Skiweer Biella
Weersverwachting in de provincie Biella voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Biella voor 7 dagen
Weer Biella
Weer in de provincie Biella voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Biella voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Biella
- Biella – Gaan naar
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1621 m | Dal 1229 m |
|---|---|---|
za | -5/8 °C | -3/11 °C |
zo | -2/11 °C | 0/14 °C |
ma | 2/10 °C | 4/13 °C |
di | 1/12 °C | 3/15 °C |
wo | 4/15 °C | 6/18 °C |
do | 7/20 °C | 9/23 °C |
vr | 10/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1621 m | -5/8 °C | -2/11 °C | 2/10 °C | 1/12 °C | 4/15 °C | 7/20 °C | 10/22 °C |
| Dal 1229 m | -3/11 °C | 0/14 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/18 °C | 9/23 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2388 m | Dal 1206 m |
|---|---|---|
za | -8/2 °C | -3/11 °C |
zo | -5/7 °C | 0/14 °C |
ma | -1/2 °C | 4/13 °C |
di | -2/8 °C | 3/15 °C |
wo | 1/11 °C | 6/18 °C |
do | 4/16 °C | 9/23 °C |
vr | 7/18 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2388 m | -8/2 °C | -5/7 °C | -1/2 °C | -2/8 °C | 1/11 °C | 4/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 1206 m | -3/11 °C | 0/14 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/18 °C | 9/23 °C | 12/25 °C |
1-2 van 2 skigebieden



