Skiweer Oberes Maintal-Coburger Land

Weersverwachting in de regio Oberes Maintal-Coburger Land voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de regio Oberes Maintal-Coburger Land voor 7 dagen


Weer Oberes Maintal-Coburger Land

Weer in de regio Oberes Maintal-Coburger Land voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de regio Oberes Maintal-Coburger Land voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Oberes Maintal-Coburger Land

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 445 m Dal 422 m
vr
onweer
1/11 °C 1/12 °C
za
bewolkt
0/12 °C 0/13 °C
zo
helder
1/15 °C 1/16 °C
ma
bewolkt
4/19 °C 4/20 °C
di
helder
4/18 °C 4/19 °C
wo
buien
7/17 °C 7/18 °C
do
helder
7/20 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
bewolkt
zo
helder
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
do
helder
Berg 445 m 1/11 °C 0/12 °C 1/15 °C 4/19 °C 4/18 °C 7/17 °C 7/20 °C
Dal 422 m 1/12 °C 0/13 °C 1/16 °C 4/20 °C 4/19 °C 7/18 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 529 m Dal 482 m
vr
onweer
1/11 °C 1/11 °C
za
bewolkt
0/12 °C 0/12 °C
zo
helder
1/15 °C 1/15 °C
ma
bewolkt
4/19 °C 4/19 °C
di
helder
4/18 °C 4/18 °C
wo
buien
7/17 °C 7/17 °C
do
helder
7/20 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
bewolkt
zo
helder
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
do
helder
Berg 529 m 1/11 °C 0/12 °C 1/15 °C 4/19 °C 4/18 °C 7/17 °C 7/20 °C
Dal 482 m 1/11 °C 0/12 °C 1/15 °C 4/19 °C 4/18 °C 7/17 °C 7/20 °C
1-2 van 2 skigebieden