Skiweer Oost-Sudeten
Weersverwachting in de Oost-Sudeten voor 63 Skigebieden - Weer in de bergen in de Oost-Sudeten voor 7 dagen
Weer Oost-Sudeten
Weer in de Oost-Sudeten voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Oost-Sudeten voor 63 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Oost-Sudeten
- Oost-Sudeten – Beperken tot
Bergketens:
Oost-Sudeten – Gaan naarWoiwodschap PL:
Regio's CZ:
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
ma | 10/17 °C | 10/18 °C |
di | 3/10 °C | 3/11 °C |
wo | 1/11 °C | 1/12 °C |
do | 3/14 °C | 3/15 °C |
vr | 7/14 °C | 7/15 °C |
za | 8/15 °C | 8/16 °C |
zo | 8/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 730 m | 10/17 °C | 3/10 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 8/13 °C |
| Dal 630 m | 10/18 °C | 3/11 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 610 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
ma | 8/16 °C | 9/17 °C |
di | 3/10 °C | 4/11 °C |
wo | 0/10 °C | 1/11 °C |
do | 3/14 °C | 4/15 °C |
vr | 7/14 °C | 8/15 °C |
za | 7/15 °C | 8/16 °C |
zo | 8/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 610 m | 8/16 °C | 3/10 °C | 0/10 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 8/12 °C |
| Dal 510 m | 9/17 °C | 4/11 °C | 1/11 °C | 4/15 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 568 m | Dal 503 m |
|---|---|---|
ma | 8/16 °C | 9/17 °C |
di | 3/10 °C | 4/11 °C |
wo | 0/10 °C | 1/11 °C |
do | 3/14 °C | 4/15 °C |
vr | 7/14 °C | 8/15 °C |
za | 7/15 °C | 8/16 °C |
zo | 8/12 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 568 m | 8/16 °C | 3/10 °C | 0/10 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 8/12 °C |
| Dal 503 m | 9/17 °C | 4/11 °C | 1/11 °C | 4/15 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 733 m | Dal 635 m |
|---|---|---|
ma | 10/17 °C | 10/18 °C |
di | 3/10 °C | 3/11 °C |
wo | 1/11 °C | 1/12 °C |
do | 3/14 °C | 3/15 °C |
vr | 7/14 °C | 7/15 °C |
za | 8/15 °C | 8/16 °C |
zo | 8/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 733 m | 10/17 °C | 3/10 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 8/13 °C |
| Dal 635 m | 10/18 °C | 3/11 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 869 m | Dal 768 m |
|---|---|---|
ma | 5/18 °C | 5/18 °C |
di | 0/8 °C | 0/8 °C |
wo | -1/10 °C | -1/10 °C |
do | 0/15 °C | 0/15 °C |
vr | 3/15 °C | 3/15 °C |
za | 4/10 °C | 4/10 °C |
zo | 5/7 °C | 5/7 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 869 m | 5/18 °C | 0/8 °C | -1/10 °C | 0/15 °C | 3/15 °C | 4/10 °C | 5/7 °C |
| Dal 768 m | 5/18 °C | 0/8 °C | -1/10 °C | 0/15 °C | 3/15 °C | 4/10 °C | 5/7 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
ma | 10/17 °C | 10/18 °C |
di | 3/10 °C | 3/11 °C |
wo | 1/11 °C | 1/12 °C |
do | 3/14 °C | 3/15 °C |
vr | 7/14 °C | 7/15 °C |
za | 8/15 °C | 8/16 °C |
zo | 8/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 710 m | 10/17 °C | 3/10 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 8/13 °C |
| Dal 600 m | 10/18 °C | 3/11 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
ma | 9/17 °C | 10/18 °C |
di | 3/9 °C | 4/10 °C |
wo | -1/10 °C | 0/11 °C |
do | 2/15 °C | 3/16 °C |
vr | 6/16 °C | 7/17 °C |
za | 7/14 °C | 8/15 °C |
zo | 6/9 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 630 m | 9/17 °C | 3/9 °C | -1/10 °C | 2/15 °C | 6/16 °C | 7/14 °C | 6/9 °C |
| Dal 500 m | 10/18 °C | 4/10 °C | 0/11 °C | 3/16 °C | 7/17 °C | 8/15 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 483 m | Dal 432 m |
|---|---|---|
ma | 9/17 °C | 9/17 °C |
di | 4/11 °C | 4/11 °C |
wo | 1/11 °C | 1/11 °C |
do | 4/15 °C | 4/15 °C |
vr | 8/15 °C | 8/15 °C |
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 9/13 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 483 m | 9/17 °C | 4/11 °C | 1/11 °C | 4/15 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 9/13 °C |
| Dal 432 m | 9/17 °C | 4/11 °C | 1/11 °C | 4/15 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 418 m | Dal 360 m |
|---|---|---|
ma | 10/18 °C | 10/19 °C |
di | 4/10 °C | 4/11 °C |
wo | 0/11 °C | 0/12 °C |
do | 3/16 °C | 3/17 °C |
vr | 7/17 °C | 7/18 °C |
za | 8/15 °C | 8/16 °C |
zo | 7/10 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 418 m | 10/18 °C | 4/10 °C | 0/11 °C | 3/16 °C | 7/17 °C | 8/15 °C | 7/10 °C |
| Dal 360 m | 10/19 °C | 4/11 °C | 0/12 °C | 3/17 °C | 7/18 °C | 8/16 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 545 m | Dal 474 m |
|---|---|---|
ma | 8/17 °C | 9/17 °C |
di | 3/11 °C | 4/11 °C |
wo | 0/11 °C | 1/11 °C |
do | 3/15 °C | 4/15 °C |
vr | 7/15 °C | 8/15 °C |
za | 7/16 °C | 8/16 °C |
zo | 8/13 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 545 m | 8/17 °C | 3/11 °C | 0/11 °C | 3/15 °C | 7/15 °C | 7/16 °C | 8/13 °C |
| Dal 474 m | 9/17 °C | 4/11 °C | 1/11 °C | 4/15 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 9/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 610 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
ma | 10/18 °C | 10/18 °C |
di | 3/11 °C | 3/11 °C |
wo | 1/12 °C | 1/12 °C |
do | 3/15 °C | 3/15 °C |
vr | 7/15 °C | 7/15 °C |
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 610 m | 10/18 °C | 3/11 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 8/14 °C |
| Dal 570 m | 10/18 °C | 3/11 °C | 1/12 °C | 3/15 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 772 m | Dal 712 m |
|---|---|---|
ma | 9/17 °C | 10/17 °C |
di | 2/10 °C | 3/10 °C |
wo | 0/11 °C | 1/11 °C |
do | 2/14 °C | 3/14 °C |
vr | 6/14 °C | 7/14 °C |
za | 7/15 °C | 8/15 °C |
zo | 7/13 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 772 m | 9/17 °C | 2/10 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/13 °C |
| Dal 712 m | 10/17 °C | 3/10 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 790 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
ma | 9/16 °C | 10/17 °C |
di | 2/9 °C | 3/10 °C |
wo | 0/10 °C | 1/11 °C |
do | 2/13 °C | 3/14 °C |
vr | 6/13 °C | 7/14 °C |
za | 7/14 °C | 8/15 °C |
zo | 7/12 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 790 m | 9/16 °C | 2/9 °C | 0/10 °C | 2/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 7/12 °C |
| Dal 730 m | 10/17 °C | 3/10 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 8/13 °C |
51-63 van 63 skigebieden

