Skiweer Außerfern
Weersverwachting in het Außerfern voor 23 Skigebieden - Weer in de bergen in het Außerfern voor 7 dagen
Weer Außerfern
Weer in het Außerfern voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Außerfern voor 23 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Außerfern
- Außerfern – Beperken tot
Toeristische regio's:
Dalen:
Außerfern – Gaan naarBergketens:
Overige:
1-23 van 23 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -4/13 °C |
ma | 0/9 °C | 1/14 °C |
di | 0/8 °C | 2/14 °C |
wo | 5/12 °C | 7/17 °C |
do | 5/17 °C | 8/23 °C |
vr | 8/19 °C | 11/25 °C |
za | 10/20 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1820 m | -5/7 °C | 0/9 °C | 0/8 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 1000 m | -4/13 °C | 1/14 °C | 2/14 °C | 7/17 °C | 8/23 °C | 11/25 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1004 m |
|---|---|---|
zo | -8/1 °C | -4/13 °C |
ma | -3/1 °C | 0/15 °C |
di | -3/2 °C | 3/14 °C |
wo | -1/4 °C | 8/16 °C |
do | 0/9 °C | 6/22 °C |
vr | 7/11 °C | 8/24 °C |
za | 6/11 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2100 m | -8/1 °C | -3/1 °C | -3/2 °C | -1/4 °C | 0/9 °C | 7/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 1004 m | -4/13 °C | 0/15 °C | 3/14 °C | 8/16 °C | 6/22 °C | 8/24 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1743 m | Dal 1079 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -2/11 °C |
ma | 0/9 °C | 3/13 °C |
di | 0/8 °C | 3/12 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
do | 5/17 °C | 8/21 °C |
vr | 8/19 °C | 11/23 °C |
za | 10/20 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1743 m | -5/7 °C | 0/9 °C | 0/8 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 1079 m | -2/11 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1530 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
zo | -6/11 °C | -4/13 °C |
ma | -2/13 °C | 0/15 °C |
di | 1/12 °C | 3/14 °C |
wo | 6/14 °C | 8/16 °C |
do | 4/20 °C | 6/22 °C |
vr | 6/22 °C | 8/24 °C |
za | 7/23 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1530 m | -6/11 °C | -2/13 °C | 1/12 °C | 6/14 °C | 4/20 °C | 6/22 °C | 7/23 °C |
| Dal 1000 m | -4/13 °C | 0/15 °C | 3/14 °C | 8/16 °C | 6/22 °C | 8/24 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1923 m | Dal 1112 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -5/12 °C |
ma | -1/9 °C | -1/14 °C |
di | 0/8 °C | 2/13 °C |
wo | 5/12 °C | 7/15 °C |
do | 5/17 °C | 5/21 °C |
vr | 7/19 °C | 7/23 °C |
za | 8/20 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1923 m | -5/7 °C | -1/9 °C | 0/8 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Dal 1112 m | -5/12 °C | -1/14 °C | 2/13 °C | 7/15 °C | 5/21 °C | 7/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1821 m | Dal 1150 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -2/11 °C |
ma | 0/2 °C | 3/13 °C |
di | 0/8 °C | 3/12 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
do | 5/17 °C | 8/21 °C |
vr | 8/19 °C | 11/23 °C |
za | 10/20 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1821 m | -5/7 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 1150 m | -2/11 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -2/10 °C |
ma | 0/2 °C | 3/12 °C |
di | 0/8 °C | 3/11 °C |
wo | 5/12 °C | 8/15 °C |
do | 5/17 °C | 8/20 °C |
vr | 8/19 °C | 11/22 °C |
za | 10/20 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1820 m | -5/7 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 1110 m | -2/10 °C | 3/12 °C | 3/11 °C | 8/15 °C | 8/20 °C | 11/22 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2650 m | Dal 2000 m |
|---|---|---|
zo | -10/-3 °C | -7/1 °C |
ma | -5/-3 °C | -2/1 °C |
di | -5/-2 °C | -2/2 °C |
wo | -3/0 °C | 0/4 °C |
do | -2/5 °C | 1/9 °C |
vr | 5/7 °C | 8/11 °C |
za | 4/7 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2650 m | -10/-3 °C | -5/-3 °C | -5/-2 °C | -3/0 °C | -2/5 °C | 5/7 °C | 4/7 °C |
| Dal 2000 m | -7/1 °C | -2/1 °C | -2/2 °C | 0/4 °C | 1/9 °C | 8/11 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1900 m | Dal 854 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -1/13 °C |
ma | 0/2 °C | 4/15 °C |
di | 0/8 °C | 4/14 °C |
wo | 5/12 °C | 9/18 °C |
do | 5/17 °C | 9/23 °C |
vr | 8/19 °C | 12/25 °C |
za | 10/20 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1900 m | -5/7 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 854 m | -1/13 °C | 4/15 °C | 4/14 °C | 9/18 °C | 9/23 °C | 12/25 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1768 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
zo | -4/6 °C | -2/9 °C |
ma | -2/2 °C | 0/9 °C |
di | -1/6 °C | 1/9 °C |
wo | 1/9 °C | 3/12 °C |
do | 5/12 °C | 7/15 °C |
vr | 9/15 °C | 11/18 °C |
za | 11/15 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1768 m | -4/6 °C | -2/2 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 5/12 °C | 9/15 °C | 11/15 °C |
| Dal 1200 m | -2/9 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 7/15 °C | 11/18 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1565 m | Dal 1090 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -2/11 °C |
ma | 0/9 °C | 3/13 °C |
di | 0/8 °C | 3/12 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
do | 5/17 °C | 8/21 °C |
vr | 8/19 °C | 11/23 °C |
za | 10/20 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1565 m | -5/7 °C | 0/9 °C | 0/8 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 1090 m | -2/11 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1058 m |
|---|---|---|
zo | -4/8 °C | -2/11 °C |
ma | 1/10 °C | 3/13 °C |
di | 1/9 °C | 3/12 °C |
wo | 6/13 °C | 8/16 °C |
do | 6/18 °C | 8/21 °C |
vr | 9/20 °C | 11/23 °C |
za | 11/21 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1500 m | -4/8 °C | 1/10 °C | 1/9 °C | 6/13 °C | 6/18 °C | 9/20 °C | 11/21 °C |
| Dal 1058 m | -2/11 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1671 m | Dal 1150 m |
|---|---|---|
zo | -5/7 °C | -2/11 °C |
ma | 0/9 °C | 3/13 °C |
di | 0/8 °C | 3/12 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
do | 5/17 °C | 8/21 °C |
vr | 8/19 °C | 11/23 °C |
za | 10/20 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1671 m | -5/7 °C | 0/9 °C | 0/8 °C | 5/12 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 10/20 °C |
| Dal 1150 m | -2/11 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1329 m | Dal 1108 m |
|---|---|---|
zo | -2/8 °C | -1/10 °C |
ma | 0/8 °C | 1/10 °C |
di | 1/8 °C | 2/10 °C |
wo | 3/11 °C | 4/13 °C |
do | 7/14 °C | 8/16 °C |
vr | 11/17 °C | 12/19 °C |
za | 13/17 °C | 14/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1329 m | -2/8 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 13/17 °C |
| Dal 1108 m | -1/10 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 4/13 °C | 8/16 °C | 12/19 °C | 14/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1233 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
zo | -3/10 °C | -2/11 °C |
ma | 2/12 °C | 3/13 °C |
di | 2/11 °C | 3/12 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
do | 7/20 °C | 8/21 °C |
vr | 10/22 °C | 11/23 °C |
za | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1233 m | -3/10 °C | 2/12 °C | 2/11 °C | 7/15 °C | 7/20 °C | 10/22 °C | 12/23 °C |
| Dal 1050 m | -2/11 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
zo | -2/9 °C | -1/10 °C |
ma | 0/9 °C | 1/10 °C |
di | 1/9 °C | 2/10 °C |
wo | 3/12 °C | 4/13 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
vr | 11/18 °C | 12/19 °C |
za | 13/18 °C | 14/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1220 m | -2/9 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 7/15 °C | 11/18 °C | 13/18 °C |
| Dal 1050 m | -1/10 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 4/13 °C | 8/16 °C | 12/19 °C | 14/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1049 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
zo | -2/11 °C | -1/12 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 8/21 °C | 9/22 °C |
vr | 11/23 °C | 12/24 °C |
za | 13/24 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1049 m | -2/11 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Dal 940 m | -1/12 °C | 4/14 °C | 4/13 °C | 9/17 °C | 9/22 °C | 12/24 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
zo | -4/10 °C | -3/11 °C |
ma | 1/13 °C | 2/14 °C |
di | 2/11 °C | 3/12 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/20 °C | 8/21 °C |
vr | 9/23 °C | 10/24 °C |
za | 11/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1030 m | -4/10 °C | 1/13 °C | 2/11 °C | 6/15 °C | 7/20 °C | 9/23 °C | 11/24 °C |
| Dal 905 m | -3/11 °C | 2/14 °C | 3/12 °C | 7/16 °C | 8/21 °C | 10/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 965 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | -1/13 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/13 °C | 4/14 °C |
wo | 9/17 °C | 9/18 °C |
do | 9/22 °C | 9/23 °C |
vr | 12/24 °C | 12/25 °C |
za | 14/25 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 965 m | -1/12 °C | 4/14 °C | 4/13 °C | 9/17 °C | 9/22 °C | 12/24 °C | 14/25 °C |
| Dal 850 m | -1/13 °C | 4/15 °C | 4/14 °C | 9/18 °C | 9/23 °C | 12/25 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1563 m | Dal 1546 m |
|---|---|---|
zo | -5/10 °C | -5/10 °C |
ma | 1/12 °C | 1/12 °C |
di | 0/11 °C | 0/11 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
do | 6/21 °C | 6/21 °C |
vr | 8/24 °C | 8/24 °C |
za | 10/25 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1563 m | -5/10 °C | 1/12 °C | 0/11 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/24 °C | 10/25 °C |
| Dal 1546 m | -5/10 °C | 1/12 °C | 0/11 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/24 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1390 m | Dal 1330 m |
|---|---|---|
zo | -6/11 °C | -6/11 °C |
ma | -1/12 °C | -1/12 °C |
di | 0/12 °C | 0/12 °C |
wo | 5/15 °C | 5/15 °C |
do | 6/21 °C | 6/21 °C |
vr | 9/23 °C | 9/23 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1390 m | -6/11 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 5/15 °C | 6/21 °C | 9/23 °C | 11/24 °C |
| Dal 1330 m | -6/11 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 5/15 °C | 6/21 °C | 9/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1370 m | Dal 1335 m |
|---|---|---|
zo | -6/11 °C | -6/11 °C |
ma | -1/12 °C | -1/12 °C |
di | 0/12 °C | 0/12 °C |
wo | 5/15 °C | 5/15 °C |
do | 6/21 °C | 6/21 °C |
vr | 9/23 °C | 9/23 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1370 m | -6/11 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 5/15 °C | 6/21 °C | 9/23 °C | 11/24 °C |
| Dal 1335 m | -6/11 °C | -1/12 °C | 0/12 °C | 5/15 °C | 6/21 °C | 9/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1025 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
zo | -4/13 °C | -4/13 °C |
ma | 1/14 °C | 1/14 °C |
di | 2/14 °C | 2/14 °C |
wo | 7/17 °C | 7/17 °C |
do | 8/23 °C | 8/23 °C |
vr | 11/25 °C | 11/25 °C |
za | 13/26 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1025 m | -4/13 °C | 1/14 °C | 2/14 °C | 7/17 °C | 8/23 °C | 11/25 °C | 13/26 °C |
| Dal 1000 m | -4/13 °C | 1/14 °C | 2/14 °C | 7/17 °C | 8/23 °C | 11/25 °C | 13/26 °C |
1-23 van 23 skigebieden



