Skiweer Dreisamtal
Weersverwachting in het Dreisamtal voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Dreisamtal voor 7 dagen
Weer Dreisamtal
Weer in het Dreisamtal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Dreisamtal voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Dreisamtal
- Dreisamtal – Gaan naar
Bestuursdistrict:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 1/11 °C |
zo | 2/11 °C | 2/13 °C |
ma | 6/11 °C | 6/13 °C |
di | 5/8 °C | 5/10 °C |
wo | 9/15 °C | 9/17 °C |
do | 7/18 °C | 7/20 °C |
vr | 9/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1200 m | 1/2 °C | 2/11 °C | 6/11 °C | 5/8 °C | 9/15 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 950 m | 1/11 °C | 2/13 °C | 6/13 °C | 5/10 °C | 9/17 °C | 7/20 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1265 m | Dal 1140 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 1/9 °C | 2/10 °C |
ma | 2/8 °C | 3/9 °C |
di | 3/9 °C | 4/10 °C |
wo | 6/11 °C | 7/12 °C |
do | 7/13 °C | 8/14 °C |
vr | 10/16 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1265 m | -2/2 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 3/9 °C | 6/11 °C | 7/13 °C | 10/16 °C |
| Dal 1140 m | -1/2 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 7/12 °C | 8/14 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1285 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | -1/6 °C |
zo | 1/8 °C | 2/10 °C |
ma | 2/7 °C | 3/9 °C |
di | 3/8 °C | 4/10 °C |
wo | 6/10 °C | 7/12 °C |
do | 7/12 °C | 8/14 °C |
vr | 10/15 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1285 m | -2/2 °C | 1/8 °C | 2/7 °C | 3/8 °C | 6/10 °C | 7/12 °C | 10/15 °C |
| Dal 1070 m | -1/6 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 7/12 °C | 8/14 °C | 11/17 °C |
1-3 van 3 skigebieden




