Skiweer Obergoms

Weersverwachting in Obergoms voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Obergoms voor 7 dagen


Weer Obergoms

Weer in Obergoms voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Obergoms voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Obergoms

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1645 m Dal 1363 m
zo
helder
-4/11 °C -3/13 °C
ma
buien
1/9 °C 2/11 °C
di
buien
-1/11 °C 0/13 °C
wo
helder
5/15 °C 6/17 °C
do
zonnig
5/20 °C 6/22 °C
vr
zonnig
10/23 °C 11/25 °C
za
zonnig
10/23 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1645 m -4/11 °C 1/9 °C -1/11 °C 5/15 °C 5/20 °C 10/23 °C 10/23 °C
Dal 1363 m -3/13 °C 2/11 °C 0/13 °C 6/17 °C 6/22 °C 11/25 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 1445 m Dal 1333 m
zo
helder
-3/12 °C -3/13 °C
ma
buien
2/10 °C 2/11 °C
di
buien
0/12 °C 0/13 °C
wo
helder
6/16 °C 6/17 °C
do
zonnig
6/21 °C 6/22 °C
vr
zonnig
11/24 °C 11/25 °C
za
zonnig
11/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1445 m -3/12 °C 2/10 °C 0/12 °C 6/16 °C 6/21 °C 11/24 °C 11/24 °C
Dal 1333 m -3/13 °C 2/11 °C 0/13 °C 6/17 °C 6/22 °C 11/25 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 1404 m Dal 1373 m
zo
helder
-3/13 °C -3/13 °C
ma
buien
2/11 °C 2/11 °C
di
buien
0/13 °C 0/13 °C
wo
helder
6/17 °C 6/17 °C
do
zonnig
6/22 °C 6/22 °C
vr
zonnig
11/25 °C 11/25 °C
za
zonnig
11/25 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
helder
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1404 m -3/13 °C 2/11 °C 0/13 °C 6/17 °C 6/22 °C 11/25 °C 11/25 °C
Dal 1373 m -3/13 °C 2/11 °C 0/13 °C 6/17 °C 6/22 °C 11/25 °C 11/25 °C
1-3 van 3 skigebieden