Skiweer Hessen

Weersverwachting in Hessen voor 36 Skigebieden - Weer in de bergen in Hessen voor 7 dagen


Weer Hessen

Weer in Hessen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Hessen voor 36 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Hessen

1-36 van 36 skigebieden

Weer in skigebied Berg 838 m Dal 578 m
zo
bewolkt
1/11 °C 2/13 °C
ma
buien
5/11 °C 6/13 °C
di
regen
3/12 °C 4/14 °C
wo
buien
8/16 °C 9/18 °C
do
bewolkt
8/18 °C 9/20 °C
vr
zonnig
10/20 °C 11/22 °C
za
helder
12/22 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
bewolkt
vr
zonnig
za
helder
Berg 838 m 1/11 °C 5/11 °C 3/12 °C 8/16 °C 8/18 °C 10/20 °C 12/22 °C
Dal 578 m 2/13 °C 6/13 °C 4/14 °C 9/18 °C 9/20 °C 11/22 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 840 m Dal 660 m
zo
helder
0/10 °C 1/12 °C
ma
buien
4/10 °C 5/12 °C
di
regen
4/9 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
8/13 °C 9/15 °C
do
bewolkt
9/16 °C 10/18 °C
vr
zonnig
8/20 °C 9/22 °C
za
zonnig
11/22 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 840 m 0/10 °C 4/10 °C 4/9 °C 8/13 °C 9/16 °C 8/20 °C 11/22 °C
Dal 660 m 1/12 °C 5/12 °C 5/11 °C 9/15 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 935 m Dal 720 m
zo
helder
0/12 °C 1/14 °C
ma
buien
2/13 °C 3/15 °C
di
regen
3/12 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 8/18 °C
do
bewolkt
7/19 °C 8/21 °C
vr
zonnig
7/20 °C 8/22 °C
za
zonnig
11/22 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 935 m 0/12 °C 2/13 °C 3/12 °C 7/16 °C 7/19 °C 7/20 °C 11/22 °C
Dal 720 m 1/14 °C 3/15 °C 4/14 °C 8/18 °C 8/21 °C 8/22 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 808 m Dal 712 m
zo
helder
1/13 °C 1/14 °C
ma
buien
3/14 °C 3/15 °C
di
regen
4/13 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
8/17 °C 8/18 °C
do
bewolkt
8/20 °C 8/21 °C
vr
zonnig
8/21 °C 8/22 °C
za
zonnig
12/23 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 808 m 1/13 °C 3/14 °C 4/13 °C 8/17 °C 8/20 °C 8/21 °C 12/23 °C
Dal 712 m 1/14 °C 3/15 °C 4/14 °C 8/18 °C 8/21 °C 8/22 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 496 m Dal 370 m
zo
bewolkt
1/13 °C 2/13 °C
ma
buien
4/12 °C 5/12 °C
di
buien
4/13 °C 5/13 °C
wo
buien
9/17 °C 10/17 °C
do
helder
9/23 °C 10/23 °C
vr
zonnig
8/24 °C 9/24 °C
za
zonnig
11/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 496 m 1/13 °C 4/12 °C 4/13 °C 9/17 °C 9/23 °C 8/24 °C 11/26 °C
Dal 370 m 2/13 °C 5/12 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/23 °C 9/24 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 440 m
zo
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
ma
buien
6/11 °C 7/12 °C
di
regen
5/13 °C 6/14 °C
wo
bewolkt
10/17 °C 11/18 °C
do
helder
10/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
11/23 °C 12/24 °C
za
helder
13/24 °C 14/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 560 m 2/12 °C 6/11 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/24 °C
Dal 440 m 3/13 °C 7/12 °C 6/14 °C 11/18 °C 11/21 °C 12/24 °C 14/25 °C

Weer in skigebied Berg 621 m Dal 523 m
zo
helder
0/12 °C 0/12 °C
ma
buien
4/12 °C 4/12 °C
di
regen
5/12 °C 5/12 °C
wo
bewolkt
9/16 °C 9/16 °C
do
helder
9/20 °C 9/20 °C
vr
zonnig
8/22 °C 8/22 °C
za
zonnig
11/24 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 621 m 0/12 °C 4/12 °C 5/12 °C 9/16 °C 9/20 °C 8/22 °C 11/24 °C
Dal 523 m 0/12 °C 4/12 °C 5/12 °C 9/16 °C 9/20 °C 8/22 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 745 m Dal 580 m
zo
helder
-1/11 °C 0/12 °C
ma
regen
3/10 °C 4/11 °C
di
regen
4/11 °C 5/12 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 9/16 °C
do
bewolkt
8/18 °C 9/19 °C
vr
zonnig
7/20 °C 8/21 °C
za
zonnig
10/22 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
regen
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 745 m -1/11 °C 3/10 °C 4/11 °C 8/15 °C 8/18 °C 7/20 °C 10/22 °C
Dal 580 m 0/12 °C 4/11 °C 5/12 °C 9/16 °C 9/19 °C 8/21 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 813 m Dal 734 m
zo
helder
1/11 °C 1/12 °C
ma
buien
5/11 °C 5/12 °C
di
regen
5/10 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
9/14 °C 9/15 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
vr
zonnig
9/21 °C 9/22 °C
za
zonnig
12/23 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 813 m 1/11 °C 5/11 °C 5/10 °C 9/14 °C 10/17 °C 9/21 °C 12/23 °C
Dal 734 m 1/12 °C 5/12 °C 5/11 °C 9/15 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 748 m Dal 696 m
zo
helder
1/14 °C 1/14 °C
ma
buien
3/15 °C 3/15 °C
di
regen
4/14 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
8/18 °C 8/18 °C
do
bewolkt
8/21 °C 8/21 °C
vr
zonnig
8/22 °C 8/22 °C
za
zonnig
12/24 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 748 m 1/14 °C 3/15 °C 4/14 °C 8/18 °C 8/21 °C 8/22 °C 12/24 °C
Dal 696 m 1/14 °C 3/15 °C 4/14 °C 8/18 °C 8/21 °C 8/22 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 730 m Dal 600 m
zo
bewolkt
-1/12 °C 0/13 °C
ma
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
di
regen
3/12 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
do
bewolkt
7/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
7/21 °C 8/22 °C
za
zonnig
10/23 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 730 m -1/12 °C 2/12 °C 3/12 °C 8/16 °C 7/18 °C 7/21 °C 10/23 °C
Dal 600 m 0/13 °C 3/13 °C 4/13 °C 9/17 °C 8/19 °C 8/22 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 655 m
zo
helder
-1/11 °C 0/11 °C
ma
regen
3/10 °C 4/10 °C
di
regen
4/11 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 9/15 °C
do
bewolkt
8/18 °C 9/18 °C
vr
zonnig
7/20 °C 8/20 °C
za
zonnig
10/22 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
regen
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 740 m -1/11 °C 3/10 °C 4/11 °C 8/15 °C 8/18 °C 7/20 °C 10/22 °C
Dal 655 m 0/11 °C 4/10 °C 5/11 °C 9/15 °C 9/18 °C 8/20 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 430 m
zo
bewolkt
3/14 °C 3/15 °C
ma
buien
6/12 °C 6/13 °C
di
buien
6/13 °C 6/14 °C
wo
bewolkt
10/18 °C 10/19 °C
do
zonnig
11/23 °C 11/24 °C
vr
zonnig
10/25 °C 10/26 °C
za
zonnig
13/25 °C 13/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 520 m 3/14 °C 6/12 °C 6/13 °C 10/18 °C 11/23 °C 10/25 °C 13/25 °C
Dal 430 m 3/15 °C 6/13 °C 6/14 °C 10/19 °C 11/24 °C 10/26 °C 13/26 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 630 m
zo
bewolkt
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
6/12 °C 6/13 °C
di
regen
4/13 °C 4/14 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
bewolkt
9/19 °C 9/20 °C
vr
zonnig
11/21 °C 11/22 °C
za
helder
13/23 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
bewolkt
vr
zonnig
za
helder
Berg 740 m 2/12 °C 6/12 °C 4/13 °C 9/17 °C 9/19 °C 11/21 °C 13/23 °C
Dal 630 m 2/13 °C 6/13 °C 4/14 °C 9/18 °C 9/20 °C 11/22 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 540 m Dal 360 m
zo
bewolkt
2/12 °C 3/14 °C
ma
buien
6/11 °C 7/13 °C
di
regen
5/13 °C 6/15 °C
wo
bewolkt
10/17 °C 11/19 °C
do
helder
10/20 °C 11/22 °C
vr
zonnig
11/23 °C 12/25 °C
za
helder
13/24 °C 14/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 540 m 2/12 °C 6/11 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/24 °C
Dal 360 m 3/14 °C 7/13 °C 6/15 °C 11/19 °C 11/22 °C 12/25 °C 14/26 °C

Weer in skigebied Berg 605 m Dal 527 m
zo
bewolkt
1/11 °C 1/11 °C
ma
buien
4/11 °C 4/11 °C
di
buien
5/12 °C 5/12 °C
wo
buien
9/16 °C 9/16 °C
do
helder
9/18 °C 9/18 °C
vr
zonnig
8/21 °C 8/21 °C
za
helder
12/22 °C 12/22 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 605 m 1/11 °C 4/11 °C 5/12 °C 9/16 °C 9/18 °C 8/21 °C 12/22 °C
Dal 527 m 1/11 °C 4/11 °C 5/12 °C 9/16 °C 9/18 °C 8/21 °C 12/22 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 535 m
zo
helder
1/12 °C 1/13 °C
ma
buien
3/11 °C 3/12 °C
di
regen
4/12 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
8/17 °C 8/18 °C
do
helder
9/21 °C 9/22 °C
vr
zonnig
9/24 °C 9/25 °C
za
zonnig
11/25 °C 11/26 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 600 m 1/12 °C 3/11 °C 4/12 °C 8/17 °C 9/21 °C 9/24 °C 11/25 °C
Dal 535 m 1/13 °C 3/12 °C 4/13 °C 8/18 °C 9/22 °C 9/25 °C 11/26 °C

Weer in skigebied Berg 608 m Dal 552 m
zo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
ma
buien
6/11 °C 6/11 °C
di
regen
5/13 °C 5/13 °C
wo
bewolkt
10/17 °C 10/17 °C
do
helder
10/20 °C 10/20 °C
vr
zonnig
11/23 °C 11/23 °C
za
helder
13/24 °C 13/24 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 608 m 2/12 °C 6/11 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/24 °C
Dal 552 m 2/12 °C 6/11 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/24 °C

Weer in skigebied Berg 590 m Dal 546 m
zo
helder
2/15 °C 2/15 °C
ma
buien
4/16 °C 4/16 °C
di
regen
5/15 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
9/19 °C 9/19 °C
do
bewolkt
9/22 °C 9/22 °C
vr
zonnig
9/23 °C 9/23 °C
za
zonnig
13/25 °C 13/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 590 m 2/15 °C 4/16 °C 5/15 °C 9/19 °C 9/22 °C 9/23 °C 13/25 °C
Dal 546 m 2/15 °C 4/16 °C 5/15 °C 9/19 °C 9/22 °C 9/23 °C 13/25 °C

Weer in skigebied Berg 582 m Dal 512 m
zo
bewolkt
1/13 °C 1/14 °C
ma
buien
4/12 °C 4/13 °C
di
buien
4/13 °C 4/14 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
helder
9/21 °C 9/22 °C
vr
zonnig
7/22 °C 7/23 °C
za
zonnig
11/25 °C 11/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 582 m 1/13 °C 4/12 °C 4/13 °C 9/17 °C 9/21 °C 7/22 °C 11/25 °C
Dal 512 m 1/14 °C 4/13 °C 4/14 °C 9/18 °C 9/22 °C 7/23 °C 11/26 °C

Weer in skigebied Berg 458 m Dal 381 m
zo
bewolkt
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
6/11 °C 6/12 °C
di
regen
4/12 °C 4/13 °C
wo
buien
10/16 °C 10/17 °C
do
helder
9/22 °C 9/23 °C
vr
zonnig
10/23 °C 10/24 °C
za
helder
12/24 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 458 m 2/12 °C 6/11 °C 4/12 °C 10/16 °C 9/22 °C 10/23 °C 12/24 °C
Dal 381 m 2/13 °C 6/12 °C 4/13 °C 10/17 °C 9/23 °C 10/24 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 710 m Dal 660 m
zo
bewolkt
2/12 °C 2/12 °C
ma
buien
4/11 °C 4/11 °C
di
regen
4/11 °C 4/11 °C
wo
bewolkt
7/17 °C 7/17 °C
do
helder
8/21 °C 8/21 °C
vr
zonnig
8/24 °C 8/24 °C
za
zonnig
11/25 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 710 m 2/12 °C 4/11 °C 4/11 °C 7/17 °C 8/21 °C 8/24 °C 11/25 °C
Dal 660 m 2/12 °C 4/11 °C 4/11 °C 7/17 °C 8/21 °C 8/24 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 432 m Dal 381 m
zo
bewolkt
1/15 °C 2/15 °C
ma
buien
4/15 °C 5/15 °C
di
regen
4/15 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
9/19 °C 10/19 °C
do
helder
8/22 °C 9/22 °C
vr
zonnig
8/25 °C 9/25 °C
za
zonnig
12/26 °C 13/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 432 m 1/15 °C 4/15 °C 4/15 °C 9/19 °C 8/22 °C 8/25 °C 12/26 °C
Dal 381 m 2/15 °C 5/15 °C 5/15 °C 10/19 °C 9/22 °C 9/25 °C 13/26 °C

Weer in skigebied Berg 690 m Dal 650 m
zo
bewolkt
0/11 °C 0/11 °C
ma
buien
3/11 °C 3/11 °C
di
regen
2/12 °C 2/12 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
do
helder
7/19 °C 7/19 °C
vr
zonnig
8/22 °C 8/22 °C
za
helder
11/24 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 690 m 0/11 °C 3/11 °C 2/12 °C 8/16 °C 7/19 °C 8/22 °C 11/24 °C
Dal 650 m 0/11 °C 3/11 °C 2/12 °C 8/16 °C 7/19 °C 8/22 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 320 m
zo
helder
4/15 °C 4/15 °C
ma
buien
6/14 °C 6/14 °C
di
regen
7/14 °C 7/14 °C
wo
bewolkt
11/20 °C 11/20 °C
do
helder
11/23 °C 11/23 °C
vr
zonnig
10/27 °C 10/27 °C
za
zonnig
13/27 °C 13/27 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 350 m 4/15 °C 6/14 °C 7/14 °C 11/20 °C 11/23 °C 10/27 °C 13/27 °C
Dal 320 m 4/15 °C 6/14 °C 7/14 °C 11/20 °C 11/23 °C 10/27 °C 13/27 °C

Weer in skigebied Berg 313 m Dal 266 m
zo
bewolkt
2/16 °C 2/16 °C
ma
bewolkt
5/16 °C 5/16 °C
di
regen
6/16 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
11/20 °C 11/20 °C
do
bewolkt
10/22 °C 10/22 °C
vr
zonnig
10/25 °C 10/25 °C
za
zonnig
13/27 °C 13/27 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 313 m 2/16 °C 5/16 °C 6/16 °C 11/20 °C 10/22 °C 10/25 °C 13/27 °C
Dal 266 m 2/16 °C 5/16 °C 6/16 °C 11/20 °C 10/22 °C 10/25 °C 13/27 °C

Weer in skigebied Berg 420 m Dal 365 m
zo
bewolkt
2/13 °C 2/14 °C
ma
buien
5/12 °C 5/13 °C
di
buien
5/13 °C 5/14 °C
wo
buien
10/17 °C 10/18 °C
do
helder
10/23 °C 10/24 °C
vr
zonnig
9/24 °C 9/25 °C
za
zonnig
12/26 °C 12/27 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 420 m 2/13 °C 5/12 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/23 °C 9/24 °C 12/26 °C
Dal 365 m 2/14 °C 5/13 °C 5/14 °C 10/18 °C 10/24 °C 9/25 °C 12/27 °C

Weer in skigebied Berg 370 m Dal 344 m
zo
bewolkt
4/15 °C 4/15 °C
ma
buien
6/14 °C 6/14 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
11/19 °C 11/19 °C
do
zonnig
11/23 °C 11/23 °C
vr
zonnig
11/25 °C 11/25 °C
za
zonnig
14/26 °C 14/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 370 m 4/15 °C 6/14 °C 7/15 °C 11/19 °C 11/23 °C 11/25 °C 14/26 °C
Dal 344 m 4/15 °C 6/14 °C 7/15 °C 11/19 °C 11/23 °C 11/25 °C 14/26 °C

Weer in skigebied Berg 435 m Dal 410 m
zo
bewolkt
2/13 °C 2/13 °C
ma
buien
5/12 °C 5/12 °C
di
buien
5/13 °C 5/13 °C
wo
buien
10/17 °C 10/17 °C
do
helder
10/23 °C 10/23 °C
vr
zonnig
9/24 °C 9/24 °C
za
zonnig
12/26 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 435 m 2/13 °C 5/12 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/23 °C 9/24 °C 12/26 °C
Dal 410 m 2/13 °C 5/12 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/23 °C 9/24 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 313 m
zo
bewolkt
4/15 °C 4/16 °C
ma
buien
7/13 °C 7/14 °C
di
buien
7/14 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
11/19 °C 11/20 °C
do
zonnig
12/24 °C 12/25 °C
vr
zonnig
11/26 °C 11/27 °C
za
zonnig
14/26 °C 14/27 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 350 m 4/15 °C 7/13 °C 7/14 °C 11/19 °C 12/24 °C 11/26 °C 14/26 °C
Dal 313 m 4/16 °C 7/14 °C 7/15 °C 11/20 °C 12/25 °C 11/27 °C 14/27 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 533 m
zo
bewolkt
1/11 °C 1/11 °C
ma
buien
6/11 °C 6/11 °C
di
regen
4/11 °C 4/11 °C
wo
buien
9/16 °C 9/16 °C
do
helder
8/20 °C 8/20 °C
vr
zonnig
9/22 °C 9/22 °C
za
helder
11/23 °C 11/23 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 560 m 1/11 °C 6/11 °C 4/11 °C 9/16 °C 8/20 °C 9/22 °C 11/23 °C
Dal 533 m 1/11 °C 6/11 °C 4/11 °C 9/16 °C 8/20 °C 9/22 °C 11/23 °C

Weer in skigebied Berg 525 m Dal 500 m
zo
bewolkt
1/12 °C 1/13 °C
ma
regen
5/11 °C 5/12 °C
di
buien
4/12 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
do
helder
9/20 °C 9/21 °C
vr
zonnig
9/23 °C 9/24 °C
za
helder
12/24 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
regen
di
buien
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 525 m 1/12 °C 5/11 °C 4/12 °C 10/17 °C 9/20 °C 9/23 °C 12/24 °C
Dal 500 m 1/13 °C 5/12 °C 4/13 °C 10/18 °C 9/21 °C 9/24 °C 12/25 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 539 m
zo
bewolkt
1/13 °C 2/13 °C
ma
buien
4/12 °C 5/12 °C
di
regen
3/14 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
9/18 °C 10/18 °C
do
helder
8/21 °C 9/21 °C
vr
zonnig
9/24 °C 10/24 °C
za
helder
12/26 °C 13/26 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 580 m 1/13 °C 4/12 °C 3/14 °C 9/18 °C 8/21 °C 9/24 °C 12/26 °C
Dal 539 m 2/13 °C 5/12 °C 4/14 °C 10/18 °C 9/21 °C 10/24 °C 13/26 °C

Weer in skigebied Berg 530 m Dal 500 m
zo
bewolkt
2/12 °C 3/12 °C
ma
buien
6/11 °C 7/11 °C
di
regen
5/13 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
10/17 °C 11/17 °C
do
helder
10/20 °C 11/20 °C
vr
zonnig
11/23 °C 12/23 °C
za
helder
13/24 °C 14/24 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
helder
Berg 530 m 2/12 °C 6/11 °C 5/13 °C 10/17 °C 10/20 °C 11/23 °C 13/24 °C
Dal 500 m 3/12 °C 7/11 °C 6/13 °C 11/17 °C 11/20 °C 12/23 °C 14/24 °C

Weer in skigebied Berg 852 m Dal 816 m
zo
helder
0/13 °C 1/13 °C
ma
buien
2/14 °C 3/14 °C
di
regen
3/13 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
7/17 °C 8/17 °C
do
bewolkt
7/20 °C 8/20 °C
vr
zonnig
7/21 °C 8/21 °C
za
zonnig
11/23 °C 12/23 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 852 m 0/13 °C 2/14 °C 3/13 °C 7/17 °C 7/20 °C 7/21 °C 11/23 °C
Dal 816 m 1/13 °C 3/14 °C 4/13 °C 8/17 °C 8/20 °C 8/21 °C 12/23 °C

Weer in skigebied Berg 430 m Dal 390 m
zo
helder
3/14 °C 3/15 °C
ma
buien
6/13 °C 6/14 °C
di
regen
7/14 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
11/18 °C 11/19 °C
do
helder
11/20 °C 11/21 °C
vr
zonnig
11/23 °C 11/24 °C
za
zonnig
14/24 °C 14/25 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
buien
di
regen
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 430 m 3/14 °C 6/13 °C 7/14 °C 11/18 °C 11/20 °C 11/23 °C 14/24 °C
Dal 390 m 3/15 °C 6/14 °C 7/15 °C 11/19 °C 11/21 °C 11/24 °C 14/25 °C
1-36 van 36 skigebieden