Skiweer Midden-Zweden
Weersverwachting in Midden-Zweden voor 87 Skigebieden - Weer in de bergen in Midden-Zweden voor 7 dagen
Weer Midden-Zweden
Weer in Midden-Zweden voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Midden-Zweden voor 87 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Midden-Zweden
- Midden-Zweden – Beperken tot
Provincies:
Toeristische regio:
Midden-Zweden – Gaan naarStreken:
| Weer in skigebied | Berg 140 m | Dal 75 m |
|---|---|---|
za | 5/14 °C | 5/15 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/17 °C | 3/18 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
wo | 7/18 °C | 7/19 °C |
do | 9/16 °C | 9/17 °C |
vr | 8/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 140 m | 5/14 °C | 5/13 °C | 3/17 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 9/16 °C | 8/20 °C |
| Dal 75 m | 5/15 °C | 5/14 °C | 3/18 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 9/17 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 320 m | Dal 198 m |
|---|---|---|
za | 4/11 °C | 5/12 °C |
zo | 5/12 °C | 6/13 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
di | 6/16 °C | 7/17 °C |
wo | 6/18 °C | 7/19 °C |
do | 9/15 °C | 10/16 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 320 m | 4/11 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 6/18 °C | 9/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 198 m | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/17 °C | 7/17 °C | 7/19 °C | 10/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 52 m | Dal 26 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 6/17 °C | 6/17 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/21 °C | 8/21 °C |
wo | 8/21 °C | 8/21 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 52 m | 8/16 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/21 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Dal 26 m | 8/16 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/21 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 278 m | Dal 211 m |
|---|---|---|
za | 4/12 °C | 4/12 °C |
zo | 5/13 °C | 5/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 6/17 °C | 6/17 °C |
wo | 6/19 °C | 6/19 °C |
do | 9/16 °C | 9/16 °C |
vr | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 278 m | 4/12 °C | 5/13 °C | 4/17 °C | 6/17 °C | 6/19 °C | 9/16 °C | 7/19 °C |
| Dal 211 m | 4/12 °C | 5/13 °C | 4/17 °C | 6/17 °C | 6/19 °C | 9/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 72 m | Dal 20 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 6/14 °C | 6/14 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 8/20 °C | 8/20 °C |
wo | 8/20 °C | 8/20 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
vr | 11/21 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 72 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Dal 20 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 224 m | Dal 137 m |
|---|---|---|
za | 4/13 °C | 4/14 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 6/17 °C | 6/18 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
vr | 7/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 224 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 8/15 °C | 7/19 °C |
| Dal 137 m | 4/14 °C | 4/13 °C | 2/17 °C | 5/16 °C | 6/18 °C | 8/16 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 883 m | Dal 803 m |
|---|---|---|
za | -1/4 °C | 0/5 °C |
zo | -1/8 °C | 0/9 °C |
ma | -2/11 °C | -1/12 °C |
di | 1/12 °C | 2/13 °C |
wo | 4/13 °C | 5/14 °C |
do | 4/12 °C | 5/13 °C |
vr | 2/14 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 883 m | -1/4 °C | -1/8 °C | -2/11 °C | 1/12 °C | 4/13 °C | 4/12 °C | 2/14 °C |
| Dal 803 m | 0/5 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 2/13 °C | 5/14 °C | 5/13 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 205 m | Dal 100 m |
|---|---|---|
za | 4/13 °C | 4/14 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 6/17 °C | 6/18 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
vr | 7/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 205 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 8/15 °C | 7/19 °C |
| Dal 100 m | 4/14 °C | 4/13 °C | 2/17 °C | 5/16 °C | 6/18 °C | 8/16 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 623 m | Dal 558 m |
|---|---|---|
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | 1/10 °C | 1/11 °C |
ma | 0/13 °C | 0/14 °C |
di | 3/14 °C | 3/15 °C |
wo | 6/15 °C | 6/16 °C |
do | 6/14 °C | 6/15 °C |
vr | 4/16 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 623 m | 1/6 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/14 °C | 4/16 °C |
| Dal 558 m | 1/7 °C | 1/11 °C | 0/14 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 6/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 303 m | Dal 216 m |
|---|---|---|
za | 2/15 °C | 2/15 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 2/17 °C | 2/17 °C |
di | 6/17 °C | 6/17 °C |
wo | 9/19 °C | 9/19 °C |
do | 8/17 °C | 8/17 °C |
vr | 9/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 303 m | 2/15 °C | 2/13 °C | 2/17 °C | 6/17 °C | 9/19 °C | 8/17 °C | 9/18 °C |
| Dal 216 m | 2/15 °C | 2/13 °C | 2/17 °C | 6/17 °C | 9/19 °C | 8/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 367 m | Dal 287 m |
|---|---|---|
za | 4/13 °C | 4/14 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 6/17 °C | 6/18 °C |
do | 8/15 °C | 8/16 °C |
vr | 7/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 367 m | 4/13 °C | 4/12 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 8/15 °C | 7/19 °C |
| Dal 287 m | 4/14 °C | 4/13 °C | 2/17 °C | 5/16 °C | 6/18 °C | 8/16 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 165 m | Dal 90 m |
|---|---|---|
za | 5/13 °C | 5/13 °C |
zo | 6/14 °C | 6/14 °C |
ma | 5/18 °C | 5/18 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
wo | 7/20 °C | 7/20 °C |
do | 10/17 °C | 10/17 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 165 m | 5/13 °C | 6/14 °C | 5/18 °C | 7/18 °C | 7/20 °C | 10/17 °C | 8/20 °C |
| Dal 90 m | 5/13 °C | 6/14 °C | 5/18 °C | 7/18 °C | 7/20 °C | 10/17 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 72 m | Dal 2 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 6/17 °C | 6/17 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/21 °C | 8/21 °C |
wo | 8/21 °C | 8/21 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 72 m | 8/16 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/21 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Dal 2 m | 8/16 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/21 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 200 m | Dal 145 m |
|---|---|---|
za | 6/11 °C | 6/12 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 6/18 °C | 6/19 °C |
wo | 7/19 °C | 7/20 °C |
do | 10/15 °C | 10/16 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 200 m | 6/11 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 9/20 °C |
| Dal 145 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 6/19 °C | 7/20 °C | 10/16 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 215 m | Dal 145 m |
|---|---|---|
za | 6/11 °C | 6/12 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 6/18 °C | 6/19 °C |
wo | 7/19 °C | 7/20 °C |
do | 10/15 °C | 10/16 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 215 m | 6/11 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 9/20 °C |
| Dal 145 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 6/19 °C | 7/20 °C | 10/16 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 205 m | Dal 133 m |
|---|---|---|
za | 5/12 °C | 5/13 °C |
zo | 5/14 °C | 5/15 °C |
ma | 4/16 °C | 4/17 °C |
di | 7/13 °C | 7/14 °C |
wo | 6/17 °C | 6/18 °C |
do | 9/12 °C | 9/13 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 205 m | 5/12 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 7/13 °C | 6/17 °C | 9/12 °C | 8/19 °C |
| Dal 133 m | 5/13 °C | 5/15 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 6/18 °C | 9/13 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 50 m | Dal 27 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 6/14 °C | 6/14 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 8/20 °C | 8/20 °C |
wo | 8/20 °C | 8/20 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
vr | 11/21 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 50 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Dal 27 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 245 m | Dal 214 m |
|---|---|---|
za | 5/11 °C | 6/11 °C |
zo | 4/13 °C | 5/13 °C |
ma | 3/15 °C | 4/15 °C |
di | 5/18 °C | 6/18 °C |
wo | 6/19 °C | 7/19 °C |
do | 9/15 °C | 10/15 °C |
vr | 8/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 245 m | 5/11 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 5/18 °C | 6/19 °C | 9/15 °C | 8/20 °C |
| Dal 214 m | 6/11 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 35 m | Dal 8 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 6/20 °C | 6/20 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 35 m | 7/17 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 6/20 °C | 9/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 8 m | 7/17 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 6/20 °C | 9/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 122 m | Dal 72 m |
|---|---|---|
za | 6/12 °C | 6/12 °C |
zo | 5/14 °C | 5/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 6/19 °C | 6/19 °C |
wo | 7/20 °C | 7/20 °C |
do | 10/16 °C | 10/16 °C |
vr | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 122 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 6/19 °C | 7/20 °C | 10/16 °C | 9/21 °C |
| Dal 72 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 6/19 °C | 7/20 °C | 10/16 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 60 m | Dal 30 m |
|---|---|---|
za | 6/17 °C | 7/17 °C |
zo | 6/16 °C | 7/16 °C |
ma | 5/18 °C | 6/18 °C |
di | 6/19 °C | 7/19 °C |
wo | 7/19 °C | 8/19 °C |
do | 9/16 °C | 10/16 °C |
vr | 9/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 60 m | 6/17 °C | 6/16 °C | 5/18 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 9/16 °C | 9/21 °C |
| Dal 30 m | 7/17 °C | 7/16 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 10/16 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 60 m | Dal 14 m |
|---|---|---|
za | 6/17 °C | 7/17 °C |
zo | 6/16 °C | 7/16 °C |
ma | 5/18 °C | 6/18 °C |
di | 6/19 °C | 7/19 °C |
wo | 7/19 °C | 8/19 °C |
do | 9/16 °C | 10/16 °C |
vr | 9/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 60 m | 6/17 °C | 6/16 °C | 5/18 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 9/16 °C | 9/21 °C |
| Dal 14 m | 7/17 °C | 7/16 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 10/16 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 179 m | Dal 134 m |
|---|---|---|
za | 5/14 °C | 5/15 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 3/17 °C | 3/18 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
wo | 7/18 °C | 7/19 °C |
do | 9/16 °C | 9/17 °C |
vr | 8/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 179 m | 5/14 °C | 5/13 °C | 3/17 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 9/16 °C | 8/20 °C |
| Dal 134 m | 5/15 °C | 5/14 °C | 3/18 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 9/17 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 96 m | Dal 62 m |
|---|---|---|
za | 5/15 °C | 5/15 °C |
zo | 5/14 °C | 5/14 °C |
ma | 3/18 °C | 3/18 °C |
di | 6/17 °C | 6/17 °C |
wo | 7/19 °C | 7/19 °C |
do | 9/17 °C | 9/17 °C |
vr | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 96 m | 5/15 °C | 5/14 °C | 3/18 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 9/17 °C | 8/21 °C |
| Dal 62 m | 5/15 °C | 5/14 °C | 3/18 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 9/17 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
za | 2/7 °C | 3/7 °C |
zo | 3/10 °C | 4/10 °C |
ma | 0/13 °C | 1/13 °C |
di | 4/13 °C | 5/13 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
do | 7/14 °C | 8/14 °C |
vr | 5/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 630 m | 2/7 °C | 3/10 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 7/16 °C | 7/14 °C | 5/17 °C |
| Dal 590 m | 3/7 °C | 4/10 °C | 1/13 °C | 5/13 °C | 8/16 °C | 8/14 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 58 m | Dal 17 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 6/17 °C | 6/17 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/21 °C | 8/21 °C |
wo | 8/21 °C | 8/21 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 58 m | 8/16 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/21 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Dal 17 m | 8/16 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/21 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 67 m | Dal 18 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 6/17 °C | 6/17 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/21 °C | 8/21 °C |
wo | 8/21 °C | 8/21 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 67 m | 8/16 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/21 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Dal 18 m | 8/16 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 8/21 °C | 8/21 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 66 m | Dal 43 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 6/14 °C | 6/14 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 8/20 °C | 8/20 °C |
wo | 8/20 °C | 8/20 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
vr | 11/21 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 66 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Dal 43 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 60 m | Dal 30 m |
|---|---|---|
za | 8/16 °C | 8/16 °C |
zo | 6/14 °C | 6/14 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 8/20 °C | 8/20 °C |
wo | 8/20 °C | 8/20 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
vr | 11/21 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 60 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Dal 30 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 82 m | Dal 38 m |
|---|---|---|
za | 8/15 °C | 8/16 °C |
zo | 6/13 °C | 6/14 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 8/19 °C | 8/20 °C |
wo | 8/19 °C | 8/20 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
vr | 11/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 82 m | 8/15 °C | 6/13 °C | 5/16 °C | 8/19 °C | 8/19 °C | 9/17 °C | 11/20 °C |
| Dal 38 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 422 m | Dal 364 m |
|---|---|---|
za | 3/11 °C | 4/11 °C |
zo | 4/12 °C | 5/12 °C |
ma | 3/16 °C | 4/16 °C |
di | 5/16 °C | 6/16 °C |
wo | 5/18 °C | 6/18 °C |
do | 8/15 °C | 9/15 °C |
vr | 6/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 422 m | 3/11 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 5/16 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 6/18 °C |
| Dal 364 m | 4/11 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 6/18 °C | 9/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 214 m | Dal 181 m |
|---|---|---|
za | 7/14 °C | 7/15 °C |
zo | 5/12 °C | 5/13 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 7/18 °C | 7/19 °C |
wo | 7/18 °C | 7/19 °C |
do | 8/16 °C | 8/17 °C |
vr | 10/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 214 m | 7/14 °C | 5/12 °C | 4/15 °C | 7/18 °C | 7/18 °C | 8/16 °C | 10/19 °C |
| Dal 181 m | 7/15 °C | 5/13 °C | 4/16 °C | 7/19 °C | 7/19 °C | 8/17 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 228 m | Dal 202 m |
|---|---|---|
za | 4/12 °C | 5/12 °C |
zo | 5/13 °C | 6/13 °C |
ma | 4/17 °C | 5/17 °C |
di | 6/17 °C | 7/17 °C |
wo | 6/19 °C | 7/19 °C |
do | 9/16 °C | 10/16 °C |
vr | 7/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 228 m | 4/12 °C | 5/13 °C | 4/17 °C | 6/17 °C | 6/19 °C | 9/16 °C | 7/19 °C |
| Dal 202 m | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/17 °C | 7/17 °C | 7/19 °C | 10/16 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 406 m | Dal 350 m |
|---|---|---|
za | 4/11 °C | 4/11 °C |
zo | 5/12 °C | 5/12 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
do | 9/15 °C | 9/15 °C |
vr | 7/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 406 m | 4/11 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 6/18 °C | 9/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 350 m | 4/11 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 6/18 °C | 9/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 53 m | Dal 38 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 6/20 °C | 6/20 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 53 m | 7/17 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 6/20 °C | 9/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 38 m | 7/17 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 6/20 °C | 9/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 78 m | Dal 67 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 7/17 °C |
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 6/20 °C | 6/20 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 78 m | 7/17 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 6/20 °C | 9/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 67 m | 7/17 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 7/15 °C | 6/20 °C | 9/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 91 m | Dal 77 m |
|---|---|---|
za | 8/15 °C | 8/16 °C |
zo | 6/13 °C | 6/14 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 8/19 °C | 8/20 °C |
wo | 8/19 °C | 8/20 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
vr | 11/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 91 m | 8/15 °C | 6/13 °C | 5/16 °C | 8/19 °C | 8/19 °C | 9/17 °C | 11/20 °C |
| Dal 77 m | 8/16 °C | 6/14 °C | 5/17 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/18 °C | 11/21 °C |
51-87 van 87 skigebieden



