Skiweer Hokkaidō

Weersverwachting op Hokkaidō voor 66 Skigebieden - Weer in de bergen op Hokkaidō voor 7 dagen


Weer Hokkaidō

Weer op Hokkaidō voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer op Hokkaidō voor 66 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Hokkaidō

51-66 van 66 skigebieden

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 350 m
za
helder
8/20 °C 8/20 °C
zo
helder
5/16 °C 8/16 °C
ma
helder
7/18 °C 7/20 °C
di
bewolkt
9/16 °C 10/16 °C
wo
zonnig
7/15 °C 8/18 °C
do
zonnig
7/15 °C 7/20 °C
vr
helder
7/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 750 m 8/20 °C 5/16 °C 7/18 °C 9/16 °C 7/15 °C 7/15 °C 7/16 °C
Dal 350 m 8/20 °C 8/16 °C 7/20 °C 10/16 °C 8/18 °C 7/20 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 160 m Dal 120 m
za
zonnig
9/21 °C 10/21 °C
zo
helder
9/17 °C 10/17 °C
ma
bewolkt
8/21 °C 9/21 °C
di
bewolkt
11/17 °C 12/17 °C
wo
zonnig
9/19 °C 10/19 °C
do
zonnig
8/21 °C 9/21 °C
vr
helder
8/18 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 160 m 9/21 °C 9/17 °C 8/21 °C 11/17 °C 9/19 °C 8/21 °C 8/18 °C
Dal 120 m 10/21 °C 10/17 °C 9/21 °C 12/17 °C 10/19 °C 9/21 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 205 m Dal 25 m
za
zonnig
10/28 °C 11/30 °C
zo
bewolkt
7/15 °C 8/17 °C
ma
bewolkt
7/22 °C 8/24 °C
di
buien
9/15 °C 10/17 °C
wo
buien
9/18 °C 10/20 °C
do
zonnig
8/22 °C 9/24 °C
vr
helder
8/19 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
Berg 205 m 10/28 °C 7/15 °C 7/22 °C 9/15 °C 9/18 °C 8/22 °C 8/19 °C
Dal 25 m 11/30 °C 8/17 °C 8/24 °C 10/17 °C 10/20 °C 9/24 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 410 m Dal 133 m
za
zonnig
7/18 °C 9/20 °C
zo
zonnig
7/21 °C 9/23 °C
ma
bewolkt
7/19 °C 9/21 °C
di
bewolkt
10/17 °C 12/19 °C
wo
zonnig
8/19 °C 10/21 °C
do
zonnig
7/20 °C 9/22 °C
vr
helder
7/18 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 410 m 7/18 °C 7/21 °C 7/19 °C 10/17 °C 8/19 °C 7/20 °C 7/18 °C
Dal 133 m 9/20 °C 9/23 °C 9/21 °C 12/19 °C 10/21 °C 9/22 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 442 m Dal 182 m
za
zonnig
7/17 °C 8/19 °C
zo
zonnig
7/20 °C 8/22 °C
ma
bewolkt
7/18 °C 8/20 °C
di
bewolkt
10/16 °C 11/18 °C
wo
zonnig
8/18 °C 9/20 °C
do
zonnig
7/19 °C 8/21 °C
vr
helder
7/17 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 442 m 7/17 °C 7/20 °C 7/18 °C 10/16 °C 8/18 °C 7/19 °C 7/17 °C
Dal 182 m 8/19 °C 8/22 °C 8/20 °C 11/18 °C 9/20 °C 8/21 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 330 m Dal 176 m
za
zonnig
9/27 °C 10/28 °C
zo
bewolkt
6/14 °C 7/15 °C
ma
bewolkt
6/21 °C 7/22 °C
di
buien
8/14 °C 9/15 °C
wo
buien
8/17 °C 9/18 °C
do
zonnig
7/21 °C 8/22 °C
vr
helder
7/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
Berg 330 m 9/27 °C 6/14 °C 6/21 °C 8/14 °C 8/17 °C 7/21 °C 7/18 °C
Dal 176 m 10/28 °C 7/15 °C 7/22 °C 9/15 °C 9/18 °C 8/22 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 454 m Dal 318 m
za
zonnig
8/19 °C 9/20 °C
zo
helder
8/15 °C 9/16 °C
ma
bewolkt
7/19 °C 8/20 °C
di
bewolkt
10/15 °C 11/16 °C
wo
zonnig
8/17 °C 9/18 °C
do
zonnig
7/19 °C 8/20 °C
vr
helder
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 454 m 8/19 °C 8/15 °C 7/19 °C 10/15 °C 8/17 °C 7/19 °C 7/16 °C
Dal 318 m 9/20 °C 9/16 °C 8/20 °C 11/16 °C 9/18 °C 8/20 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 155 m Dal 30 m
za
zonnig
9/21 °C 10/22 °C
zo
helder
9/17 °C 10/18 °C
ma
bewolkt
8/21 °C 9/22 °C
di
bewolkt
11/17 °C 12/18 °C
wo
zonnig
9/19 °C 10/20 °C
do
zonnig
8/21 °C 9/22 °C
vr
helder
8/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 155 m 9/21 °C 9/17 °C 8/21 °C 11/17 °C 9/19 °C 8/21 °C 8/18 °C
Dal 30 m 10/22 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/18 °C 10/20 °C 9/22 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 832 m Dal 552 m
za
helder
9/19 °C 10/20 °C
zo
helder
5/15 °C 6/16 °C
ma
helder
7/17 °C 8/18 °C
di
bewolkt
9/15 °C 10/16 °C
wo
zonnig
7/14 °C 8/15 °C
do
zonnig
7/14 °C 8/15 °C
vr
helder
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 832 m 9/19 °C 5/15 °C 7/17 °C 9/15 °C 7/14 °C 7/14 °C 8/15 °C
Dal 552 m 10/20 °C 6/16 °C 8/18 °C 10/16 °C 8/15 °C 8/15 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 97 m Dal 40 m
za
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
zo
helder
10/17 °C 10/18 °C
ma
bewolkt
9/21 °C 9/22 °C
di
bewolkt
12/17 °C 12/18 °C
wo
zonnig
10/19 °C 10/20 °C
do
zonnig
9/21 °C 9/22 °C
vr
helder
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 97 m 10/21 °C 10/17 °C 9/21 °C 12/17 °C 10/19 °C 9/21 °C 9/18 °C
Dal 40 m 10/22 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/18 °C 10/20 °C 9/22 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 1271 m Dal 686 m
za
zonnig
4/21 °C 7/25 °C
zo
bewolkt
1/8 °C 4/12 °C
ma
bewolkt
1/15 °C 4/19 °C
di
buien
3/8 °C 6/12 °C
wo
buien
3/11 °C 6/15 °C
do
zonnig
2/15 °C 5/19 °C
vr
helder
2/12 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
zonnig
vr
helder
Berg 1271 m 4/21 °C 1/8 °C 1/15 °C 3/8 °C 3/11 °C 2/15 °C 2/12 °C
Dal 686 m 7/25 °C 4/12 °C 4/19 °C 6/12 °C 6/15 °C 5/19 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 44 m Dal 9 m
za
zonnig
10/22 °C 10/22 °C
zo
helder
10/18 °C 10/18 °C
ma
bewolkt
9/22 °C 9/22 °C
di
bewolkt
12/18 °C 12/18 °C
wo
zonnig
10/20 °C 10/20 °C
do
zonnig
9/22 °C 9/22 °C
vr
helder
9/19 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 44 m 10/22 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/18 °C 10/20 °C 9/22 °C 9/19 °C
Dal 9 m 10/22 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/18 °C 10/20 °C 9/22 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 483 m Dal 200 m
za
zonnig
8/19 °C 9/21 °C
zo
helder
8/15 °C 9/17 °C
ma
bewolkt
7/19 °C 8/21 °C
di
bewolkt
10/15 °C 11/17 °C
wo
zonnig
8/17 °C 9/19 °C
do
zonnig
7/19 °C 8/21 °C
vr
helder
7/16 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 483 m 8/19 °C 8/15 °C 7/19 °C 10/15 °C 8/17 °C 7/19 °C 7/16 °C
Dal 200 m 9/21 °C 9/17 °C 8/21 °C 11/17 °C 9/19 °C 8/21 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 930 m Dal 440 m
za
helder
8/18 °C 8/19 °C
zo
helder
5/14 °C 8/15 °C
ma
helder
7/16 °C 7/19 °C
di
bewolkt
9/14 °C 10/15 °C
wo
zonnig
7/13 °C 8/17 °C
do
zonnig
7/13 °C 7/19 °C
vr
helder
7/14 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 930 m 8/18 °C 5/14 °C 7/16 °C 9/14 °C 7/13 °C 7/13 °C 7/14 °C
Dal 440 m 8/19 °C 8/15 °C 7/19 °C 10/15 °C 8/17 °C 7/19 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 126 m Dal 20 m
za
zonnig
10/21 °C 10/22 °C
zo
helder
10/17 °C 10/18 °C
ma
bewolkt
9/21 °C 9/22 °C
di
bewolkt
12/17 °C 12/18 °C
wo
zonnig
10/19 °C 10/20 °C
do
zonnig
9/21 °C 9/22 °C
vr
helder
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 126 m 10/21 °C 10/17 °C 9/21 °C 12/17 °C 10/19 °C 9/21 °C 9/18 °C
Dal 20 m 10/22 °C 10/18 °C 9/22 °C 12/18 °C 10/20 °C 9/22 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 321 m Dal 164 m
za
zonnig
8/20 °C 9/21 °C
zo
helder
8/16 °C 9/17 °C
ma
bewolkt
7/20 °C 8/21 °C
di
bewolkt
10/16 °C 11/17 °C
wo
zonnig
8/18 °C 9/19 °C
do
zonnig
7/20 °C 8/21 °C
vr
helder
7/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
zonnig
vr
helder
Berg 321 m 8/20 °C 8/16 °C 7/20 °C 10/16 °C 8/18 °C 7/20 °C 7/17 °C
Dal 164 m 9/21 °C 9/17 °C 8/21 °C 11/17 °C 9/19 °C 8/21 °C 8/18 °C
51-66 van 66 skigebieden