Skiweer Midden-Hongarije

Weersverwachting in Midden-Hongarije voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Midden-Hongarije voor 7 dagen


Weer Midden-Hongarije

Weer in Midden-Hongarije voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Midden-Hongarije voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Midden-Hongarije

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 850 m Dal 750 m
zo
regen
6/8 °C 6/9 °C
ma
helder
2/14 °C 2/15 °C
di
zonnig
3/16 °C 3/17 °C
wo
helder
6/17 °C 6/18 °C
do
helder
7/21 °C 7/22 °C
vr
zonnig
8/21 °C 8/22 °C
za
zonnig
8/22 °C 8/23 °C
Weer in
skigebied
zo
regen
ma
helder
di
zonnig
wo
helder
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 850 m 6/8 °C 2/14 °C 3/16 °C 6/17 °C 7/21 °C 8/21 °C 8/22 °C
Dal 750 m 6/9 °C 2/15 °C 3/17 °C 6/18 °C 7/22 °C 8/22 °C 8/23 °C

Weer in skigebied Berg 360 m Dal 240 m
zo
buien
8/10 °C 8/11 °C
ma
zonnig
6/18 °C 6/19 °C
di
bewolkt
9/19 °C 9/20 °C
wo
buien
10/20 °C 10/21 °C
do
zonnig
10/23 °C 10/24 °C
vr
zonnig
12/25 °C 12/26 °C
za
zonnig
12/25 °C 12/26 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 360 m 8/10 °C 6/18 °C 9/19 °C 10/20 °C 10/23 °C 12/25 °C 12/25 °C
Dal 240 m 8/11 °C 6/19 °C 9/20 °C 10/21 °C 10/24 °C 12/26 °C 12/26 °C

Weer in skigebied Berg 477 m Dal 400 m
zo
buien
7/9 °C 8/10 °C
ma
zonnig
5/17 °C 6/18 °C
di
bewolkt
8/18 °C 9/19 °C
wo
buien
9/19 °C 10/20 °C
do
zonnig
9/22 °C 10/23 °C
vr
zonnig
11/24 °C 12/25 °C
za
zonnig
11/24 °C 12/25 °C
Weer in
skigebied
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 477 m 7/9 °C 5/17 °C 8/18 °C 9/19 °C 9/22 °C 11/24 °C 11/24 °C
Dal 400 m 8/10 °C 6/18 °C 9/19 °C 10/20 °C 10/23 °C 12/25 °C 12/25 °C
1-3 van 3 skigebieden