Skiweer Akershus
Weersverwachting in Akershus voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Akershus voor 7 dagen
Weer Akershus
Weer in Akershus voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Akershus voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Akershus
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 250 m | Dal 170 m |
|---|---|---|
za | 4/8 °C | 4/8 °C |
zo | 5/14 °C | 5/14 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 8/16 °C | 8/16 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
do | 9/17 °C | 9/17 °C |
vr | 7/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 250 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 7/22 °C |
| Dal 170 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 525 m | Dal 265 m |
|---|---|---|
za | 3/6 °C | 4/8 °C |
zo | 4/12 °C | 5/14 °C |
ma | 2/13 °C | 3/15 °C |
di | 7/14 °C | 8/16 °C |
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
do | 8/15 °C | 9/17 °C |
vr | 6/20 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 525 m | 3/6 °C | 4/12 °C | 2/13 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 6/20 °C |
| Dal 265 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 546 m | Dal 100 m |
|---|---|---|
za | 3/5 °C | 5/9 °C |
zo | 4/11 °C | 6/15 °C |
ma | 2/12 °C | 4/16 °C |
di | 7/13 °C | 9/17 °C |
wo | 7/13 °C | 9/17 °C |
do | 8/14 °C | 10/18 °C |
vr | 6/19 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 546 m | 3/5 °C | 4/11 °C | 2/12 °C | 7/13 °C | 7/13 °C | 8/14 °C | 6/19 °C |
| Dal 100 m | 5/9 °C | 6/15 °C | 4/16 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 10/18 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 169 m | Dal 23 m |
|---|---|---|
za | 4/8 °C | 5/9 °C |
zo | 5/14 °C | 6/15 °C |
ma | 3/15 °C | 4/16 °C |
di | 8/16 °C | 9/17 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
vr | 7/22 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 169 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 7/22 °C |
| Dal 23 m | 5/9 °C | 6/15 °C | 4/16 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 10/18 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 308 m | Dal 226 m |
|---|---|---|
za | 4/7 °C | 4/8 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 8/15 °C | 8/16 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/16 °C | 9/17 °C |
vr | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 308 m | 4/7 °C | 5/13 °C | 3/14 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 7/21 °C |
| Dal 226 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 341 m | Dal 193 m |
|---|---|---|
za | 4/7 °C | 4/8 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 8/15 °C | 8/16 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/16 °C | 9/17 °C |
vr | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 341 m | 4/7 °C | 5/13 °C | 3/14 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 7/21 °C |
| Dal 193 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 350 m | Dal 220 m |
|---|---|---|
za | 4/7 °C | 4/8 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 8/15 °C | 8/16 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/16 °C | 9/17 °C |
vr | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 350 m | 4/7 °C | 5/13 °C | 3/14 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 7/21 °C |
| Dal 220 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 310 m | Dal 163 m |
|---|---|---|
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 8/15 °C | 9/16 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
vr | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 310 m | 4/7 °C | 5/13 °C | 3/14 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 7/21 °C |
| Dal 163 m | 5/8 °C | 6/14 °C | 4/15 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 10/17 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 146 m | Dal 43 m |
|---|---|---|
za | 5/8 °C | 5/9 °C |
zo | 6/14 °C | 6/15 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 9/16 °C | 9/17 °C |
wo | 9/16 °C | 9/17 °C |
do | 10/17 °C | 10/18 °C |
vr | 8/22 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 146 m | 5/8 °C | 6/14 °C | 4/15 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 10/17 °C | 8/22 °C |
| Dal 43 m | 5/9 °C | 6/15 °C | 4/16 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 10/18 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 306 m | Dal 150 m |
|---|---|---|
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 8/15 °C | 9/16 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
vr | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 306 m | 4/7 °C | 5/13 °C | 3/14 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 7/21 °C |
| Dal 150 m | 5/8 °C | 6/14 °C | 4/15 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 10/17 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 355 m | Dal 205 m |
|---|---|---|
za | 4/7 °C | 4/8 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 8/15 °C | 8/16 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/16 °C | 9/17 °C |
vr | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 355 m | 4/7 °C | 5/13 °C | 3/14 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 7/21 °C |
| Dal 205 m | 4/8 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 7/22 °C |
1-11 van 11 skigebieden



