Skiweer Koroška
Weersverwachting in Koroška voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in Koroška voor 7 dagen
Weer Koroška
Weer in Koroška voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Koroška voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Koroška
- Koroška – Gaan naar
Bergketens:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1542 m | Dal 1010 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | 4/10 °C |
zo | -1/10 °C | 3/17 °C |
ma | 2/11 °C | 5/17 °C |
di | 3/11 °C | 7/17 °C |
wo | 4/13 °C | 8/17 °C |
do | 6/13 °C | 8/18 °C |
vr | 6/16 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1542 m | -1/2 °C | -1/10 °C | 2/11 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 1010 m | 4/10 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 7/17 °C | 8/17 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 789 m | Dal 575 m |
|---|---|---|
za | 4/12 °C | 5/14 °C |
zo | 3/18 °C | 4/20 °C |
ma | 5/17 °C | 6/19 °C |
di | 6/16 °C | 7/18 °C |
wo | 7/20 °C | 8/22 °C |
do | 7/20 °C | 8/22 °C |
vr | 8/22 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 789 m | 4/12 °C | 3/18 °C | 5/17 °C | 6/16 °C | 7/20 °C | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Dal 575 m | 5/14 °C | 4/20 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 8/22 °C | 8/22 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1525 m | Dal 1368 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | 2/9 °C |
zo | -1/10 °C | 1/15 °C |
ma | 2/11 °C | 3/14 °C |
di | 3/11 °C | 4/13 °C |
wo | 4/13 °C | 5/17 °C |
do | 5/13 °C | 5/17 °C |
vr | 6/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1525 m | -1/8 °C | -1/10 °C | 2/11 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 5/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 1368 m | 2/9 °C | 1/15 °C | 3/14 °C | 4/13 °C | 5/17 °C | 5/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 921 m | Dal 715 m |
|---|---|---|
za | 6/12 °C | 6/12 °C |
zo | 5/19 °C | 5/19 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 9/19 °C | 9/19 °C |
wo | 10/19 °C | 10/19 °C |
do | 10/20 °C | 10/20 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 921 m | 6/12 °C | 5/19 °C | 7/19 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 10/20 °C | 11/22 °C |
| Dal 715 m | 6/12 °C | 5/19 °C | 7/19 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 10/20 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 558 m | Dal 495 m |
|---|---|---|
za | 5/14 °C | 6/15 °C |
zo | 4/20 °C | 5/21 °C |
ma | 6/19 °C | 7/20 °C |
di | 7/18 °C | 8/19 °C |
wo | 8/22 °C | 9/23 °C |
do | 8/22 °C | 9/23 °C |
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 558 m | 5/14 °C | 4/20 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 8/22 °C | 8/22 °C | 9/24 °C |
| Dal 495 m | 6/15 °C | 5/21 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 9/23 °C | 9/23 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 587 m | Dal 432 m |
|---|---|---|
za | 6/14 °C | 6/15 °C |
zo | 5/20 °C | 5/21 °C |
ma | 7/19 °C | 7/20 °C |
di | 8/18 °C | 8/19 °C |
wo | 9/22 °C | 9/23 °C |
do | 9/22 °C | 9/23 °C |
vr | 10/24 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 587 m | 6/14 °C | 5/20 °C | 7/19 °C | 8/18 °C | 9/22 °C | 9/22 °C | 10/24 °C |
| Dal 432 m | 6/15 °C | 5/21 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 9/23 °C | 9/23 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 625 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
za | 5/14 °C | 6/15 °C |
zo | 4/20 °C | 5/21 °C |
ma | 6/19 °C | 7/20 °C |
di | 7/18 °C | 8/19 °C |
wo | 8/22 °C | 9/23 °C |
do | 8/22 °C | 9/23 °C |
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 625 m | 5/14 °C | 4/20 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 8/22 °C | 8/22 °C | 9/24 °C |
| Dal 500 m | 6/15 °C | 5/21 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 9/23 °C | 9/23 °C | 10/25 °C |
1-7 van 7 skigebieden



