Skigebieden Duitsland
1/11 Skiën Am Ried – Farchant
Het skigebied Am Ried – Farchant ligt in het Zugspitzland (Duitsland, Beieren, Opper-Beieren, Zugspitz Region).
Beoordeling
Er is 0,6 km piste om te skiën en te snowboarden. De wintersporters hebben de beschikking over in totaal 1 lift. Dit wintersportgebied ligt op een hoogte van 670 tot 772 m.
Het skigebied bij Ried aan de rand van Farchant in het Werdenfelser Land biedt een sleeplift en een eenvoudige afdaling. Vooral kinderen, beginners en herintreders maken graag gebruik van het aanbod van deze brede piste om te skiën. De piste is zowel voorzien van kunstmatige sneeuw als van een verlichtingsinstallatie.
Hoogte skigebied
670 m - 772 m (verschil 102 m)
Pistes »
Totaal: 0,6 km
| Licht | 0,6 km |
| Middel | 0 km |
| Zwaar | 0 km |
Liften »
Totaal: 1
1
Prijzen skipassen
Dagkaart-hoogseizoen
| Volwassenen | Kinderen |
|---|---|
| € 17,- | € 10,- |
Nachtskiën »
Am Ried
Weer »
vr
-4/4°C
-4/4°C
za
-6/7°C
-6/7°C
zo
-2/6°C
-2/6°C
ma
3/7°C
3/7°C
di
2/10°C
2/10°C
Openingstijden
| Algemene seizoen: | Midden december - Eind maart |
| Openingstijden: | 09:00 - 16:30 Beperkt aantal pistes open op werkdagen |
| Opmerking: De openingstijden zijn algemene informatie van het skigebied Am Ried – Farchant en kunnen afhankelijk van de sneeuwcondities, werkdagen, vakanties en feestdagen variëren. | |
Skiverhuur »
Materiaal online reserveren
Skischolen »
Skiles boeken
Reisinformatie
Contact »
Skivakantie
Plaatsen bij het skigebied (afstand tot centrum):
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
skigebied Am Ried – Farchant Dit skigebied boeken
Andere interessante skigebieden
Tips voor de skivakantie
