Skiweer Pacific Ranges
Weersverwachting in de Pacific Ranges voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in de Pacific Ranges voor 7 dagen
Weer Pacific Ranges
Weer in de Pacific Ranges voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Pacific Ranges voor 9 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Pacific Ranges
- Pacific Ranges – Gaan naar
Provincie:
Toeristische regio:
Regionale districten:
1-9 van 9 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2284 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
do | -6/5 °C | 0/15 °C |
vr | -8/3 °C | -2/13 °C |
za | -7/1 °C | -1/11 °C |
zo | -9/5 °C | -3/15 °C |
ma | -8/7 °C | -2/17 °C |
di | -5/10 °C | 1/20 °C |
wo | -2/13 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2284 m | -6/5 °C | -8/3 °C | -7/1 °C | -9/5 °C | -8/7 °C | -5/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 675 m | 0/15 °C | -2/13 °C | -1/11 °C | -3/15 °C | -2/17 °C | 1/20 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1440 m | Dal 824 m |
|---|---|---|
do | -2/11 °C | 0/14 °C |
vr | -4/9 °C | -2/12 °C |
za | -3/2 °C | -1/10 °C |
zo | -5/11 °C | -3/14 °C |
ma | -4/13 °C | -2/16 °C |
di | -1/16 °C | 1/19 °C |
wo | 2/19 °C | 4/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1440 m | -2/11 °C | -4/9 °C | -3/2 °C | -5/11 °C | -4/13 °C | -1/16 °C | 2/19 °C |
| Dal 824 m | 0/14 °C | -2/12 °C | -1/10 °C | -3/14 °C | -2/16 °C | 1/19 °C | 4/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | -1/12 °C | 1/14 °C |
vr | -3/10 °C | -1/12 °C |
za | -2/8 °C | 0/10 °C |
zo | -4/12 °C | -2/14 °C |
ma | -3/14 °C | -1/16 °C |
di | 0/17 °C | 2/19 °C |
wo | 3/20 °C | 5/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1250 m | -1/12 °C | -3/10 °C | -2/8 °C | -4/12 °C | -3/14 °C | 0/17 °C | 3/20 °C |
| Dal 850 m | 1/14 °C | -1/12 °C | 0/10 °C | -2/14 °C | -1/16 °C | 2/19 °C | 5/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1265 m | Dal 935 m |
|---|---|---|
do | -1/12 °C | -1/13 °C |
vr | -3/10 °C | -3/11 °C |
za | -2/8 °C | -2/9 °C |
zo | -4/12 °C | -4/13 °C |
ma | -3/14 °C | -3/15 °C |
di | 0/17 °C | 0/18 °C |
wo | 3/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1265 m | -1/12 °C | -3/10 °C | -2/8 °C | -4/12 °C | -3/14 °C | 0/17 °C | 3/20 °C |
| Dal 935 m | -1/13 °C | -3/11 °C | -2/9 °C | -4/13 °C | -3/15 °C | 0/18 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1372 m | Dal 975 m |
|---|---|---|
do | -2/12 °C | -1/13 °C |
vr | -4/10 °C | -3/11 °C |
za | -3/2 °C | -2/9 °C |
zo | -5/12 °C | -4/13 °C |
ma | -4/14 °C | -3/15 °C |
di | -1/17 °C | 0/18 °C |
wo | 2/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1372 m | -2/12 °C | -4/10 °C | -3/2 °C | -5/12 °C | -4/14 °C | -1/17 °C | 2/20 °C |
| Dal 975 m | -1/13 °C | -3/11 °C | -2/9 °C | -4/13 °C | -3/15 °C | 0/18 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 1015 m |
|---|---|---|
do | -10/1 °C | 2/13 °C |
vr | -12/-1 °C | 1/11 °C |
za | -11/-3 °C | -2/9 °C |
zo | -13/1 °C | 1/10 °C |
ma | -12/2 °C | -1/14 °C |
di | -9/6 °C | 1/18 °C |
wo | -6/9 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2900 m | -10/1 °C | -12/-1 °C | -11/-3 °C | -13/1 °C | -12/2 °C | -9/6 °C | -6/9 °C |
| Dal 1015 m | 2/13 °C | 1/11 °C | -2/9 °C | 1/10 °C | -1/14 °C | 1/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2896 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
do | -14/-11 °C | 0/2 °C |
vr | -14/-12 °C | 0/2 °C |
za | -14/-11 °C | 0/2 °C |
zo | -13/-9 °C | 1/7 °C |
ma | -12/-9 °C | 2/7 °C |
di | -11/-8 °C | 1/2 °C |
wo | -13/-11 °C | 1/5 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2896 m | -14/-11 °C | -14/-12 °C | -14/-11 °C | -13/-9 °C | -12/-9 °C | -11/-8 °C | -13/-11 °C |
| Dal 914 m | 0/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 1/7 °C | 2/7 °C | 1/2 °C | 1/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2896 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
do | -12/-10 °C | 0/4 °C |
vr | -13/-11 °C | -1/2 °C |
za | -13/-11 °C | -1/2 °C |
zo | -13/-9 °C | -1/5 °C |
ma | -10/-6 °C | 2/8 °C |
di | -6/-4 °C | 6/10 °C |
wo | -6/-3 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2896 m | -12/-10 °C | -13/-11 °C | -13/-11 °C | -13/-9 °C | -10/-6 °C | -6/-4 °C | -6/-3 °C |
| Dal 914 m | 0/4 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/5 °C | 2/8 °C | 6/10 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1712 m | Dal 815 m |
|---|---|---|
do | -4/8 °C | 2/16 °C |
vr | -6/6 °C | 0/14 °C |
za | -5/2 °C | 1/12 °C |
zo | -7/8 °C | -1/16 °C |
ma | -6/10 °C | 0/18 °C |
di | -3/13 °C | 3/21 °C |
wo | 0/16 °C | 6/24 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1712 m | -4/8 °C | -6/6 °C | -5/2 °C | -7/8 °C | -6/10 °C | -3/13 °C | 0/16 °C |
| Dal 815 m | 2/16 °C | 0/14 °C | 1/12 °C | -1/16 °C | 0/18 °C | 3/21 °C | 6/24 °C |
1-9 van 9 skigebieden


