Skiweer Bingöl Dağı
Weersverwachting in de Bingöl Dağı voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Bingöl Dağı voor 7 dagen
Weer Bingöl Dağı
Weer in de Bingöl Dağı voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Bingöl Dağı voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Bingöl Dağı
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3140 m | Dal 2148 m |
|---|---|---|
zo | -3/10 °C | 1/15 °C |
ma | -1/2 °C | 3/12 °C |
di | -1/8 °C | 3/13 °C |
wo | -4/10 °C | 0/15 °C |
do | 1/2 °C | 5/14 °C |
vr | 1/2 °C | 6/17 °C |
za | 1/2 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3140 m | -3/10 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | -4/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C |
| Dal 2148 m | 1/15 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 0/15 °C | 5/14 °C | 6/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 2327 m |
|---|---|---|
zo | -3/11 °C | 1/15 °C |
ma | -1/2 °C | 3/12 °C |
di | -1/9 °C | 3/13 °C |
wo | -4/11 °C | 0/15 °C |
do | 1/2 °C | 5/14 °C |
vr | 1/2 °C | 6/17 °C |
za | 1/14 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2900 m | -3/11 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -4/11 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/14 °C |
| Dal 2327 m | 1/15 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 0/15 °C | 5/14 °C | 6/17 °C | 6/18 °C |
1-2 van 2 skigebieden



