Skiweer Almaty

Weersverwachting in de provincie Almaty voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Almaty voor 7 dagen


Weer Almaty

Weer in de provincie Almaty voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Almaty voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Almaty

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 3180 m Dal 2260 m
zo
helder
-2/11 °C 3/15 °C
ma
helder
-1/13 °C 4/17 °C
di
bewolkt
0/12 °C 5/16 °C
wo
helder
-5/9 °C 0/13 °C
do
zonnig
0/17 °C 5/21 °C
vr
bewolkt
0/13 °C 5/17 °C
za
sneeuwval
-7/-3 °C -2/1 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
bewolkt
za
sneeuwval
Berg 3180 m -2/11 °C -1/13 °C 0/12 °C -5/9 °C 0/17 °C 0/13 °C -7/-3 °C
Dal 2260 m 3/15 °C 4/17 °C 5/16 °C 0/13 °C 5/21 °C 5/17 °C -2/1 °C

Weer in skigebied Berg 2140 m Dal 1526 m
zo
helder
5/18 °C 5/19 °C
ma
helder
6/20 °C 6/21 °C
di
bewolkt
7/19 °C 7/20 °C
wo
helder
2/16 °C 2/17 °C
do
zonnig
7/24 °C 7/25 °C
vr
bewolkt
7/20 °C 7/21 °C
za
ijzel
0/4 °C 0/5 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
bewolkt
za
ijzel
Berg 2140 m 5/18 °C 6/20 °C 7/19 °C 2/16 °C 7/24 °C 7/20 °C 0/4 °C
Dal 1526 m 5/19 °C 6/21 °C 7/20 °C 2/17 °C 7/25 °C 7/21 °C 0/5 °C

Weer in skigebied Berg 2664 m Dal 1632 m
zo
helder
0/14 °C 5/19 °C
ma
helder
1/16 °C 6/21 °C
di
bewolkt
2/15 °C 7/20 °C
wo
helder
-3/12 °C 2/17 °C
do
zonnig
2/20 °C 7/25 °C
vr
bewolkt
2/16 °C 7/21 °C
za
sneeuwval
-5/0 °C 0/5 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
bewolkt
za
sneeuwval
Berg 2664 m 0/14 °C 1/16 °C 2/15 °C -3/12 °C 2/20 °C 2/16 °C -5/0 °C
Dal 1632 m 5/19 °C 6/21 °C 7/20 °C 2/17 °C 7/25 °C 7/21 °C 0/5 °C

Weer in skigebied Berg 1100 m Dal 1000 m
zo
helder
6/22 °C 7/22 °C
ma
helder
7/24 °C 8/24 °C
di
bewolkt
8/23 °C 9/23 °C
wo
helder
3/20 °C 4/20 °C
do
zonnig
8/28 °C 9/28 °C
vr
bewolkt
8/24 °C 9/24 °C
za
regen
1/8 °C 2/8 °C
Weer in
skigebied
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
vr
bewolkt
za
regen
Berg 1100 m 6/22 °C 7/24 °C 8/23 °C 3/20 °C 8/28 °C 8/24 °C 1/8 °C
Dal 1000 m 7/22 °C 8/24 °C 9/23 °C 4/20 °C 9/28 °C 9/24 °C 2/8 °C
1-4 van 4 skigebieden