Skiweer Engelbergertal
Weersverwachting in het Engelbergertal voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het Engelbergertal voor 7 dagen
Weer Engelbergertal
Weer in het Engelbergertal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Engelbergertal voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Engelbergertal
- Engelbergertal – Gaan naar
Kantona:
Toeristische regio:
Bergketen:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3020 m | Dal 1003 m |
|---|---|---|
do | -10/-5 °C | 1/7 °C |
vr | -10/-7 °C | -1/6 °C |
za | -11/-6 °C | 2/8 °C |
zo | -8/-2 °C | 0/12 °C |
ma | -7/-2 °C | 4/13 °C |
di | -4/1 °C | 5/15 °C |
wo | -2/2 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3020 m | -10/-5 °C | -10/-7 °C | -11/-6 °C | -8/-2 °C | -7/-2 °C | -4/1 °C | -2/2 °C |
| Dal 1003 m | 1/7 °C | -1/6 °C | 2/8 °C | 0/12 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2075 m | Dal 1013 m |
|---|---|---|
do | -6/-2 °C | 1/7 °C |
vr | -6/-3 °C | -1/6 °C |
za | -7/-2 °C | 2/8 °C |
zo | -5/3 °C | 0/12 °C |
ma | -1/2 °C | 4/13 °C |
di | 1/7 °C | 5/15 °C |
wo | 2/7 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2075 m | -6/-2 °C | -6/-3 °C | -7/-2 °C | -5/3 °C | -1/2 °C | 1/7 °C | 2/7 °C |
| Dal 1013 m | 1/7 °C | -1/6 °C | 2/8 °C | 0/12 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1793 m | Dal 1663 m |
|---|---|---|
do | -4/0 °C | -4/1 °C |
vr | -4/-1 °C | -4/0 °C |
za | -5/0 °C | -5/1 °C |
zo | -3/5 °C | -3/6 °C |
ma | 1/6 °C | 1/7 °C |
di | 3/9 °C | 3/10 °C |
wo | 4/9 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1793 m | -4/0 °C | -4/-1 °C | -5/0 °C | -3/5 °C | 1/6 °C | 3/9 °C | 4/9 °C |
| Dal 1663 m | -4/1 °C | -4/0 °C | -5/1 °C | -3/6 °C | 1/7 °C | 3/10 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1215 m |
|---|---|---|
do | -4/1 °C | -2/2 °C |
vr | -4/0 °C | -2/2 °C |
za | -5/1 °C | -3/2 °C |
zo | -3/6 °C | -1/8 °C |
ma | 1/7 °C | 3/9 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
wo | 4/10 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1350 m | -4/1 °C | -4/0 °C | -5/1 °C | -3/6 °C | 1/7 °C | 3/10 °C | 4/10 °C |
| Dal 1215 m | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -1/8 °C | 3/9 °C | 5/12 °C | 6/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1937 m | Dal 1230 m |
|---|---|---|
do | -5/-1 °C | 0/2 °C |
vr | -5/-2 °C | -2/2 °C |
za | -6/-1 °C | 1/2 °C |
zo | -4/4 °C | -1/10 °C |
ma | 0/2 °C | 3/11 °C |
di | 2/8 °C | 4/13 °C |
wo | 3/8 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1937 m | -5/-1 °C | -5/-2 °C | -6/-1 °C | -4/4 °C | 0/2 °C | 2/8 °C | 3/8 °C |
| Dal 1230 m | 0/2 °C | -2/2 °C | 1/2 °C | -1/10 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 7/15 °C |
1-5 van 5 skigebieden



