Skiweer Lago Maggiore en bijbehorende dalen

Weersverwachting in Lago Maggiore en bijbehorende dalen voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Lago Maggiore en bijbehorende dalen voor 7 dagen


Weer Lago Maggiore en bijbehorende dalen

Weer in Lago Maggiore en bijbehorende dalen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Lago Maggiore en bijbehorende dalen voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Lago Maggiore en bijbehorende dalen

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2331 m Dal 1482 m
zo
helder
-8/5 °C -4/12 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/10 °C
di
buien
-6/5 °C -1/12 °C
wo
helder
1/10 °C 5/16 °C
do
zonnig
3/13 °C 5/21 °C
vr
zonnig
4/16 °C 10/24 °C
za
zonnig
6/17 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2331 m -8/5 °C -4/2 °C -6/5 °C 1/10 °C 3/13 °C 4/16 °C 6/17 °C
Dal 1482 m -4/12 °C 1/10 °C -1/12 °C 5/16 °C 5/21 °C 10/24 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 1262 m Dal 1156 m
zo
helder
-3/14 °C -2/15 °C
ma
buien
2/12 °C 3/13 °C
di
buien
0/14 °C 1/15 °C
wo
helder
6/18 °C 7/19 °C
do
zonnig
6/23 °C 7/24 °C
vr
zonnig
11/26 °C 12/27 °C
za
zonnig
11/26 °C 12/27 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1262 m -3/14 °C 2/12 °C 0/14 °C 6/18 °C 6/23 °C 11/26 °C 11/26 °C
Dal 1156 m -2/15 °C 3/13 °C 1/15 °C 7/19 °C 7/24 °C 12/27 °C 12/27 °C

Weer in skigebied Berg 1595 m Dal 1395 m
zo
helder
-3/10 °C -1/13 °C
ma
buien
1/9 °C 5/12 °C
di
helder
0/11 °C 3/14 °C
wo
helder
5/16 °C 7/17 °C
do
zonnig
5/21 °C 9/21 °C
vr
zonnig
7/23 °C 13/24 °C
za
zonnig
9/24 °C 14/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1595 m -3/10 °C 1/9 °C 0/11 °C 5/16 °C 5/21 °C 7/23 °C 9/24 °C
Dal 1395 m -1/13 °C 5/12 °C 3/14 °C 7/17 °C 9/21 °C 13/24 °C 14/25 °C
1-3 van 3 skigebieden