Skiweer Schmalkalden-Meiningen

Weersverwachting in het district Schmalkalden-Meiningen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Schmalkalden-Meiningen voor 7 dagen


Weer Schmalkalden-Meiningen

Weer in het district Schmalkalden-Meiningen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Schmalkalden-Meiningen voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Schmalkalden-Meiningen

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 835 m Dal 718 m
zo
helder
0/11 °C 0/11 °C
ma
helder
4/12 °C 4/12 °C
di
buien
5/10 °C 5/10 °C
wo
buien
8/14 °C 8/14 °C
do
helder
7/19 °C 7/19 °C
vr
zonnig
9/22 °C 9/22 °C
za
zonnig
11/24 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 835 m 0/11 °C 4/12 °C 5/10 °C 8/14 °C 7/19 °C 9/22 °C 11/24 °C
Dal 718 m 0/11 °C 4/12 °C 5/10 °C 8/14 °C 7/19 °C 9/22 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 704 m Dal 608 m
zo
zonnig
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
4/13 °C 4/14 °C
di
regen
6/12 °C 6/13 °C
wo
helder
8/15 °C 8/16 °C
do
helder
8/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
11/23 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
buien
di
regen
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 704 m 2/12 °C 4/13 °C 6/12 °C 8/15 °C 8/18 °C 9/19 °C 11/23 °C
Dal 608 m 2/13 °C 4/14 °C 6/13 °C 8/16 °C 8/19 °C 9/20 °C 11/24 °C

Weer in skigebied Berg 712 m Dal 642 m
zo
helder
0/13 °C 1/13 °C
ma
bewolkt
3/13 °C 4/13 °C
di
buien
4/11 °C 5/11 °C
wo
buien
7/15 °C 8/15 °C
do
helder
7/19 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/23 °C 10/23 °C
za
zonnig
11/24 °C 12/24 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 712 m 0/13 °C 3/13 °C 4/11 °C 7/15 °C 7/19 °C 9/23 °C 11/24 °C
Dal 642 m 1/13 °C 4/13 °C 5/11 °C 8/15 °C 8/19 °C 10/23 °C 12/24 °C

Weer in skigebied Berg 654 m Dal 542 m
zo
zonnig
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
4/13 °C 4/14 °C
di
regen
6/12 °C 6/13 °C
wo
helder
8/15 °C 8/16 °C
do
helder
8/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/19 °C 9/20 °C
za
zonnig
11/23 °C 11/24 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
buien
di
regen
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 654 m 2/12 °C 4/13 °C 6/12 °C 8/15 °C 8/18 °C 9/19 °C 11/23 °C
Dal 542 m 2/13 °C 4/14 °C 6/13 °C 8/16 °C 8/19 °C 9/20 °C 11/24 °C
1-4 van 4 skigebieden