 7/17 °C |
| Dal 521 m | 1/16 °C | 5/8 °C | 5/8 °C | 5/5 °C | 5/11 °C | 3/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 516 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
wo | 1/16 °C | 1/16 °C |
do | 5/8 °C | 5/8 °C |
vr | 5/8 °C | 5/8 °C |
za | 5/5 °C | 5/5 °C |
zo | 5/11 °C | 5/11 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 516 m | 1/16 °C | 5/8 °C | 5/8 °C | 5/5 °C | 5/11 °C | 3/15 °C | 7/17 °C |
| Dal 500 m | 1/16 °C | 5/8 °C | 5/8 °C | 5/5 °C | 5/11 °C | 3/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 685 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
wo | 0/15 °C | 0/15 °C |
do | 4/7 °C | 4/7 °C |
vr | 4/7 °C | 4/7 °C |
za | 4/4 °C | 4/4 °C |
zo | 4/10 °C | 4/10 °C |
ma | 2/14 °C | 2/14 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 685 m | 0/15 °C | 4/7 °C | 4/7 °C | 4/4 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 650 m | 0/15 °C | 4/7 °C | 4/7 °C | 4/4 °C | 4/10 °C | 2/14 °C | 6/16 °C |
1-6 van 6 skigebieden



