Skiweer Groß Walsertal

Weersverwachting in het Groß Walsertal voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Groß Walsertal voor 7 dagen


Weer Groß Walsertal

Weer in het Groß Walsertal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Groß Walsertal voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Groß Walsertal

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1980 m Dal 1450 m
do
sneeuwbuien
-6/0 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -1/2 °C
zo
bewolkt
-5/1 °C -2/7 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/9 °C
di
bewolkt
-2/6 °C -1/13 °C
wo
buien
0/6 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1980 m -6/0 °C -6/-1 °C -6/0 °C -5/1 °C -4/2 °C -2/6 °C 0/6 °C
Dal 1450 m -1/2 °C -2/2 °C -1/2 °C -2/7 °C 0/9 °C -1/13 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 1750 m Dal 1300 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 2/10 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 2/9 °C
zo
bewolkt
-2/6 °C 1/11 °C
ma
buien
0/8 °C 3/13 °C
di
bewolkt
-1/12 °C 2/17 °C
wo
buien
5/12 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1750 m -1/2 °C -2/2 °C -1/2 °C -2/6 °C 0/8 °C -1/12 °C 5/12 °C
Dal 1300 m 2/10 °C 1/9 °C 2/9 °C 1/11 °C 3/13 °C 2/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1300 m Dal 980 m
do
buien
0/7 °C 2/9 °C
vr
buien
-1/6 °C 1/8 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 2/8 °C
zo
bewolkt
-1/8 °C 1/10 °C
ma
buien
1/10 °C 3/12 °C
di
bewolkt
0/14 °C 2/16 °C
wo
buien
6/14 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1300 m 0/7 °C -1/6 °C 0/2 °C -1/8 °C 1/10 °C 0/14 °C 6/14 °C
Dal 980 m 2/9 °C 1/8 °C 2/8 °C 1/10 °C 3/12 °C 2/16 °C 8/16 °C
1-3 van 3 skigebieden