Skiweer Wallis
Weersverwachting in Wallis voor 47 Skigebieden - Weer in de bergen in Wallis voor 7 dagen
Weer Wallis
Weer in Wallis voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Wallis voor 47 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Wallis
- Wallis – Beperken tot
Toeristische regio's:
Wallis – Gaan naarDalen:
Bergketens:
1-47 van 47 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2869 m | Dal 1845 m |
|---|---|---|
zo | -8/-2 °C | -4/10 °C |
ma | -8/-2 °C | 1/9 °C |
di | -7/1 °C | 0/11 °C |
wo | -4/3 °C | 5/13 °C |
do | -1/7 °C | 6/18 °C |
vr | 2/8 °C | 12/22 °C |
za | 2/8 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2869 m | -8/-2 °C | -8/-2 °C | -7/1 °C | -4/3 °C | -1/7 °C | 2/8 °C | 2/8 °C |
| Dal 1845 m | -4/10 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 5/13 °C | 6/18 °C | 12/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2558 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
zo | -8/0 °C | -4/11 °C |
ma | -8/0 °C | 1/10 °C |
di | -7/2 °C | 0/12 °C |
wo | -4/5 °C | 5/14 °C |
do | -1/9 °C | 6/19 °C |
vr | 2/10 °C | 12/23 °C |
za | 2/10 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2558 m | -8/0 °C | -8/0 °C | -7/2 °C | -4/5 °C | -1/9 °C | 2/10 °C | 2/10 °C |
| Dal 1600 m | -4/11 °C | 1/10 °C | 0/12 °C | 5/14 °C | 6/19 °C | 12/23 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3899 m | Dal 1562 m |
|---|---|---|
zo | -13/-9 °C | -3/12 °C |
ma | -13/-9 °C | 2/11 °C |
di | -12/-6 °C | 0/13 °C |
wo | -9/-4 °C | 5/18 °C |
do | -6/0 °C | 8/22 °C |
vr | -3/1 °C | 12/24 °C |
za | -3/1 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3899 m | -13/-9 °C | -13/-9 °C | -12/-6 °C | -9/-4 °C | -6/0 °C | -3/1 °C | -3/1 °C |
| Dal 1562 m | -3/12 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 5/18 °C | 8/22 °C | 12/24 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3330 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
zo | -10/-4 °C | 1/17 °C |
ma | -7/-5 °C | 5/16 °C |
di | -7/-3 °C | 6/15 °C |
wo | -4/2 °C | 8/22 °C |
do | 1/5 °C | 8/24 °C |
vr | 5/8 °C | 10/26 °C |
za | 5/8 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3330 m | -10/-4 °C | -7/-5 °C | -7/-3 °C | -4/2 °C | 1/5 °C | 5/8 °C | 5/8 °C |
| Dal 1350 m | 1/17 °C | 5/16 °C | 6/15 °C | 8/22 °C | 8/24 °C | 10/26 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2254 m | Dal 985 m |
|---|---|---|
zo | -7/6 °C | -3/14 °C |
ma | -1/2 °C | 3/12 °C |
di | -1/2 °C | 3/11 °C |
wo | 1/12 °C | 5/20 °C |
do | 4/14 °C | 8/22 °C |
vr | 6/16 °C | 10/24 °C |
za | 8/17 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2254 m | -7/6 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 6/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 985 m | -3/14 °C | 3/12 °C | 3/11 °C | 5/20 °C | 8/22 °C | 10/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 1570 m |
|---|---|---|
zo | -9/-3 °C | -3/11 °C |
ma | -6/-4 °C | 2/10 °C |
di | -6/-2 °C | 0/12 °C |
wo | -3/3 °C | 5/17 °C |
do | 2/6 °C | 8/21 °C |
vr | 6/9 °C | 12/23 °C |
za | 6/9 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2900 m | -9/-3 °C | -6/-4 °C | -6/-2 °C | -3/3 °C | 2/6 °C | 6/9 °C | 6/9 °C |
| Dal 1570 m | -3/11 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 8/21 °C | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2927 m | Dal 1510 m |
|---|---|---|
zo | -9/-2 °C | -3/10 °C |
ma | -9/-2 °C | 3/9 °C |
di | -8/1 °C | 2/10 °C |
wo | -5/3 °C | 6/15 °C |
do | -2/7 °C | 10/18 °C |
vr | 1/8 °C | 13/21 °C |
za | 1/8 °C | 15/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2927 m | -9/-2 °C | -9/-2 °C | -8/1 °C | -5/3 °C | -2/7 °C | 1/8 °C | 1/8 °C |
| Dal 1510 m | -3/10 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/15 °C | 10/18 °C | 13/21 °C | 15/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3118 m | Dal 1322 m |
|---|---|---|
zo | -9/-3 °C | -2/13 °C |
ma | -9/-3 °C | 3/12 °C |
di | -8/0 °C | 2/14 °C |
wo | -5/2 °C | 7/16 °C |
do | -2/6 °C | 8/21 °C |
vr | 1/7 °C | 14/25 °C |
za | 1/7 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3118 m | -9/-3 °C | -9/-3 °C | -8/0 °C | -5/2 °C | -2/6 °C | 1/7 °C | 1/7 °C |
| Dal 1322 m | -2/13 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 7/16 °C | 8/21 °C | 14/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3573 m | Dal 1800 m |
|---|---|---|
zo | -12/-7 °C | -4/10 °C |
ma | -12/-7 °C | 1/9 °C |
di | -11/-4 °C | -1/11 °C |
wo | -8/-2 °C | 4/16 °C |
do | -5/2 °C | 7/20 °C |
vr | -2/3 °C | 11/22 °C |
za | -2/3 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3573 m | -12/-7 °C | -12/-7 °C | -11/-4 °C | -8/-2 °C | -5/2 °C | -2/3 °C | -2/3 °C |
| Dal 1800 m | -4/10 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 4/16 °C | 7/20 °C | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3100 m | Dal 1403 m |
|---|---|---|
zo | -9/-3 °C | -3/11 °C |
ma | -9/-3 °C | 3/10 °C |
di | -8/0 °C | 2/11 °C |
wo | -5/2 °C | 6/16 °C |
do | -2/6 °C | 10/19 °C |
vr | 1/7 °C | 13/22 °C |
za | 1/7 °C | 15/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3100 m | -9/-3 °C | -9/-3 °C | -8/0 °C | -5/2 °C | -2/6 °C | 1/7 °C | 1/7 °C |
| Dal 1403 m | -3/11 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 6/16 °C | 10/19 °C | 13/22 °C | 15/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3200 m | Dal 1559 m |
|---|---|---|
zo | -10/-4 °C | -3/11 °C |
ma | -10/-4 °C | 2/10 °C |
di | -9/-1 °C | 0/12 °C |
wo | -6/1 °C | 5/17 °C |
do | -3/5 °C | 8/21 °C |
vr | 0/6 °C | 12/23 °C |
za | 0/6 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3200 m | -10/-4 °C | -10/-4 °C | -9/-1 °C | -6/1 °C | -3/5 °C | 0/6 °C | 0/6 °C |
| Dal 1559 m | -3/11 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 8/21 °C | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2864 m | Dal 1619 m |
|---|---|---|
zo | -8/-2 °C | -3/11 °C |
ma | -8/-2 °C | 2/10 °C |
di | -7/1 °C | 0/12 °C |
wo | -4/3 °C | 5/17 °C |
do | -1/7 °C | 8/21 °C |
vr | 2/8 °C | 12/23 °C |
za | 2/8 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2864 m | -8/-2 °C | -8/-2 °C | -7/1 °C | -4/3 °C | -1/7 °C | 2/8 °C | 2/8 °C |
| Dal 1619 m | -3/11 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 8/21 °C | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2420 m | Dal 1516 m |
|---|---|---|
zo | -9/5 °C | -2/13 °C |
ma | -3/2 °C | 2/12 °C |
di | -4/2 °C | 3/11 °C |
wo | 0/10 °C | 5/18 °C |
do | 1/14 °C | 5/20 °C |
vr | 5/16 °C | 7/22 °C |
za | 6/17 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2420 m | -9/5 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | 0/10 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 1516 m | -2/13 °C | 2/12 °C | 3/11 °C | 5/18 °C | 5/20 °C | 7/22 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2532 m | Dal 1476 m |
|---|---|---|
zo | -6/5 °C | -3/10 °C |
ma | -1/2 °C | 3/9 °C |
di | -3/2 °C | 2/10 °C |
wo | 2/11 °C | 6/15 °C |
do | 5/15 °C | 10/18 °C |
vr | 9/17 °C | 13/21 °C |
za | 9/17 °C | 15/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2532 m | -6/5 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | 2/11 °C | 5/15 °C | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Dal 1476 m | -3/10 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/15 °C | 10/18 °C | 13/21 °C | 15/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2980 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
zo | -9/-3 °C | -4/9 °C |
ma | -9/-3 °C | 2/8 °C |
di | -8/0 °C | 1/9 °C |
wo | -5/2 °C | 5/14 °C |
do | -2/6 °C | 9/17 °C |
vr | 1/7 °C | 12/20 °C |
za | 1/7 °C | 14/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2980 m | -9/-3 °C | -9/-3 °C | -8/0 °C | -5/2 °C | -2/6 °C | 1/7 °C | 1/7 °C |
| Dal 1680 m | -4/9 °C | 2/8 °C | 1/9 °C | 5/14 °C | 9/17 °C | 12/20 °C | 14/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2374 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
zo | -6/5 °C | 0/15 °C |
ma | 0/2 °C | 4/14 °C |
di | -1/2 °C | 5/13 °C |
wo | 3/10 °C | 7/20 °C |
do | 7/13 °C | 7/22 °C |
vr | 9/16 °C | 9/24 °C |
za | 11/17 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2374 m | -6/5 °C | 0/2 °C | -1/2 °C | 3/10 °C | 7/13 °C | 9/16 °C | 11/17 °C |
| Dal 1340 m | 0/15 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 7/20 °C | 7/22 °C | 9/24 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2427 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
zo | -9/5 °C | 0/14 °C |
ma | -3/2 °C | 4/13 °C |
di | -4/2 °C | 5/12 °C |
wo | 0/10 °C | 7/19 °C |
do | 1/14 °C | 7/21 °C |
vr | 5/16 °C | 9/23 °C |
za | 6/17 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2427 m | -9/5 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | 0/10 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 1400 m | 0/14 °C | 4/13 °C | 5/12 °C | 7/19 °C | 7/21 °C | 9/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2610 m | Dal 1411 m |
|---|---|---|
zo | -10/5 °C | -3/11 °C |
ma | -3/2 °C | 3/10 °C |
di | -4/2 °C | 2/11 °C |
wo | 1/9 °C | 6/16 °C |
do | 1/12 °C | 10/19 °C |
vr | 6/16 °C | 13/22 °C |
za | 6/16 °C | 15/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2610 m | -10/5 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | 1/9 °C | 1/12 °C | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Dal 1411 m | -3/11 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 6/16 °C | 10/19 °C | 13/22 °C | 15/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2220 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
zo | -7/6 °C | -2/11 °C |
ma | -1/2 °C | 5/9 °C |
di | -1/2 °C | 5/10 °C |
wo | 1/12 °C | 8/18 °C |
do | 4/14 °C | 9/21 °C |
vr | 6/16 °C | 12/24 °C |
za | 8/17 °C | 15/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2220 m | -7/6 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 6/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 1110 m | -2/11 °C | 5/9 °C | 5/10 °C | 8/18 °C | 9/21 °C | 12/24 °C | 15/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2632 m | Dal 1404 m |
|---|---|---|
zo | -8/-2 °C | 0/14 °C |
ma | -5/-3 °C | 4/13 °C |
di | -5/-1 °C | 5/12 °C |
wo | -2/4 °C | 7/19 °C |
do | 3/7 °C | 7/21 °C |
vr | 7/10 °C | 9/23 °C |
za | 7/10 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2632 m | -8/-2 °C | -5/-3 °C | -5/-1 °C | -2/4 °C | 3/7 °C | 7/10 °C | 7/10 °C |
| Dal 1404 m | 0/14 °C | 4/13 °C | 5/12 °C | 7/19 °C | 7/21 °C | 9/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2640 m | Dal 1495 m |
|---|---|---|
zo | -8/-1 °C | -1/13 °C |
ma | -5/-2 °C | 3/12 °C |
di | -5/0 °C | 4/11 °C |
wo | -2/5 °C | 6/18 °C |
do | 3/8 °C | 6/20 °C |
vr | 7/11 °C | 8/22 °C |
za | 7/11 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2640 m | -8/-1 °C | -5/-2 °C | -5/0 °C | -2/5 °C | 3/8 °C | 7/11 °C | 7/11 °C |
| Dal 1495 m | -1/13 °C | 3/12 °C | 4/11 °C | 6/18 °C | 6/20 °C | 8/22 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2309 m | Dal 1381 m |
|---|---|---|
zo | -6/5 °C | -2/13 °C |
ma | 0/2 °C | 3/12 °C |
di | -1/2 °C | 2/14 °C |
wo | 3/10 °C | 7/16 °C |
do | 7/13 °C | 8/21 °C |
vr | 10/16 °C | 14/25 °C |
za | 12/17 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2309 m | -6/5 °C | 0/2 °C | -1/2 °C | 3/10 °C | 7/13 °C | 10/16 °C | 12/17 °C |
| Dal 1381 m | -2/13 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 7/16 °C | 8/21 °C | 14/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2443 m | Dal 1230 m |
|---|---|---|
zo | -10/7 °C | -2/12 °C |
ma | -3/2 °C | 4/11 °C |
di | -4/2 °C | 3/12 °C |
wo | 1/11 °C | 7/17 °C |
do | 1/14 °C | 11/20 °C |
vr | 6/18 °C | 14/23 °C |
za | 6/18 °C | 16/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2443 m | -10/7 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Dal 1230 m | -2/12 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 7/17 °C | 11/20 °C | 14/23 °C | 16/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2536 m | Dal 1820 m |
|---|---|---|
zo | -8/0 °C | -4/11 °C |
ma | -8/0 °C | 1/10 °C |
di | -7/2 °C | 0/12 °C |
wo | -4/5 °C | 5/14 °C |
do | -1/9 °C | 6/19 °C |
vr | 2/10 °C | 12/23 °C |
za | 2/10 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2536 m | -8/0 °C | -8/0 °C | -7/2 °C | -4/5 °C | -1/9 °C | 2/10 °C | 2/10 °C |
| Dal 1820 m | -4/11 °C | 1/10 °C | 0/12 °C | 5/14 °C | 6/19 °C | 12/23 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2172 m | Dal 1607 m |
|---|---|---|
zo | -6/2 °C | -4/5 °C |
ma | -3/1 °C | -1/4 °C |
di | -3/2 °C | -1/6 °C |
wo | 0/8 °C | 2/11 °C |
do | 5/11 °C | 7/14 °C |
vr | 9/14 °C | 11/17 °C |
za | 9/14 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2172 m | -6/2 °C | -3/1 °C | -3/2 °C | 0/8 °C | 5/11 °C | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Dal 1607 m | -4/5 °C | -1/4 °C | -1/6 °C | 2/11 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2194 m | Dal 1468 m |
|---|---|---|
zo | -9/5 °C | -4/9 °C |
ma | -3/2 °C | 3/7 °C |
di | -4/2 °C | 3/8 °C |
wo | 0/10 °C | 6/16 °C |
do | 1/14 °C | 7/19 °C |
vr | 5/16 °C | 10/22 °C |
za | 6/17 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2194 m | -9/5 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | 0/10 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 1468 m | -4/9 °C | 3/7 °C | 3/8 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 10/22 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2877 m | Dal 1984 m |
|---|---|---|
zo | -10/-4 °C | -5/8 °C |
ma | -7/-5 °C | 0/7 °C |
di | -7/-3 °C | -2/9 °C |
wo | -4/2 °C | 3/14 °C |
do | 1/5 °C | 6/18 °C |
vr | 5/8 °C | 10/20 °C |
za | 5/8 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2877 m | -10/-4 °C | -7/-5 °C | -7/-3 °C | -4/2 °C | 1/5 °C | 5/8 °C | 5/8 °C |
| Dal 1984 m | -5/8 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 3/14 °C | 6/18 °C | 10/20 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2200 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
zo | -7/6 °C | -2/12 °C |
ma | -1/2 °C | 4/11 °C |
di | -2/2 °C | 3/12 °C |
wo | 2/11 °C | 7/17 °C |
do | 6/14 °C | 11/20 °C |
vr | 9/17 °C | 14/23 °C |
za | 11/18 °C | 16/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2200 m | -7/6 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 2/11 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 11/18 °C |
| Dal 1260 m | -2/12 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 7/17 °C | 11/20 °C | 14/23 °C | 16/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2347 m | Dal 1684 m |
|---|---|---|
zo | -6/7 °C | -3/11 °C |
ma | -1/2 °C | 2/10 °C |
di | -3/8 °C | 0/12 °C |
wo | 2/13 °C | 5/17 °C |
do | 5/17 °C | 8/21 °C |
vr | 9/19 °C | 12/23 °C |
za | 9/19 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2347 m | -6/7 °C | -1/2 °C | -3/8 °C | 2/13 °C | 5/17 °C | 9/19 °C | 9/19 °C |
| Dal 1684 m | -3/11 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 5/17 °C | 8/21 °C | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2265 m | Dal 1595 m |
|---|---|---|
zo | -9/5 °C | -4/9 °C |
ma | -3/2 °C | 3/7 °C |
di | -4/2 °C | 3/8 °C |
wo | 0/10 °C | 6/16 °C |
do | 1/14 °C | 7/19 °C |
vr | 5/16 °C | 10/22 °C |
za | 6/17 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2265 m | -9/5 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | 0/10 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 1595 m | -4/9 °C | 3/7 °C | 3/8 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 10/22 °C | 13/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2270 m | Dal 1750 m |
|---|---|---|
zo | -6/7 °C | -4/11 °C |
ma | -1/2 °C | 1/10 °C |
di | -3/7 °C | 0/12 °C |
wo | 3/11 °C | 5/14 °C |
do | 3/16 °C | 6/19 °C |
vr | 8/19 °C | 12/23 °C |
za | 8/19 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2270 m | -6/7 °C | -1/2 °C | -3/7 °C | 3/11 °C | 3/16 °C | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Dal 1750 m | -4/11 °C | 1/10 °C | 0/12 °C | 5/14 °C | 6/19 °C | 12/23 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2193 m | Dal 1519 m |
|---|---|---|
zo | -6/7 °C | -4/10 °C |
ma | 0/2 °C | 2/9 °C |
di | -1/2 °C | 1/10 °C |
wo | 3/12 °C | 5/15 °C |
do | 7/15 °C | 9/18 °C |
vr | 10/18 °C | 12/21 °C |
za | 12/19 °C | 14/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2193 m | -6/7 °C | 0/2 °C | -1/2 °C | 3/12 °C | 7/15 °C | 10/18 °C | 12/19 °C |
| Dal 1519 m | -4/10 °C | 2/9 °C | 1/10 °C | 5/15 °C | 9/18 °C | 12/21 °C | 14/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1950 m |
|---|---|---|
zo | -9/-2 °C | -4/4 °C |
ma | -6/-3 °C | -1/2 °C |
di | -6/-1 °C | -1/5 °C |
wo | -3/4 °C | 2/10 °C |
do | 2/7 °C | 7/13 °C |
vr | 6/10 °C | 11/16 °C |
za | 6/10 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2800 m | -9/-2 °C | -6/-3 °C | -6/-1 °C | -3/4 °C | 2/7 °C | 6/10 °C | 6/10 °C |
| Dal 1950 m | -4/4 °C | -1/2 °C | -1/5 °C | 2/10 °C | 7/13 °C | 11/16 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2193 m | Dal 1865 m |
|---|---|---|
zo | -6/7 °C | -4/9 °C |
ma | -1/2 °C | 1/8 °C |
di | -3/8 °C | -1/10 °C |
wo | 2/13 °C | 4/15 °C |
do | 5/17 °C | 7/19 °C |
vr | 9/19 °C | 11/21 °C |
za | 9/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2193 m | -6/7 °C | -1/2 °C | -3/8 °C | 2/13 °C | 5/17 °C | 9/19 °C | 9/19 °C |
| Dal 1865 m | -4/9 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 4/15 °C | 7/19 °C | 11/21 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2204 m | Dal 1711 m |
|---|---|---|
zo | -6/7 °C | -4/10 °C |
ma | -1/2 °C | 1/9 °C |
di | -3/8 °C | -1/11 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
do | 5/17 °C | 7/20 °C |
vr | 9/19 °C | 11/22 °C |
za | 9/19 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2204 m | -6/7 °C | -1/2 °C | -3/8 °C | 2/13 °C | 5/17 °C | 9/19 °C | 9/19 °C |
| Dal 1711 m | -4/10 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 4/16 °C | 7/20 °C | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1645 m | Dal 1363 m |
|---|---|---|
zo | -4/11 °C | -3/13 °C |
ma | 1/9 °C | 2/11 °C |
di | -1/11 °C | 0/13 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
do | 5/20 °C | 6/22 °C |
vr | 10/23 °C | 11/25 °C |
za | 10/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1645 m | -4/11 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 5/15 °C | 5/20 °C | 10/23 °C | 10/23 °C |
| Dal 1363 m | -3/13 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 6/17 °C | 6/22 °C | 11/25 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1439 m | Dal 1281 m |
|---|---|---|
zo | -4/11 °C | -3/12 °C |
ma | 1/9 °C | 2/10 °C |
di | 1/8 °C | 2/9 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
do | 6/20 °C | 7/21 °C |
vr | 8/23 °C | 9/24 °C |
za | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1439 m | -4/11 °C | 1/9 °C | 1/8 °C | 5/15 °C | 6/20 °C | 8/23 °C | 10/23 °C |
| Dal 1281 m | -3/12 °C | 2/10 °C | 2/9 °C | 6/16 °C | 7/21 °C | 9/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1445 m | Dal 1333 m |
|---|---|---|
zo | -3/12 °C | -3/13 °C |
ma | 2/10 °C | 2/11 °C |
di | 0/12 °C | 0/13 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/21 °C | 6/22 °C |
vr | 11/24 °C | 11/25 °C |
za | 11/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1445 m | -3/12 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 6/16 °C | 6/21 °C | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Dal 1333 m | -3/13 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 6/17 °C | 6/22 °C | 11/25 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1521 m | Dal 1472 m |
|---|---|---|
zo | -3/12 °C | -2/12 °C |
ma | 2/11 °C | 3/11 °C |
di | 0/13 °C | 1/13 °C |
wo | 5/18 °C | 6/18 °C |
do | 8/22 °C | 9/22 °C |
vr | 12/24 °C | 13/24 °C |
za | 12/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1521 m | -3/12 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 5/18 °C | 8/22 °C | 12/24 °C | 12/24 °C |
| Dal 1472 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1643 m | Dal 1578 m |
|---|---|---|
zo | -6/9 °C | -6/10 °C |
ma | 0/8 °C | 0/9 °C |
di | -1/9 °C | -1/10 °C |
wo | 3/14 °C | 3/15 °C |
do | 4/18 °C | 4/19 °C |
vr | 8/20 °C | 8/21 °C |
za | 9/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1643 m | -6/9 °C | 0/8 °C | -1/9 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 1578 m | -6/10 °C | 0/9 °C | -1/10 °C | 3/15 °C | 4/19 °C | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1542 m | Dal 1427 m |
|---|---|---|
zo | -3/11 °C | -3/12 °C |
ma | 2/10 °C | 2/11 °C |
di | 1/12 °C | 1/13 °C |
wo | 6/14 °C | 6/15 °C |
do | 7/19 °C | 7/20 °C |
vr | 13/23 °C | 13/24 °C |
za | 12/23 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1542 m | -3/11 °C | 2/10 °C | 1/12 °C | 6/14 °C | 7/19 °C | 13/23 °C | 12/23 °C |
| Dal 1427 m | -3/12 °C | 2/11 °C | 1/13 °C | 6/15 °C | 7/20 °C | 13/24 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
zo | -2/12 °C | -2/12 °C |
ma | 3/11 °C | 3/11 °C |
di | 1/13 °C | 1/13 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 13/24 °C | 13/24 °C |
za | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1500 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Dal 1450 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1404 m | Dal 1373 m |
|---|---|---|
zo | -3/13 °C | -3/13 °C |
ma | 2/11 °C | 2/11 °C |
di | 0/13 °C | 0/13 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
do | 6/22 °C | 6/22 °C |
vr | 11/25 °C | 11/25 °C |
za | 11/25 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1404 m | -3/13 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 6/17 °C | 6/22 °C | 11/25 °C | 11/25 °C |
| Dal 1373 m | -3/13 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 6/17 °C | 6/22 °C | 11/25 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 471 m | Dal 468 m |
|---|---|---|
zo | 3/19 °C | 3/19 °C |
ma | 7/18 °C | 7/18 °C |
di | 8/17 °C | 8/17 °C |
wo | 10/24 °C | 10/24 °C |
do | 10/26 °C | 10/26 °C |
vr | 12/28 °C | 12/28 °C |
za | 14/30 °C | 14/30 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 471 m | 3/19 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 10/24 °C | 10/26 °C | 12/28 °C | 14/30 °C |
| Dal 468 m | 3/19 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 10/24 °C | 10/26 °C | 12/28 °C | 14/30 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1447 m | Dal 1441 m |
|---|---|---|
zo | -2/12 °C | -2/12 °C |
ma | 3/11 °C | 3/11 °C |
di | 1/13 °C | 1/13 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 13/24 °C | 13/24 °C |
za | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1447 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Dal 1441 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1435 m | Dal 1421 m |
|---|---|---|
zo | -2/12 °C | -2/12 °C |
ma | 3/11 °C | 3/11 °C |
di | 1/13 °C | 1/13 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 13/24 °C | 13/24 °C |
za | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1435 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Dal 1421 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 6/18 °C | 9/22 °C | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1282 m | Dal 1274 m |
|---|---|---|
zo | -3/10 °C | -3/10 °C |
ma | 4/8 °C | 4/8 °C |
di | 4/9 °C | 4/9 °C |
wo | 7/17 °C | 7/17 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
vr | 11/23 °C | 11/23 °C |
za | 14/23 °C | 14/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1282 m | -3/10 °C | 4/8 °C | 4/9 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 11/23 °C | 14/23 °C |
| Dal 1274 m | -3/10 °C | 4/8 °C | 4/9 °C | 7/17 °C | 8/20 °C | 11/23 °C | 14/23 °C |
1-47 van 47 skigebieden



