Skiweer Thüringen

Weersverwachting in Thüringen voor 18 Skigebieden - Weer in de bergen in Thüringen voor 7 dagen


Weer Thüringen

Weer in Thüringen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Thüringen voor 18 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Thüringen

1-18 van 18 skigebieden

Weer in skigebied Berg 842 m Dal 590 m
zo
regen
0/11 °C 2/14 °C
ma
helder
3/13 °C 5/16 °C
di
regen
4/11 °C 6/14 °C
wo
buien
7/14 °C 9/17 °C
do
helder
7/18 °C 9/21 °C
vr
zonnig
9/22 °C 11/25 °C
za
zonnig
11/25 °C 13/28 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 842 m 0/11 °C 3/13 °C 4/11 °C 7/14 °C 7/18 °C 9/22 °C 11/25 °C
Dal 590 m 2/14 °C 5/16 °C 6/14 °C 9/17 °C 9/21 °C 11/25 °C 13/28 °C

Weer in skigebied Berg 835 m Dal 718 m
zo
helder
0/11 °C 0/11 °C
ma
helder
4/12 °C 4/12 °C
di
buien
5/10 °C 5/10 °C
wo
buien
8/14 °C 8/14 °C
do
helder
7/19 °C 7/19 °C
vr
zonnig
9/22 °C 9/22 °C
za
zonnig
11/24 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 835 m 0/11 °C 4/12 °C 5/10 °C 8/14 °C 7/19 °C 9/22 °C 11/24 °C
Dal 718 m 0/11 °C 4/12 °C 5/10 °C 8/14 °C 7/19 °C 9/22 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 835 m Dal 740 m
zo
regen
0/11 °C 1/12 °C
ma
helder
3/13 °C 4/14 °C
di
regen
4/11 °C 5/12 °C
wo
buien
7/14 °C 8/15 °C
do
helder
7/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/22 °C 10/23 °C
za
zonnig
11/25 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 835 m 0/11 °C 3/13 °C 4/11 °C 7/14 °C 7/18 °C 9/22 °C 11/25 °C
Dal 740 m 1/12 °C 4/14 °C 5/12 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/23 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 896 m Dal 715 m
zo
zonnig
1/12 °C 1/12 °C
ma
buien
3/13 °C 3/13 °C
di
regen
5/12 °C 5/12 °C
wo
helder
7/15 °C 7/15 °C
do
helder
7/18 °C 7/18 °C
vr
zonnig
8/19 °C 8/19 °C
za
zonnig
10/23 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
buien
di
regen
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 896 m 1/12 °C 3/13 °C 5/12 °C 7/15 °C 7/18 °C 8/19 °C 10/23 °C
Dal 715 m 1/12 °C 3/13 °C 5/12 °C 7/15 °C 7/18 °C 8/19 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 768 m Dal 678 m
zo
regen
1/12 °C 2/12 °C
ma
helder
4/14 °C 5/14 °C
di
regen
5/12 °C 6/12 °C
wo
buien
7/15 °C 8/15 °C
do
helder
8/19 °C 9/19 °C
vr
zonnig
9/24 °C 10/24 °C
za
zonnig
11/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 768 m 1/12 °C 4/14 °C 5/12 °C 7/15 °C 8/19 °C 9/24 °C 11/26 °C
Dal 678 m 2/12 °C 5/14 °C 6/12 °C 8/15 °C 9/19 °C 10/24 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 836 m Dal 600 m
zo
helder
0/11 °C 1/13 °C
ma
helder
4/12 °C 5/14 °C
di
buien
5/10 °C 6/12 °C
wo
buien
8/14 °C 9/16 °C
do
helder
7/19 °C 8/21 °C
vr
zonnig
9/22 °C 10/24 °C
za
zonnig
11/24 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 836 m 0/11 °C 4/12 °C 5/10 °C 8/14 °C 7/19 °C 9/22 °C 11/24 °C
Dal 600 m 1/13 °C 5/14 °C 6/12 °C 9/16 °C 8/21 °C 10/24 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 883 m Dal 740 m
zo
helder
0/11 °C 0/12 °C
ma
helder
4/12 °C 4/13 °C
di
buien
5/10 °C 5/11 °C
wo
buien
8/14 °C 8/15 °C
do
helder
7/19 °C 7/20 °C
vr
zonnig
9/22 °C 9/23 °C
za
zonnig
11/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 883 m 0/11 °C 4/12 °C 5/10 °C 8/14 °C 7/19 °C 9/22 °C 11/24 °C
Dal 740 m 0/12 °C 4/13 °C 5/11 °C 8/15 °C 7/20 °C 9/23 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 830 m Dal 730 m
zo
regen
1/11 °C 2/12 °C
ma
helder
4/13 °C 5/14 °C
di
regen
5/11 °C 6/12 °C
wo
buien
7/14 °C 8/15 °C
do
helder
8/18 °C 9/19 °C
vr
zonnig
9/23 °C 10/24 °C
za
zonnig
11/25 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 830 m 1/11 °C 4/13 °C 5/11 °C 7/14 °C 8/18 °C 9/23 °C 11/25 °C
Dal 730 m 2/12 °C 5/14 °C 6/12 °C 8/15 °C 9/19 °C 10/24 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 620 m Dal 550 m
zo
buien
1/13 °C 2/14 °C
ma
bewolkt
4/15 °C 5/16 °C
di
regen
6/13 °C 7/14 °C
wo
buien
8/16 °C 9/17 °C
do
helder
8/20 °C 9/21 °C
vr
zonnig
9/23 °C 10/24 °C
za
zonnig
11/27 °C 12/28 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
bewolkt
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 620 m 1/13 °C 4/15 °C 6/13 °C 8/16 °C 8/20 °C 9/23 °C 11/27 °C
Dal 550 m 2/14 °C 5/16 °C 7/14 °C 9/17 °C 9/21 °C 10/24 °C 12/28 °C

Weer in skigebied Berg 612 m Dal 530 m
zo
helder
1/13 °C 2/13 °C
ma
helder
5/14 °C 6/14 °C
di
buien
6/12 °C 7/12 °C
wo
buien
9/16 °C 10/16 °C
do
helder
8/21 °C 9/21 °C
vr
zonnig
10/24 °C 11/24 °C
za
zonnig
12/26 °C 13/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 612 m 1/13 °C 5/14 °C 6/12 °C 9/16 °C 8/21 °C 10/24 °C 12/26 °C
Dal 530 m 2/13 °C 6/14 °C 7/12 °C 10/16 °C 9/21 °C 11/24 °C 13/26 °C

Weer in skigebied Berg 788 m Dal 738 m
zo
regen
0/12 °C 1/12 °C
ma
helder
3/14 °C 4/14 °C
di
regen
4/12 °C 5/12 °C
wo
buien
7/15 °C 8/15 °C
do
helder
7/19 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/23 °C 10/23 °C
za
zonnig
11/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 788 m 0/12 °C 3/14 °C 4/12 °C 7/15 °C 7/19 °C 9/23 °C 11/26 °C
Dal 738 m 1/12 °C 4/14 °C 5/12 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/23 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 704 m Dal 608 m
zo
zonnig
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
4/13 °C 4/14 °C
di
regen
6/12 °C 6/13 °C
wo
helder
8/15 °C 8/16 °C
do
helder
8/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
11/23 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
buien
di
regen
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 704 m 2/12 °C 4/13 °C 6/12 °C 8/15 °C 8/18 °C 9/19 °C 11/23 °C
Dal 608 m 2/13 °C 4/14 °C 6/13 °C 8/16 °C 8/19 °C 9/20 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 712 m Dal 642 m
zo
helder
0/13 °C 1/13 °C
ma
bewolkt
3/13 °C 4/13 °C
di
buien
4/11 °C 5/11 °C
wo
buien
7/15 °C 8/15 °C
do
helder
7/19 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/23 °C 10/23 °C
za
zonnig
11/24 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 712 m 0/13 °C 3/13 °C 4/11 °C 7/15 °C 7/19 °C 9/23 °C 11/24 °C
Dal 642 m 1/13 °C 4/13 °C 5/11 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/23 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 760 m Dal 610 m
zo
helder
0/12 °C 1/13 °C
ma
helder
4/13 °C 5/14 °C
di
buien
5/11 °C 6/12 °C
wo
buien
8/15 °C 9/16 °C
do
helder
7/20 °C 8/21 °C
vr
zonnig
9/23 °C 10/24 °C
za
zonnig
11/25 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 760 m 0/12 °C 4/13 °C 5/11 °C 8/15 °C 7/20 °C 9/23 °C 11/25 °C
Dal 610 m 1/13 °C 5/14 °C 6/12 °C 9/16 °C 8/21 °C 10/24 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 654 m Dal 542 m
zo
zonnig
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
4/13 °C 4/14 °C
di
regen
6/12 °C 6/13 °C
wo
helder
8/15 °C 8/16 °C
do
helder
8/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
11/23 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
buien
di
regen
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 654 m 2/12 °C 4/13 °C 6/12 °C 8/15 °C 8/18 °C 9/19 °C 11/23 °C
Dal 542 m 2/13 °C 4/14 °C 6/13 °C 8/16 °C 8/19 °C 9/20 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 730 m Dal 659 m
zo
regen
1/12 °C 1/12 °C
ma
helder
4/14 °C 4/14 °C
di
regen
5/12 °C 5/12 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
do
helder
8/19 °C 8/19 °C
vr
zonnig
10/23 °C 10/23 °C
za
zonnig
12/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 730 m 1/12 °C 4/14 °C 5/12 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/23 °C 12/26 °C
Dal 659 m 1/12 °C 4/14 °C 5/12 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/23 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 710 m Dal 685 m
zo
regen
0/11 °C 0/11 °C
ma
helder
3/13 °C 3/13 °C
di
regen
4/11 °C 4/11 °C
wo
buien
7/14 °C 7/14 °C
do
helder
7/18 °C 7/18 °C
vr
zonnig
9/22 °C 9/22 °C
za
zonnig
11/25 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 710 m 0/11 °C 3/13 °C 4/11 °C 7/14 °C 7/18 °C 9/22 °C 11/25 °C
Dal 685 m 0/11 °C 3/13 °C 4/11 °C 7/14 °C 7/18 °C 9/22 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 710 m Dal 650 m
zo
regen
1/12 °C 1/13 °C
ma
helder
4/14 °C 4/15 °C
di
regen
5/12 °C 5/13 °C
wo
buien
8/15 °C 8/16 °C
do
helder
8/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
10/23 °C 10/24 °C
za
zonnig
12/26 °C 12/27 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 710 m 1/12 °C 4/14 °C 5/12 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/23 °C 12/26 °C
Dal 650 m 1/13 °C 4/15 °C 5/13 °C 8/16 °C 8/20 °C 10/24 °C 12/27 °C
1-18 van 18 skigebieden