Skiweer Oost-Sudeten

Weersverwachting in de Oost-Sudeten voor 63 Skigebieden - Weer in de bergen in de Oost-Sudeten voor 7 dagen


Weer Oost-Sudeten

Weer in de Oost-Sudeten voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Oost-Sudeten voor 63 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Oost-Sudeten

1-50 van 63 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1095 m Dal 574 m
zo
bewolkt
-2/11 °C 1/15 °C
ma
helder
-1/12 °C 2/16 °C
di
buien
3/12 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
3/13 °C 6/17 °C
do
buien
4/16 °C 7/20 °C
vr
helder
5/16 °C 8/20 °C
za
zonnig
6/19 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 1095 m -2/11 °C -1/12 °C 3/12 °C 3/13 °C 4/16 °C 5/16 °C 6/19 °C
Dal 574 m 1/15 °C 2/16 °C 6/16 °C 6/17 °C 7/20 °C 8/20 °C 9/23 °C

Weer in skigebied Berg 850 m Dal 685 m
zo
buien
3/9 °C 4/10 °C
ma
helder
2/12 °C 3/13 °C
di
buien
4/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/16 °C 8/17 °C
vr
helder
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 850 m 3/9 °C 2/12 °C 4/15 °C 6/15 °C 7/16 °C 8/18 °C 9/20 °C
Dal 685 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 870 m Dal 630 m
zo
bewolkt
3/11 °C 4/13 °C
ma
helder
2/13 °C 3/15 °C
di
buien
5/15 °C 6/17 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 8/17 °C
do
buien
7/17 °C 8/19 °C
vr
zonnig
8/18 °C 9/20 °C
za
zonnig
11/20 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 870 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C
Dal 630 m 4/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 8/17 °C 8/19 °C 9/20 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 1173 m Dal 787 m
zo
bewolkt
1/8 °C 3/11 °C
ma
helder
0/10 °C 2/13 °C
di
buien
3/12 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
5/12 °C 7/15 °C
do
buien
5/14 °C 7/17 °C
vr
zonnig
6/15 °C 8/18 °C
za
zonnig
9/17 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1173 m 1/8 °C 0/10 °C 3/12 °C 5/12 °C 5/14 °C 6/15 °C 9/17 °C
Dal 787 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 1232 m Dal 662 m
zo
bewolkt
-2/10 °C 0/14 °C
ma
helder
-1/11 °C 1/15 °C
di
buien
3/11 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
3/12 °C 5/16 °C
do
buien
4/15 °C 6/19 °C
vr
helder
5/15 °C 7/19 °C
za
zonnig
6/18 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 1232 m -2/10 °C -1/11 °C 3/11 °C 3/12 °C 4/15 °C 5/15 °C 6/18 °C
Dal 662 m 0/14 °C 1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 6/19 °C 7/19 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 1325 m Dal 762 m
zo
bewolkt
-3/9 °C 0/13 °C
ma
helder
-2/10 °C 1/14 °C
di
buien
2/10 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
2/11 °C 5/15 °C
do
buien
3/14 °C 6/18 °C
vr
helder
4/14 °C 7/18 °C
za
zonnig
5/17 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 1325 m -3/9 °C -2/10 °C 2/10 °C 2/11 °C 3/14 °C 4/14 °C 5/17 °C
Dal 762 m 0/13 °C 1/14 °C 5/14 °C 5/15 °C 6/18 °C 7/18 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 1019 m Dal 705 m
zo
buien
2/9 °C 4/9 °C
ma
helder
1/12 °C 3/12 °C
di
buien
4/14 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 7/15 °C
do
buien
6/16 °C 8/16 °C
vr
helder
7/17 °C 9/18 °C
za
zonnig
10/19 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 1019 m 2/9 °C 1/12 °C 4/14 °C 6/14 °C 6/16 °C 7/17 °C 10/19 °C
Dal 705 m 4/9 °C 3/12 °C 5/15 °C 7/15 °C 8/16 °C 9/18 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 890 m Dal 675 m
zo
buien
3/9 °C 4/10 °C
ma
helder
2/12 °C 3/13 °C
di
buien
4/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
6/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/16 °C 8/17 °C
vr
helder
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 890 m 3/9 °C 2/12 °C 4/15 °C 6/15 °C 7/16 °C 8/18 °C 9/20 °C
Dal 675 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 1164 m Dal 862 m
zo
buien
3/7 °C 3/9 °C
ma
helder
2/10 °C 2/12 °C
di
buien
4/13 °C 4/15 °C
wo
bewolkt
6/13 °C 6/15 °C
do
buien
7/14 °C 7/16 °C
vr
helder
8/16 °C 8/18 °C
za
zonnig
9/18 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 1164 m 3/7 °C 2/10 °C 4/13 °C 6/13 °C 7/14 °C 8/16 °C 9/18 °C
Dal 862 m 3/9 °C 2/12 °C 4/15 °C 6/15 °C 7/16 °C 8/18 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 850 m Dal 650 m
zo
bewolkt
3/11 °C 4/12 °C
ma
helder
2/13 °C 3/14 °C
di
buien
5/15 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 8/16 °C
do
buien
7/17 °C 8/18 °C
vr
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
11/20 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 850 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C
Dal 650 m 4/12 °C 3/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 8/18 °C 9/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1007 m Dal 759 m
zo
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
ma
helder
1/12 °C 2/13 °C
di
buien
4/14 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 7/15 °C
do
buien
6/16 °C 7/17 °C
vr
zonnig
7/17 °C 8/18 °C
za
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1007 m 2/10 °C 1/12 °C 4/14 °C 6/14 °C 6/16 °C 7/17 °C 10/19 °C
Dal 759 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 810 m Dal 690 m
zo
buien
3/10 °C 4/10 °C
ma
helder
2/13 °C 3/13 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/17 °C 8/17 °C
vr
helder
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 810 m 3/10 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 10/20 °C
Dal 690 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 960 m Dal 760 m
zo
regen
4/5 °C 4/5 °C
ma
bewolkt
4/6 °C 4/6 °C
di
helder
1/15 °C 1/15 °C
wo
buien
5/15 °C 5/15 °C
do
buien
5/16 °C 5/16 °C
vr
buien
7/17 °C 7/17 °C
za
zonnig
8/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
zonnig
Berg 960 m 4/5 °C 4/6 °C 1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 7/17 °C 8/17 °C
Dal 760 m 4/5 °C 4/6 °C 1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 7/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 960 m Dal 750 m
zo
bewolkt
1/10 °C 3/12 °C
ma
helder
0/12 °C 2/14 °C
di
buien
3/14 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
5/14 °C 7/16 °C
do
buien
5/16 °C 7/18 °C
vr
zonnig
6/17 °C 8/19 °C
za
zonnig
9/19 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 960 m 1/10 °C 0/12 °C 3/14 °C 5/14 °C 5/16 °C 6/17 °C 9/19 °C
Dal 750 m 3/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/16 °C 7/18 °C 8/19 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 670 m Dal 490 m
zo
buien
4/10 °C 5/11 °C
ma
helder
3/13 °C 4/14 °C
di
buien
5/16 °C 6/17 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
do
buien
8/17 °C 9/18 °C
vr
helder
9/19 °C 10/20 °C
za
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 670 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C
Dal 490 m 5/11 °C 4/14 °C 6/17 °C 8/17 °C 9/18 °C 10/20 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 570 m
zo
bewolkt
3/12 °C 4/13 °C
ma
helder
2/14 °C 3/15 °C
di
buien
5/16 °C 6/17 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
do
buien
7/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
8/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
11/21 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 750 m 3/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/16 °C 7/18 °C 8/19 °C 11/21 °C
Dal 570 m 4/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 8/17 °C 8/19 °C 9/20 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 630 m
zo
bewolkt
0/14 °C 1/15 °C
ma
helder
1/15 °C 2/16 °C
di
buien
5/15 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
5/16 °C 6/17 °C
do
buien
6/19 °C 7/20 °C
vr
helder
7/19 °C 8/20 °C
za
zonnig
8/22 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 750 m 0/14 °C 1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 6/19 °C 7/19 °C 8/22 °C
Dal 630 m 1/15 °C 2/16 °C 6/16 °C 6/17 °C 7/20 °C 8/20 °C 9/23 °C

Weer in skigebied Berg 1445 m Dal 1235 m
zo
regen
2/2 °C 2/3 °C
ma
bewolkt
2/3 °C 2/4 °C
di
helder
-1/12 °C -1/13 °C
wo
buien
3/12 °C 3/13 °C
do
buien
3/13 °C 3/14 °C
vr
buien
5/14 °C 5/15 °C
za
zonnig
6/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
zonnig
Berg 1445 m 2/2 °C 2/3 °C -1/12 °C 3/12 °C 3/13 °C 5/14 °C 6/14 °C
Dal 1235 m 2/3 °C 2/4 °C -1/13 °C 3/13 °C 3/14 °C 5/15 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 779 m Dal 595 m
zo
bewolkt
4/12 °C 4/13 °C
ma
helder
3/14 °C 3/15 °C
di
buien
6/16 °C 6/17 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/17 °C
do
buien
8/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
12/21 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 779 m 4/12 °C 3/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 8/18 °C 9/19 °C 12/21 °C
Dal 595 m 4/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 8/17 °C 8/19 °C 9/20 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 755 m
zo
bewolkt
2/10 °C 3/12 °C
ma
helder
1/12 °C 2/14 °C
di
buien
4/14 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 7/16 °C
do
buien
6/16 °C 7/18 °C
vr
zonnig
7/17 °C 8/19 °C
za
zonnig
10/19 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 950 m 2/10 °C 1/12 °C 4/14 °C 6/14 °C 6/16 °C 7/17 °C 10/19 °C
Dal 755 m 3/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/16 °C 7/18 °C 8/19 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 625 m
zo
buien
4/9 °C 4/10 °C
ma
helder
3/12 °C 3/13 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
8/16 °C 8/17 °C
vr
helder
9/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 740 m 4/9 °C 3/12 °C 5/15 °C 7/15 °C 8/16 °C 9/18 °C 10/20 °C
Dal 625 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 630 m Dal 498 m
zo
bewolkt
4/13 °C 5/14 °C
ma
helder
3/15 °C 4/16 °C
di
buien
6/17 °C 7/18 °C
wo
bewolkt
8/17 °C 9/18 °C
do
buien
8/19 °C 9/20 °C
vr
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
za
zonnig
12/22 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 630 m 4/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 8/17 °C 8/19 °C 9/20 °C 12/22 °C
Dal 498 m 5/14 °C 4/16 °C 7/18 °C 9/18 °C 9/20 °C 10/21 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 610 m Dal 480 m
zo
bewolkt
4/13 °C 5/14 °C
ma
helder
3/15 °C 4/16 °C
di
buien
6/17 °C 7/18 °C
wo
bewolkt
8/17 °C 9/18 °C
do
buien
8/19 °C 9/20 °C
vr
zonnig
9/20 °C 10/21 °C
za
zonnig
12/22 °C 13/23 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 610 m 4/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 8/17 °C 8/19 °C 9/20 °C 12/22 °C
Dal 480 m 5/14 °C 4/16 °C 7/18 °C 9/18 °C 9/20 °C 10/21 °C 13/23 °C

Weer in skigebied Berg 850 m Dal 730 m
zo
buien
3/10 °C 4/10 °C
ma
helder
2/13 °C 3/13 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/17 °C 8/17 °C
vr
helder
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 850 m 3/10 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 10/20 °C
Dal 730 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 550 m
zo
bewolkt
4/12 °C 4/13 °C
ma
helder
3/14 °C 3/15 °C
di
buien
6/16 °C 6/17 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/17 °C
do
buien
8/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
12/21 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 700 m 4/12 °C 3/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 8/18 °C 9/19 °C 12/21 °C
Dal 550 m 4/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 8/17 °C 8/19 °C 9/20 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 816 m Dal 736 m
zo
bewolkt
3/10 °C 4/12 °C
ma
helder
2/12 °C 3/14 °C
di
buien
5/14 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/16 °C
do
buien
7/16 °C 8/18 °C
vr
zonnig
8/17 °C 9/19 °C
za
zonnig
11/19 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 816 m 3/10 °C 2/12 °C 5/14 °C 7/14 °C 7/16 °C 8/17 °C 11/19 °C
Dal 736 m 4/12 °C 3/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 8/18 °C 9/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 374 m Dal 284 m
zo
bewolkt
5/16 °C 6/16 °C
ma
zonnig
4/18 °C 5/18 °C
di
buien
7/17 °C 8/17 °C
wo
bewolkt
9/18 °C 10/18 °C
do
buien
9/22 °C 10/22 °C
vr
zonnig
10/24 °C 11/24 °C
za
zonnig
10/25 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 374 m 5/16 °C 4/18 °C 7/17 °C 9/18 °C 9/22 °C 10/24 °C 10/25 °C
Dal 284 m 6/16 °C 5/18 °C 8/17 °C 10/18 °C 10/22 °C 11/24 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 930 m Dal 832 m
zo
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
ma
helder
1/12 °C 2/13 °C
di
buien
4/14 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 7/15 °C
do
buien
6/16 °C 7/17 °C
vr
zonnig
7/17 °C 8/18 °C
za
zonnig
10/19 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 930 m 2/10 °C 1/12 °C 4/14 °C 6/14 °C 6/16 °C 7/17 °C 10/19 °C
Dal 832 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 400 m Dal 317 m
zo
buien
6/9 °C 6/9 °C
ma
bewolkt
6/13 °C 6/13 °C
di
buien
6/19 °C 6/19 °C
wo
buien
8/18 °C 8/18 °C
do
buien
8/19 °C 8/19 °C
vr
buien
9/20 °C 9/20 °C
za
zonnig
10/22 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
zonnig
Berg 400 m 6/9 °C 6/13 °C 6/19 °C 8/18 °C 8/19 °C 9/20 °C 10/22 °C
Dal 317 m 6/9 °C 6/13 °C 6/19 °C 8/18 °C 8/19 °C 9/20 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 767 m Dal 626 m
zo
buien
3/10 °C 4/10 °C
ma
helder
2/13 °C 3/13 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/17 °C 8/17 °C
vr
helder
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 767 m 3/10 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 10/20 °C
Dal 626 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 861 m Dal 700 m
zo
bewolkt
-1/12 °C 0/14 °C
ma
helder
0/13 °C 1/15 °C
di
buien
4/13 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
4/14 °C 5/16 °C
do
buien
5/17 °C 6/19 °C
vr
helder
6/17 °C 7/19 °C
za
zonnig
7/20 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 861 m -1/12 °C 0/13 °C 4/13 °C 4/14 °C 5/17 °C 6/17 °C 7/20 °C
Dal 700 m 0/14 °C 1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 6/19 °C 7/19 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 761 m Dal 700 m
zo
bewolkt
0/13 °C 0/14 °C
ma
helder
1/14 °C 1/15 °C
di
buien
5/14 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
5/15 °C 5/16 °C
do
buien
6/18 °C 6/19 °C
vr
helder
7/18 °C 7/19 °C
za
zonnig
8/21 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 761 m 0/13 °C 1/14 °C 5/14 °C 5/15 °C 6/18 °C 7/18 °C 8/21 °C
Dal 700 m 0/14 °C 1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 6/19 °C 7/19 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 906 m Dal 623 m
zo
buien
3/10 °C 4/10 °C
ma
helder
2/13 °C 3/13 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/17 °C 8/17 °C
vr
helder
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
10/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 906 m 3/10 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 10/20 °C
Dal 623 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 604 m Dal 504 m
zo
buien
4/10 °C 5/11 °C
ma
helder
3/13 °C 4/14 °C
di
buien
5/16 °C 6/17 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
do
buien
8/17 °C 9/18 °C
vr
helder
9/19 °C 10/20 °C
za
zonnig
10/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 604 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C
Dal 504 m 5/11 °C 4/14 °C 6/17 °C 8/17 °C 9/18 °C 10/20 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 650 m Dal 555 m
zo
buien
4/10 °C 4/11 °C
ma
helder
3/13 °C 3/14 °C
di
buien
5/16 °C 5/17 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
do
buien
8/17 °C 8/18 °C
vr
helder
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 650 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C
Dal 555 m 4/11 °C 3/14 °C 5/17 °C 7/17 °C 8/18 °C 9/20 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 641 m Dal 546 m
zo
bewolkt
4/12 °C 4/13 °C
ma
helder
3/14 °C 3/15 °C
di
buien
6/16 °C 6/17 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/17 °C
do
buien
8/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
12/21 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 641 m 4/12 °C 3/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 8/18 °C 9/19 °C 12/21 °C
Dal 546 m 4/13 °C 3/15 °C 6/17 °C 8/17 °C 8/19 °C 9/20 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 860 m Dal 740 m
zo
bewolkt
3/11 °C 3/12 °C
ma
helder
2/13 °C 2/14 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
8/18 °C 8/19 °C
za
zonnig
11/20 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 860 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C
Dal 740 m 3/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/16 °C 7/18 °C 8/19 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 870 m Dal 650 m
zo
zonnig
2/13 °C 3/14 °C
ma
zonnig
3/15 °C 4/16 °C
di
buien
6/13 °C 7/14 °C
wo
buien
8/14 °C 9/15 °C
do
bewolkt
7/18 °C 8/19 °C
vr
helder
10/19 °C 11/20 °C
za
helder
10/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
helder
za
helder
Berg 870 m 2/13 °C 3/15 °C 6/13 °C 8/14 °C 7/18 °C 10/19 °C 10/22 °C
Dal 650 m 3/14 °C 4/16 °C 7/14 °C 9/15 °C 8/19 °C 11/20 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 606 m Dal 492 m
zo
regen
5/6 °C 6/7 °C
ma
bewolkt
5/7 °C 6/8 °C
di
helder
2/16 °C 3/17 °C
wo
buien
6/16 °C 7/17 °C
do
buien
6/17 °C 7/18 °C
vr
buien
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
9/18 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
zonnig
Berg 606 m 5/6 °C 5/7 °C 2/16 °C 6/16 °C 6/17 °C 8/18 °C 9/18 °C
Dal 492 m 6/7 °C 6/8 °C 3/17 °C 7/17 °C 7/18 °C 9/19 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 647 m
zo
bewolkt
3/12 °C 4/12 °C
ma
helder
2/14 °C 3/14 °C
di
buien
5/16 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 8/16 °C
do
buien
7/18 °C 8/18 °C
vr
zonnig
8/19 °C 9/19 °C
za
zonnig
11/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 750 m 3/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/16 °C 7/18 °C 8/19 °C 11/21 °C
Dal 647 m 4/12 °C 3/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 8/18 °C 9/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 763 m Dal 673 m
zo
buien
3/10 °C 4/10 °C
ma
helder
2/13 °C 3/13 °C
di
buien
5/16 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 7/16 °C
do
buien
7/17 °C 8/17 °C
vr
helder
8/19 °C 9/19 °C
za
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 763 m 3/10 °C 2/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 7/17 °C 8/19 °C 10/21 °C
Dal 673 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 460 m Dal 380 m
zo
buien
6/8 °C 6/9 °C
ma
bewolkt
6/12 °C 6/13 °C
di
buien
6/18 °C 6/19 °C
wo
buien
8/17 °C 8/18 °C
do
buien
8/18 °C 8/19 °C
vr
buien
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
zonnig
Berg 460 m 6/8 °C 6/12 °C 6/18 °C 8/17 °C 8/18 °C 9/19 °C 10/21 °C
Dal 380 m 6/9 °C 6/13 °C 6/19 °C 8/18 °C 8/19 °C 9/20 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 882 m Dal 759 m
zo
bewolkt
3/11 °C 3/12 °C
ma
helder
2/13 °C 2/14 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
8/18 °C 8/19 °C
za
zonnig
11/20 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 882 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C
Dal 759 m 3/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/16 °C 7/18 °C 8/19 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 810 m Dal 670 m
zo
bewolkt
3/11 °C 4/12 °C
ma
helder
2/13 °C 3/14 °C
di
buien
5/15 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 8/16 °C
do
buien
7/17 °C 8/18 °C
vr
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
11/20 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 810 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C
Dal 670 m 4/12 °C 3/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 8/18 °C 9/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 536 m Dal 453 m
zo
buien
4/11 °C 5/11 °C
ma
helder
3/14 °C 4/14 °C
di
buien
5/17 °C 6/17 °C
wo
bewolkt
7/17 °C 8/17 °C
do
buien
8/18 °C 9/18 °C
vr
helder
9/20 °C 10/20 °C
za
zonnig
10/22 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 536 m 4/11 °C 3/14 °C 5/17 °C 7/17 °C 8/18 °C 9/20 °C 10/22 °C
Dal 453 m 5/11 °C 4/14 °C 6/17 °C 8/17 °C 9/18 °C 10/20 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 844 m Dal 770 m
zo
bewolkt
3/11 °C 3/12 °C
ma
helder
2/13 °C 2/14 °C
di
buien
5/15 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
do
buien
7/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
8/18 °C 8/19 °C
za
zonnig
11/20 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 844 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C
Dal 770 m 3/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 7/16 °C 7/18 °C 8/19 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 530 m
zo
buien
4/10 °C 4/11 °C
ma
helder
3/13 °C 3/14 °C
di
buien
5/16 °C 5/17 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
do
buien
8/17 °C 8/18 °C
vr
helder
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 660 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C
Dal 530 m 4/11 °C 3/14 °C 5/17 °C 7/17 °C 8/18 °C 9/20 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 614 m Dal 513 m
zo
buien
4/10 °C 4/10 °C
ma
helder
3/13 °C 3/13 °C
di
buien
5/16 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 7/16 °C
do
buien
8/17 °C 8/17 °C
vr
helder
9/19 °C 9/19 °C
za
zonnig
10/21 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
helder
za
zonnig
Berg 614 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C
Dal 513 m 4/10 °C 3/13 °C 5/16 °C 7/16 °C 8/17 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 786 m Dal 697 m
zo
bewolkt
3/11 °C 4/12 °C
ma
helder
2/13 °C 3/14 °C
di
buien
5/15 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 8/16 °C
do
buien
7/17 °C 8/18 °C
vr
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
za
zonnig
11/20 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 786 m 3/11 °C 2/13 °C 5/15 °C 7/15 °C 7/17 °C 8/18 °C 11/20 °C
Dal 697 m 4/12 °C 3/14 °C 6/16 °C 8/16 °C 8/18 °C 9/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 869 m Dal 768 m
zo
regen
4/5 °C 4/5 °C
ma
bewolkt
4/6 °C 4/6 °C
di
helder
1/15 °C 1/15 °C
wo
buien
5/15 °C 5/15 °C
do
buien
5/16 °C 5/16 °C
vr
buien
7/17 °C 7/17 °C
za
zonnig
8/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
za
zonnig
Berg 869 m 4/5 °C 4/6 °C 1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 7/17 °C 8/17 °C
Dal 768 m 4/5 °C 4/6 °C 1/15 °C 5/15 °C 5/16 °C 7/17 °C 8/17 °C
1-50 van 63 skigebieden