Skiweer Squamish-Lillooet
Weersverwachting in het regionaal district Squamish-Lillooet voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het regionaal district Squamish-Lillooet voor 7 dagen
Weer Squamish-Lillooet
Weer in het regionaal district Squamish-Lillooet voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het regionaal district Squamish-Lillooet voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Squamish-Lillooet
- Squamish-Lillooet – Gaan naar
Bergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2284 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
za | -9/0 °C | -3/10 °C |
zo | -6/5 °C | 0/15 °C |
ma | -5/7 °C | 1/17 °C |
di | -5/5 °C | 1/15 °C |
wo | -4/11 °C | 2/21 °C |
do | -1/12 °C | 5/22 °C |
vr | -2/11 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2284 m | -9/0 °C | -6/5 °C | -5/7 °C | -5/5 °C | -4/11 °C | -1/12 °C | -2/11 °C |
| Dal 675 m | -3/10 °C | 0/15 °C | 1/17 °C | 1/15 °C | 2/21 °C | 5/22 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 1015 m |
|---|---|---|
za | -13/-4 °C | -2/7 °C |
zo | -10/1 °C | 2/13 °C |
ma | -9/3 °C | 2/16 °C |
di | -9/1 °C | 3/13 °C |
wo | -8/7 °C | 2/19 °C |
do | -5/8 °C | 7/18 °C |
vr | -6/7 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2900 m | -13/-4 °C | -10/1 °C | -9/3 °C | -9/1 °C | -8/7 °C | -5/8 °C | -6/7 °C |
| Dal 1015 m | -2/7 °C | 2/13 °C | 2/16 °C | 3/13 °C | 2/19 °C | 7/18 °C | 5/17 °C |
1-2 van 2 skigebieden



