Skiweer Munții Gurghiu

Weersverwachting in de Munții Gurghiu voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de Munții Gurghiu voor 7 dagen


Weer Munții Gurghiu

Weer in de Munții Gurghiu voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Munții Gurghiu voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Munții Gurghiu

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1186 m Dal 940 m
zo
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
ma
bewolkt
6/13 °C 7/14 °C
di
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
wo
helder
5/18 °C 6/19 °C
do
zonnig
4/18 °C 5/19 °C
vr
zonnig
5/19 °C 6/20 °C
za
buien
7/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
Berg 1186 m 7/16 °C 6/13 °C 6/15 °C 5/18 °C 4/18 °C 5/19 °C 7/18 °C
Dal 940 m 8/17 °C 7/14 °C 7/16 °C 6/19 °C 5/19 °C 6/20 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 1150 m Dal 1007 m
zo
regen
7/13 °C 7/13 °C
ma
helder
5/14 °C 5/14 °C
di
bewolkt
8/14 °C 8/14 °C
wo
helder
8/16 °C 8/16 °C
do
zonnig
6/17 °C 6/17 °C
vr
zonnig
7/19 °C 7/19 °C
za
zonnig
8/18 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1150 m 7/13 °C 5/14 °C 8/14 °C 8/16 °C 6/17 °C 7/19 °C 8/18 °C
Dal 1007 m 7/13 °C 5/14 °C 8/14 °C 8/16 °C 6/17 °C 7/19 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 1211 m Dal 1015 m
zo
buien
6/10 °C 7/12 °C
ma
helder
4/14 °C 5/16 °C
di
bewolkt
6/14 °C 7/16 °C
wo
buien
7/12 °C 8/14 °C
do
helder
6/14 °C 7/16 °C
vr
zonnig
5/16 °C 6/18 °C
za
buien
6/14 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
buien
Berg 1211 m 6/10 °C 4/14 °C 6/14 °C 7/12 °C 6/14 °C 5/16 °C 6/14 °C
Dal 1015 m 7/12 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/14 °C 7/16 °C 6/18 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 868 m Dal 751 m
zo
regen
8/14 °C 9/15 °C
ma
helder
6/15 °C 7/16 °C
di
bewolkt
9/15 °C 10/16 °C
wo
helder
9/17 °C 10/18 °C
do
zonnig
7/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
8/20 °C 9/21 °C
za
zonnig
9/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 868 m 8/14 °C 6/15 °C 9/15 °C 9/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 9/19 °C
Dal 751 m 9/15 °C 7/16 °C 10/16 °C 10/18 °C 8/19 °C 9/21 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 1035 m Dal 820 m
zo
regen
7/13 °C 8/14 °C
ma
helder
5/14 °C 6/15 °C
di
bewolkt
8/14 °C 9/15 °C
wo
helder
8/16 °C 9/17 °C
do
zonnig
6/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
7/19 °C 8/20 °C
za
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1035 m 7/13 °C 5/14 °C 8/14 °C 8/16 °C 6/17 °C 7/19 °C 8/18 °C
Dal 820 m 8/14 °C 6/15 °C 9/15 °C 9/17 °C 7/18 °C 8/20 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 1360 m Dal 1200 m
zo
bewolkt
8/15 °C 8/15 °C
ma
bewolkt
7/12 °C 7/12 °C
di
bewolkt
7/14 °C 7/14 °C
wo
helder
6/17 °C 6/17 °C
do
zonnig
5/17 °C 5/17 °C
vr
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
za
buien
8/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
buien
Berg 1360 m 8/15 °C 7/12 °C 7/14 °C 6/17 °C 5/17 °C 6/18 °C 8/17 °C
Dal 1200 m 8/15 °C 7/12 °C 7/14 °C 6/17 °C 5/17 °C 6/18 °C 8/17 °C
1-6 van 6 skigebieden