Skiweer Zugspitzland
Weersverwachting in het Zugspitzland voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Zugspitzland voor 7 dagen
Weer Zugspitzland
Weer in het Zugspitzland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Zugspitzland voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Zugspitzland
- Zugspitzland – Gaan naar
Bestuursdistrict:
Bergketens:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2050 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
zo | -8/2 °C | -3/17 °C |
ma | -3/2 °C | 3/17 °C |
di | -3/4 °C | 5/16 °C |
wo | -1/5 °C | 7/21 °C |
do | 2/11 °C | 6/24 °C |
vr | 8/13 °C | 9/27 °C |
za | 9/14 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2050 m | -8/2 °C | -3/2 °C | -3/4 °C | -1/5 °C | 2/11 °C | 8/13 °C | 9/14 °C |
| Dal 740 m | -3/17 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/21 °C | 6/24 °C | 9/27 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2650 m | Dal 2000 m |
|---|---|---|
zo | -10/-3 °C | -7/1 °C |
ma | -5/-3 °C | -2/1 °C |
di | -5/-1 °C | -2/3 °C |
wo | -3/0 °C | 0/4 °C |
do | 0/6 °C | 3/10 °C |
vr | 6/8 °C | 9/12 °C |
za | 7/9 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2650 m | -10/-3 °C | -5/-3 °C | -5/-1 °C | -3/0 °C | 0/6 °C | 6/8 °C | 7/9 °C |
| Dal 2000 m | -7/1 °C | -2/1 °C | -2/3 °C | 0/4 °C | 3/10 °C | 9/12 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
zo | -6/13 °C | -3/17 °C |
ma | 0/13 °C | 3/17 °C |
di | 2/12 °C | 5/16 °C |
wo | 4/17 °C | 7/21 °C |
do | 3/20 °C | 6/24 °C |
vr | 6/23 °C | 9/27 °C |
za | 7/24 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1230 m | -6/13 °C | 0/13 °C | 2/12 °C | 4/17 °C | 3/20 °C | 6/23 °C | 7/24 °C |
| Dal 730 m | -3/17 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/21 °C | 6/24 °C | 9/27 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 760 m | Dal 682 m |
|---|---|---|
zo | -3/17 °C | -3/17 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 7/21 °C | 7/21 °C |
do | 6/24 °C | 6/24 °C |
vr | 9/27 °C | 9/27 °C |
za | 10/28 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 760 m | -3/17 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/21 °C | 6/24 °C | 9/27 °C | 10/28 °C |
| Dal 682 m | -3/17 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/21 °C | 6/24 °C | 9/27 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | -3/17 °C | -3/18 °C |
ma | 3/17 °C | 3/18 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
wo | 7/21 °C | 7/22 °C |
do | 6/24 °C | 6/25 °C |
vr | 9/27 °C | 9/28 °C |
za | 10/28 °C | 10/29 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 700 m | -3/17 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/21 °C | 6/24 °C | 9/27 °C | 10/28 °C |
| Dal 650 m | -3/18 °C | 3/18 °C | 5/17 °C | 7/22 °C | 6/25 °C | 9/28 °C | 10/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 772 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
zo | -3/17 °C | -3/17 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 7/21 °C | 7/21 °C |
do | 6/24 °C | 6/24 °C |
vr | 9/27 °C | 9/27 °C |
za | 10/28 °C | 10/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 772 m | -3/17 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/21 °C | 6/24 °C | 9/27 °C | 10/28 °C |
| Dal 670 m | -3/17 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 7/21 °C | 6/24 °C | 9/27 °C | 10/28 °C |
1-6 van 6 skigebieden



