Skiweer Gennargentu

Weersverwachting in het Nationaal Park Gennargentu voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Nationaal Park Gennargentu voor 7 dagen


Weer Gennargentu

Weer in het Nationaal Park Gennargentu voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Nationaal Park Gennargentu voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Gennargentu

  • Gennargentu – Gaan naar

    Provincie:

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1824 m Dal 1564 m
di
zonnig
7/11 °C 7/13 °C
wo
buien
5/10 °C 5/12 °C
do
helder
4/10 °C 4/12 °C
vr
helder
5/13 °C 5/15 °C
za
buien
2/9 °C 2/11 °C
zo
zonnig
2/9 °C 2/11 °C
ma
zonnig
3/10 °C 3/12 °C
Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1824 m 7/11 °C 5/10 °C 4/10 °C 5/13 °C 2/9 °C 2/9 °C 3/10 °C
Dal 1564 m 7/13 °C 5/12 °C 4/12 °C 5/15 °C 2/11 °C 2/11 °C 3/12 °C

Weer in skigebied Berg 1385 m Dal 1360 m
di
zonnig
7/13 °C 7/13 °C
wo
buien
5/12 °C 5/12 °C
do
helder
4/12 °C 4/12 °C
vr
helder
5/15 °C 5/15 °C
za
buien
2/11 °C 2/11 °C
zo
zonnig
2/11 °C 2/11 °C
ma
zonnig
3/12 °C 3/12 °C
Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
buien
do
helder
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
Berg 1385 m 7/13 °C 5/12 °C 4/12 °C 5/15 °C 2/11 °C 2/11 °C 3/12 °C
Dal 1360 m 7/13 °C 5/12 °C 4/12 °C 5/15 °C 2/11 °C 2/11 °C 3/12 °C
1-2 van 2 skigebieden