Skiweer Unterallgäu
Weersverwachting in het bestuursdistrict Unterallgäu voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Unterallgäu voor 7 dagen
Weer Unterallgäu
Weer in het bestuursdistrict Unterallgäu voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Unterallgäu voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Unterallgäu
- Unterallgäu – Gaan naar
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
do | 4/12 °C | 4/12 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 3/11 °C | 3/11 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 6/18 °C | 6/18 °C |
wo | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 635 m | 4/12 °C | 3/12 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 610 m | 4/12 °C | 3/12 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 616 m |
|---|---|---|
do | 4/12 °C | 4/12 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 3/11 °C | 3/11 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 6/18 °C | 6/18 °C |
wo | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 635 m | 4/12 °C | 3/12 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 616 m | 4/12 °C | 3/12 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 4/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C |
1-2 van 2 skigebieden


