Skiweer Haslital

Weersverwachting in het Haslital voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Haslital voor 7 dagen


Weer Haslital

Weer in het Haslital voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Haslital voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Haslital

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2433 m Dal 1065 m
za
sneeuwval
-8/0 °C -1/7 °C
zo
helder
-7/5 °C 0/12 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 4/9 °C
di
sneeuwbuien
-4/2 °C 4/11 °C
wo
buien
0/9 °C 7/15 °C
do
helder
1/11 °C 8/18 °C
vr
zonnig
4/14 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 2433 m -8/0 °C -7/5 °C -3/2 °C -4/2 °C 0/9 °C 1/11 °C 4/14 °C
Dal 1065 m -1/7 °C 0/12 °C 4/9 °C 4/11 °C 7/15 °C 8/18 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 1291 m Dal 1203 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/6 °C
zo
helder
-1/11 °C -1/12 °C
ma
buien
3/8 °C 3/9 °C
di
buien
3/9 °C 3/10 °C
wo
buien
7/14 °C 7/15 °C
do
zonnig
7/19 °C 7/20 °C
vr
zonnig
8/21 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1291 m -1/2 °C -1/11 °C 3/8 °C 3/9 °C 7/14 °C 7/19 °C 8/21 °C
Dal 1203 m -1/6 °C -1/12 °C 3/9 °C 3/10 °C 7/15 °C 7/20 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 1106 m Dal 1065 m
za
ijzel
-2/6 °C -1/7 °C
zo
helder
-1/11 °C 0/12 °C
ma
buien
3/8 °C 4/9 °C
di
buien
3/10 °C 4/11 °C
wo
buien
6/14 °C 7/15 °C
do
helder
7/17 °C 8/18 °C
vr
zonnig
10/20 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1106 m -2/6 °C -1/11 °C 3/8 °C 3/10 °C 6/14 °C 7/17 °C 10/20 °C
Dal 1065 m -1/7 °C 0/12 °C 4/9 °C 4/11 °C 7/15 °C 8/18 °C 11/21 °C
1-3 van 3 skigebieden