Skiweer Taunus
Weersverwachting in de Taunus voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Taunus voor 7 dagen
Weer Taunus
Weer in de Taunus voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Taunus voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Taunus
- Taunus – Gaan naar
Bestuursdistrict:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 582 m | Dal 512 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 0/10 °C | 0/11 °C |
za | 0/12 °C | 0/13 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/10 °C | 4/11 °C |
wo | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 582 m | 3/9 °C | 0/10 °C | 0/12 °C | 2/14 °C | 4/14 °C | 4/10 °C | 8/17 °C |
| Dal 512 m | 3/10 °C | 0/11 °C | 0/13 °C | 2/15 °C | 4/15 °C | 4/11 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 1/10 °C | 1/10 °C |
za | 0/11 °C | 0/11 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 4/10 °C | 4/10 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 710 m | 1/2 °C | 1/10 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 4/13 °C | 4/10 °C | 6/17 °C |
| Dal 660 m | 1/2 °C | 1/10 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 4/13 °C | 4/10 °C | 6/17 °C |
1-2 van 2 skigebieden



