Skiweer Hof

Weersverwachting in het bestuursdistrict Hof voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Hof voor 7 dagen


Weer Hof

Weer in het bestuursdistrict Hof voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Hof voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Hof

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 600 m
do
buien
2/9 °C 3/9 °C
vr
onweer
2/11 °C 3/11 °C
za
buien
2/9 °C 3/9 °C
zo
helder
2/15 °C 3/15 °C
ma
bewolkt
6/16 °C 7/16 °C
di
bewolkt
6/16 °C 7/16 °C
wo
buien
9/16 °C 10/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
onweer
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
buien
Berg 680 m 2/9 °C 2/11 °C 2/9 °C 2/15 °C 6/16 °C 6/16 °C 9/16 °C
Dal 600 m 3/9 °C 3/11 °C 3/9 °C 3/15 °C 7/16 °C 7/16 °C 10/16 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 650 m
do
buien
3/9 °C 3/10 °C
vr
buien
2/10 °C 2/11 °C
za
buien
3/9 °C 3/10 °C
zo
helder
2/14 °C 2/15 °C
ma
helder
4/15 °C 4/16 °C
di
helder
6/15 °C 6/16 °C
wo
buien
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 700 m 3/9 °C 2/10 °C 3/9 °C 2/14 °C 4/15 °C 6/15 °C 8/15 °C
Dal 650 m 3/10 °C 2/11 °C 3/10 °C 2/15 °C 4/16 °C 6/16 °C 8/16 °C
1-2 van 2 skigebieden