Skiweer Frankenwald
Weersverwachting in het Natuurpark Frankenwald voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Frankenwald voor 7 dagen
Weer Frankenwald
Weer in het Natuurpark Frankenwald voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Frankenwald voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Frankenwald
- Frankenwald – Gaan naar
Bergketen:
Bestuursdistricten:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 735 m | Dal 635 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 8/19 °C | 8/20 °C |
vr | 10/23 °C | 10/24 °C |
za | 12/26 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 735 m | 1/12 °C | 4/14 °C | 5/12 °C | 8/15 °C | 8/19 °C | 10/23 °C | 12/26 °C |
| Dal 635 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 5/13 °C | 8/16 °C | 8/20 °C | 10/24 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/15 °C | 5/15 °C |
di | 6/13 °C | 7/13 °C |
wo | 8/16 °C | 9/16 °C |
do | 8/20 °C | 9/20 °C |
vr | 9/23 °C | 10/23 °C |
za | 11/27 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 630 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 11/27 °C |
| Dal 550 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 7/13 °C | 9/16 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/15 °C | 5/15 °C |
di | 6/13 °C | 7/13 °C |
wo | 8/16 °C | 9/16 °C |
do | 8/20 °C | 9/20 °C |
vr | 9/23 °C | 10/23 °C |
za | 11/27 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 680 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 11/27 °C |
| Dal 600 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 7/13 °C | 9/16 °C | 9/20 °C | 10/23 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 624 m | Dal 574 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
wo | 9/16 °C | 9/17 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 11/24 °C | 11/25 °C |
za | 13/27 °C | 13/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 624 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 6/13 °C | 9/16 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 13/27 °C |
| Dal 574 m | 2/15 °C | 5/17 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 9/22 °C | 11/25 °C | 13/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/15 °C | 5/16 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 8/20 °C | 9/21 °C |
vr | 9/23 °C | 10/24 °C |
za | 11/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 620 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 11/27 °C |
| Dal 550 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/14 °C | 9/17 °C | 9/21 °C | 10/24 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 605 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
vr | 9/23 °C | 9/23 °C |
za | 11/27 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 635 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 11/27 °C |
| Dal 605 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 11/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 5/16 °C | 5/16 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 9/21 °C | 9/21 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 13/27 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 650 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 6/13 °C | 9/16 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 13/27 °C |
| Dal 610 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 6/13 °C | 9/16 °C | 9/21 °C | 11/24 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 8/14 °C | 8/15 °C |
do | 8/19 °C | 8/20 °C |
vr | 9/21 °C | 9/22 °C |
za | 10/25 °C | 10/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 700 m | 1/12 °C | 4/14 °C | 6/12 °C | 8/14 °C | 8/19 °C | 9/21 °C | 10/25 °C |
| Dal 650 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 6/13 °C | 8/15 °C | 8/20 °C | 9/22 °C | 10/26 °C |
1-8 van 8 skigebieden



