Skiweer New Brunswick
Weersverwachting in New Brunswick voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in New Brunswick voor 7 dagen
Weer New Brunswick
Weer in New Brunswick voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in New Brunswick voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: New Brunswick
- New Brunswick – Gaan naar
Bergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 147 m |
|---|---|---|
za | 7/21 °C | 8/22 °C |
zo | 6/15 °C | 7/16 °C |
ma | 3/19 °C | 4/20 °C |
di | 9/25 °C | 10/26 °C |
wo | 6/24 °C | 7/25 °C |
do | 4/13 °C | 5/14 °C |
vr | 1/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 390 m | 7/21 °C | 6/15 °C | 3/19 °C | 9/25 °C | 6/24 °C | 4/13 °C | 1/14 °C |
| Dal 147 m | 8/22 °C | 7/16 °C | 4/20 °C | 10/26 °C | 7/25 °C | 5/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 277 m | Dal 76 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 3/12 °C |
zo | 5/11 °C | 6/12 °C |
ma | 2/8 °C | 3/9 °C |
di | 4/12 °C | 5/13 °C |
wo | 5/13 °C | 6/14 °C |
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 277 m | 2/11 °C | 5/11 °C | 2/8 °C | 4/12 °C | 5/13 °C | 2/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 76 m | 3/12 °C | 6/12 °C | 3/9 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 3/9 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 199 m | Dal 42 m |
|---|---|---|
za | 3/12 °C | 4/13 °C |
zo | 6/12 °C | 7/13 °C |
ma | 3/9 °C | 4/10 °C |
di | 5/13 °C | 6/14 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 3/9 °C | 4/10 °C |
vr | 3/11 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 199 m | 3/12 °C | 6/12 °C | 3/9 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 3/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 42 m | 4/13 °C | 7/13 °C | 4/10 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 4/10 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 338 m | Dal 150 m |
|---|---|---|
za | 7/21 °C | 8/22 °C |
zo | 6/15 °C | 7/16 °C |
ma | 3/19 °C | 4/20 °C |
di | 9/25 °C | 10/26 °C |
wo | 6/24 °C | 7/25 °C |
do | 4/13 °C | 5/14 °C |
vr | 1/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 338 m | 7/21 °C | 6/15 °C | 3/19 °C | 9/25 °C | 6/24 °C | 4/13 °C | 1/14 °C |
| Dal 150 m | 8/22 °C | 7/16 °C | 4/20 °C | 10/26 °C | 7/25 °C | 5/14 °C | 2/15 °C |
1-4 van 4 skigebieden


