Skiweer Wettersteingebergte en Mieminger Kette
Weersverwachting in het Wettersteingebergte en Mieminger Kette voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in het Wettersteingebergte en Mieminger Kette voor 7 dagen
Weer Wettersteingebergte en Mieminger Kette
Weer in het Wettersteingebergte en Mieminger Kette voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Wettersteingebergte en Mieminger Kette voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Wettersteingebergte en Mieminger Kette
- Wettersteingebergte en Mieminger Kette – Gaan naar
Toeristische regio's:
Districten:
Bestuursdistricten:
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -1/9 °C |
zo | -5/8 °C | -3/14 °C |
ma | 0/8 °C | 2/14 °C |
di | 0/9 °C | 2/15 °C |
wo | 5/12 °C | 7/17 °C |
do | 5/15 °C | 8/20 °C |
vr | 7/18 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1820 m | -3/2 °C | -5/8 °C | 0/8 °C | 0/9 °C | 5/12 °C | 5/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 1000 m | -1/9 °C | -3/14 °C | 2/14 °C | 2/15 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1530 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -1/8 °C |
zo | -6/12 °C | -4/14 °C |
ma | -1/12 °C | 1/14 °C |
di | 0/12 °C | 2/14 °C |
wo | 6/14 °C | 8/16 °C |
do | 6/16 °C | 8/18 °C |
vr | 6/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1530 m | -3/2 °C | -6/12 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/20 °C |
| Dal 1000 m | -1/8 °C | -4/14 °C | 1/14 °C | 2/14 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1923 m | Dal 1112 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -2/7 °C |
zo | -5/8 °C | -5/13 °C |
ma | 0/8 °C | 0/13 °C |
di | 0/9 °C | 1/13 °C |
wo | 5/12 °C | 7/15 °C |
do | 5/15 °C | 7/17 °C |
vr | 7/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1923 m | -3/2 °C | -5/8 °C | 0/8 °C | 0/9 °C | 5/12 °C | 5/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 1112 m | -2/7 °C | -5/13 °C | 0/13 °C | 1/13 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2050 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
za | -9/-3 °C | 0/10 °C |
zo | -7/3 °C | -3/16 °C |
ma | -3/2 °C | 2/16 °C |
di | -3/3 °C | 3/16 °C |
wo | -1/5 °C | 9/18 °C |
do | 0/6 °C | 9/20 °C |
vr | 1/9 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2050 m | -9/-3 °C | -7/3 °C | -3/2 °C | -3/3 °C | -1/5 °C | 0/6 °C | 1/9 °C |
| Dal 740 m | 0/10 °C | -3/16 °C | 2/16 °C | 3/16 °C | 9/18 °C | 9/20 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2650 m | Dal 2000 m |
|---|---|---|
za | -11/-8 °C | -8/-4 °C |
zo | -9/-2 °C | -6/2 °C |
ma | -5/-3 °C | -2/1 °C |
di | -5/-2 °C | -2/2 °C |
wo | -3/0 °C | 0/4 °C |
do | -2/1 °C | 1/5 °C |
vr | -1/4 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2650 m | -11/-8 °C | -9/-2 °C | -5/-3 °C | -5/-2 °C | -3/0 °C | -2/1 °C | -1/4 °C |
| Dal 2000 m | -8/-4 °C | -6/2 °C | -2/1 °C | -2/2 °C | 0/4 °C | 1/5 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | -3/10 °C | -3/12 °C |
ma | 2/12 °C | 2/14 °C |
di | 4/13 °C | 4/15 °C |
wo | 7/13 °C | 7/15 °C |
do | 9/16 °C | 9/18 °C |
vr | 9/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1500 m | -1/2 °C | -3/10 °C | 2/12 °C | 4/13 °C | 7/13 °C | 9/16 °C | 9/19 °C |
| Dal 1200 m | -1/2 °C | -3/12 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 9/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 0/10 °C |
zo | -6/12 °C | -3/16 °C |
ma | -1/12 °C | 2/16 °C |
di | 0/12 °C | 3/16 °C |
wo | 6/14 °C | 9/18 °C |
do | 6/16 °C | 9/20 °C |
vr | 6/20 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1230 m | -3/2 °C | -6/12 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/20 °C |
| Dal 730 m | 0/10 °C | -3/16 °C | 2/16 °C | 3/16 °C | 9/18 °C | 9/20 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -1/8 °C |
zo | -6/12 °C | -4/14 °C |
ma | -1/12 °C | 1/14 °C |
di | 0/12 °C | 2/14 °C |
wo | 6/14 °C | 8/16 °C |
do | 6/16 °C | 8/18 °C |
vr | 6/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1350 m | -3/2 °C | -6/12 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/20 °C |
| Dal 980 m | -1/8 °C | -4/14 °C | 1/14 °C | 2/14 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1363 m | Dal 1140 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -2/7 °C |
zo | -6/12 °C | -5/13 °C |
ma | -1/12 °C | 0/13 °C |
di | 0/12 °C | 1/13 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 6/16 °C | 7/17 °C |
vr | 6/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1363 m | -3/2 °C | -6/12 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/20 °C |
| Dal 1140 m | -2/7 °C | -5/13 °C | 0/13 °C | 1/13 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1102 m | Dal 1030 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -1/9 °C |
zo | -5/12 °C | -3/14 °C |
ma | 0/12 °C | 2/14 °C |
di | 0/13 °C | 2/15 °C |
wo | 5/15 °C | 7/17 °C |
do | 6/18 °C | 8/20 °C |
vr | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1102 m | -3/2 °C | -5/12 °C | 0/12 °C | 0/13 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1030 m | -1/9 °C | -3/14 °C | 2/14 °C | 2/15 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1217 m | Dal 1167 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -2/7 °C |
zo | -6/12 °C | -5/13 °C |
ma | -1/12 °C | 0/13 °C |
di | 0/12 °C | 1/13 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 6/16 °C | 7/17 °C |
vr | 6/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1217 m | -3/2 °C | -6/12 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/20 °C |
| Dal 1167 m | -2/7 °C | -5/13 °C | 0/13 °C | 1/13 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1289 m | Dal 1222 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -2/2 °C |
zo | -6/12 °C | -5/12 °C |
ma | -1/12 °C | 0/12 °C |
di | 0/12 °C | 1/12 °C |
wo | 6/14 °C | 7/14 °C |
do | 6/16 °C | 7/16 °C |
vr | 6/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1289 m | -3/2 °C | -6/12 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/20 °C |
| Dal 1222 m | -2/2 °C | -5/12 °C | 0/12 °C | 1/12 °C | 7/14 °C | 7/16 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1042 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | -1/10 °C |
zo | -3/14 °C | -3/15 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 2/15 °C | 2/16 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
do | 8/20 °C | 8/21 °C |
vr | 9/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1042 m | -1/9 °C | -3/14 °C | 2/14 °C | 2/15 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 9/22 °C |
| Dal 905 m | -1/10 °C | -3/15 °C | 2/15 °C | 2/16 °C | 7/18 °C | 8/21 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1265 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | -3/12 °C | -3/12 °C |
ma | 2/14 °C | 2/14 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1265 m | -1/2 °C | -3/12 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 9/18 °C | 9/21 °C |
| Dal 1235 m | -1/2 °C | -3/12 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 7/15 °C | 9/18 °C | 9/21 °C |
1-14 van 14 skigebieden





