Polen

Skiweer Ustrzyki Dolne

Weersverwachting voor het skigebied in Ustrzyki Dolne en voor skigebieden in de buurt (weer op de berg)

Ustrzyki Dolne

1,7 km van het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 654 m Dal 498 m
vr
bewolkt
6/17 °C 7/18 °C
za
buien
9/17 °C 10/18 °C
zo
bewolkt
7/9 °C 8/10 °C
ma
bewolkt
7/15 °C 8/16 °C
di
buien
7/16 °C 8/17 °C
wo
bewolkt
11/13 °C 12/14 °C
do
bewolkt
11/12 °C 12/13 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 654 m 6/17 °C 9/17 °C 7/9 °C 7/15 °C 7/16 °C 11/13 °C 11/12 °C
Dal 498 m 7/18 °C 10/18 °C 8/10 °C 8/16 °C 8/17 °C 12/14 °C 12/13 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 769 m Dal 513 m
vr
bewolkt
5/13 °C 6/18 °C
za
buien
8/12 °C 9/18 °C
zo
bewolkt
6/7 °C 7/10 °C
ma
bewolkt
4/16 °C 7/16 °C
di
buien
7/17 °C 7/17 °C
wo
bewolkt
10/10 °C 11/14 °C
do
bewolkt
10/10 °C 11/13 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 769 m 5/13 °C 8/12 °C 6/7 °C 4/16 °C 7/17 °C 10/10 °C 10/10 °C
Dal 513 m 6/18 °C 9/18 °C 7/10 °C 7/16 °C 7/17 °C 11/14 °C 11/13 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 515 m
vr
bewolkt
6/17 °C 6/18 °C
za
buien
9/17 °C 9/18 °C
zo
bewolkt
7/9 °C 7/10 °C
ma
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
di
buien
7/16 °C 7/17 °C
wo
bewolkt
11/13 °C 11/14 °C
do
bewolkt
11/12 °C 11/13 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 580 m 6/17 °C 9/17 °C 7/9 °C 7/15 °C 7/16 °C 11/13 °C 11/12 °C
Dal 515 m 6/18 °C 9/18 °C 7/10 °C 7/16 °C 7/17 °C 11/14 °C 11/13 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 615 m Dal 530 m
vr
bewolkt
6/17 °C 6/18 °C
za
buien
9/17 °C 9/18 °C
zo
bewolkt
7/9 °C 7/10 °C
ma
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
di
buien
7/16 °C 7/17 °C
wo
bewolkt
11/13 °C 11/14 °C
do
bewolkt
11/12 °C 11/13 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 615 m 6/17 °C 9/17 °C 7/9 °C 7/15 °C 7/16 °C 11/13 °C 11/12 °C
Dal 530 m 6/18 °C 9/18 °C 7/10 °C 7/16 °C 7/17 °C 11/14 °C 11/13 °C
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied

Weer in skigebied Berg 540 m Dal 505 m
vr
bewolkt
6/17 °C 6/18 °C
za
buien
9/17 °C 9/18 °C
zo
bewolkt
7/9 °C 7/10 °C
ma
bewolkt
7/15 °C 7/16 °C
di
buien
7/16 °C 7/17 °C
wo
bewolkt
11/13 °C 11/14 °C
do
bewolkt
11/12 °C 11/13 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 540 m 6/17 °C 9/17 °C 7/9 °C 7/15 °C 7/16 °C 11/13 °C 11/12 °C
Dal 505 m 6/18 °C 9/18 °C 7/10 °C 7/16 °C 7/17 °C 11/14 °C 11/13 °C

Weer rondom Ustrzyki Dolne

Skiresort.nl publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Ustrzyki Dolne voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.


Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie