Skiweer Rhön
Weersverwachting in de Rhön voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in de Rhön voor 7 dagen
Weer Rhön
Weer in de Rhön voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Rhön voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Rhön
- Rhön – Beperken tot
Bergketens:
Rhön – Gaan naarDistricten:
Bestuursdistricten:
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 928 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
za | 0/8 °C | 1/10 °C |
zo | 1/10 °C | 2/12 °C |
ma | 5/11 °C | 6/13 °C |
di | 5/10 °C | 6/12 °C |
wo | 8/12 °C | 9/14 °C |
do | 10/15 °C | 11/17 °C |
vr | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 928 m | 0/8 °C | 1/10 °C | 5/11 °C | 5/10 °C | 8/12 °C | 10/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 610 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 9/14 °C | 11/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 843 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
za | 0/8 °C | 2/10 °C |
zo | 1/10 °C | 3/12 °C |
ma | 5/11 °C | 7/13 °C |
di | 5/10 °C | 7/12 °C |
wo | 8/12 °C | 10/14 °C |
do | 10/15 °C | 12/17 °C |
vr | 7/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 843 m | 0/8 °C | 1/10 °C | 5/11 °C | 5/10 °C | 8/12 °C | 10/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 590 m | 2/10 °C | 3/12 °C | 7/13 °C | 7/12 °C | 10/14 °C | 12/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
za | 0/8 °C | 1/10 °C |
zo | 1/10 °C | 2/12 °C |
ma | 5/11 °C | 6/13 °C |
di | 5/10 °C | 6/12 °C |
wo | 8/12 °C | 9/14 °C |
do | 10/15 °C | 11/17 °C |
vr | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 840 m | 0/8 °C | 1/10 °C | 5/11 °C | 5/10 °C | 8/12 °C | 10/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 660 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 9/14 °C | 11/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 935 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | 0/10 °C |
zo | 1/13 °C | 2/15 °C |
ma | 3/13 °C | 4/15 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
do | 8/18 °C | 9/20 °C |
vr | 6/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 935 m | -1/8 °C | 1/13 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 8/18 °C | 6/17 °C |
| Dal 720 m | 0/10 °C | 2/15 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 808 m | Dal 712 m |
|---|---|---|
za | 0/9 °C | 0/10 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/19 °C | 9/20 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 808 m | 0/9 °C | 2/14 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 9/19 °C | 7/18 °C |
| Dal 712 m | 0/10 °C | 2/15 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 813 m | Dal 734 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/10 °C |
zo | 2/11 °C | 2/12 °C |
ma | 6/12 °C | 6/13 °C |
di | 6/11 °C | 6/12 °C |
wo | 9/13 °C | 9/14 °C |
do | 11/16 °C | 11/17 °C |
vr | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 813 m | 1/9 °C | 2/11 °C | 6/12 °C | 6/11 °C | 9/13 °C | 11/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 734 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 9/14 °C | 11/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 748 m | Dal 696 m |
|---|---|---|
za | 0/10 °C | 0/10 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 748 m | 0/10 °C | 2/15 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 7/19 °C |
| Dal 696 m | 0/10 °C | 2/15 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 712 m | Dal 642 m |
|---|---|---|
za | 0/10 °C | 1/10 °C |
zo | 0/12 °C | 1/12 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
di | 3/12 °C | 4/12 °C |
wo | 8/15 °C | 9/15 °C |
do | 9/18 °C | 10/18 °C |
vr | 8/19 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 712 m | 0/10 °C | 0/12 °C | 3/14 °C | 3/12 °C | 8/15 °C | 9/18 °C | 8/19 °C |
| Dal 642 m | 1/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/12 °C | 9/15 °C | 10/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 535 m |
|---|---|---|
za | 0/9 °C | 0/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 4/12 °C | 4/13 °C |
di | 3/12 °C | 3/13 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/19 °C | 9/20 °C |
vr | 10/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 600 m | 0/9 °C | 2/12 °C | 4/12 °C | 3/12 °C | 8/15 °C | 9/19 °C | 10/19 °C |
| Dal 535 m | 0/10 °C | 2/13 °C | 4/13 °C | 3/13 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 546 m |
|---|---|---|
za | 1/11 °C | 1/11 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 5/16 °C | 5/16 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 590 m | 1/11 °C | 3/16 °C | 5/16 °C | 6/16 °C | 9/17 °C | 10/21 °C | 8/20 °C |
| Dal 546 m | 1/11 °C | 3/16 °C | 5/16 °C | 6/16 °C | 9/17 °C | 10/21 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 830 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/10 °C |
zo | 2/11 °C | 2/12 °C |
ma | 6/12 °C | 6/13 °C |
di | 6/11 °C | 6/12 °C |
wo | 9/13 °C | 9/14 °C |
do | 11/16 °C | 11/17 °C |
vr | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 830 m | 1/9 °C | 2/11 °C | 6/12 °C | 6/11 °C | 9/13 °C | 11/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 775 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 9/14 °C | 11/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 432 m | Dal 381 m |
|---|---|---|
za | 0/13 °C | 1/13 °C |
zo | 2/14 °C | 3/14 °C |
ma | 5/15 °C | 6/15 °C |
di | 4/16 °C | 5/16 °C |
wo | 9/17 °C | 10/17 °C |
do | 9/20 °C | 10/20 °C |
vr | 7/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 432 m | 0/13 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 4/16 °C | 9/17 °C | 9/20 °C | 7/20 °C |
| Dal 381 m | 1/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 5/16 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 715 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 6/12 °C | 6/12 °C |
di | 6/11 °C | 6/11 °C |
wo | 9/13 °C | 9/13 °C |
do | 11/16 °C | 11/16 °C |
vr | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 750 m | 1/9 °C | 2/11 °C | 6/12 °C | 6/11 °C | 9/13 °C | 11/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 715 m | 1/9 °C | 2/11 °C | 6/12 °C | 6/11 °C | 9/13 °C | 11/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 852 m | Dal 816 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 0/9 °C |
zo | 1/14 °C | 2/14 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
di | 4/14 °C | 5/14 °C |
wo | 7/15 °C | 8/15 °C |
do | 8/19 °C | 9/19 °C |
vr | 6/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 852 m | -1/9 °C | 1/14 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 7/15 °C | 8/19 °C | 6/18 °C |
| Dal 816 m | 0/9 °C | 2/14 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 9/19 °C | 7/18 °C |
1-14 van 14 skigebieden


