Skiweer Miyagi
Weersverwachting in Miyagi voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in Miyagi voor 7 dagen
Weer Miyagi
Weer in Miyagi voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Miyagi voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Miyagi
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
vr | 5/15 °C | 10/23 °C |
za | 8/17 °C | 8/23 °C |
zo | 9/19 °C | 9/28 °C |
ma | 11/21 °C | 11/28 °C |
di | 12/21 °C | 14/29 °C |
wo | 9/18 °C | 14/22 °C |
do | 8/14 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1350 m | 5/15 °C | 8/17 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 12/21 °C | 9/18 °C | 8/14 °C |
| Dal 650 m | 10/23 °C | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 14/29 °C | 14/22 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 959 m | Dal 687 m |
|---|---|---|
vr | 7/21 °C | 9/23 °C |
za | 6/19 °C | 8/21 °C |
zo | 7/22 °C | 9/24 °C |
ma | 7/24 °C | 9/26 °C |
di | 10/24 °C | 12/26 °C |
wo | 10/22 °C | 12/24 °C |
do | 9/12 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 959 m | 7/21 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 7/24 °C | 10/24 °C | 10/22 °C | 9/12 °C |
| Dal 687 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1055 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
vr | 7/14 °C | 10/17 °C |
za | 6/16 °C | 9/19 °C |
zo | 7/15 °C | 10/18 °C |
ma | 7/15 °C | 10/18 °C |
di | 9/16 °C | 12/19 °C |
wo | 8/15 °C | 11/18 °C |
do | 8/15 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1055 m | 7/14 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 340 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1376 m | Dal 1112 m |
|---|---|---|
vr | 5/19 °C | 6/20 °C |
za | 4/17 °C | 5/18 °C |
zo | 5/20 °C | 6/21 °C |
ma | 5/22 °C | 6/23 °C |
di | 8/22 °C | 9/23 °C |
wo | 8/20 °C | 9/21 °C |
do | 7/10 °C | 8/11 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1376 m | 5/19 °C | 4/17 °C | 5/20 °C | 5/22 °C | 8/22 °C | 8/20 °C | 7/10 °C |
| Dal 1112 m | 6/20 °C | 5/18 °C | 6/21 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 8/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 448 m |
|---|---|---|
vr | 8/22 °C | 10/24 °C |
za | 7/20 °C | 9/22 °C |
zo | 8/23 °C | 10/25 °C |
ma | 8/25 °C | 10/27 °C |
di | 11/25 °C | 13/27 °C |
wo | 11/23 °C | 13/25 °C |
do | 10/13 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 950 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Dal 448 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 367 m | Dal 258 m |
|---|---|---|
vr | 10/24 °C | 11/25 °C |
za | 9/22 °C | 10/23 °C |
zo | 10/25 °C | 11/26 °C |
ma | 10/27 °C | 11/28 °C |
di | 13/27 °C | 14/28 °C |
wo | 13/25 °C | 14/26 °C |
do | 12/15 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 367 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Dal 258 m | 11/25 °C | 10/23 °C | 11/26 °C | 11/28 °C | 14/28 °C | 14/26 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 327 m | Dal 215 m |
|---|---|---|
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
zo | 9/25 °C | 10/26 °C |
ma | 9/27 °C | 10/28 °C |
di | 12/27 °C | 13/28 °C |
wo | 12/25 °C | 13/26 °C |
do | 11/15 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 327 m | 9/24 °C | 8/22 °C | 9/25 °C | 9/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 11/15 °C |
| Dal 215 m | 10/25 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 10/28 °C | 13/28 °C | 13/26 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1133 m | Dal 854 m |
|---|---|---|
vr | 6/20 °C | 8/22 °C |
za | 5/18 °C | 7/20 °C |
zo | 6/21 °C | 8/23 °C |
ma | 6/23 °C | 8/25 °C |
di | 9/23 °C | 11/25 °C |
wo | 9/21 °C | 11/23 °C |
do | 8/11 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1133 m | 6/20 °C | 5/18 °C | 6/21 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 8/11 °C |
| Dal 854 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 774 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
vr | 9/23 °C | 10/24 °C |
za | 8/21 °C | 9/22 °C |
zo | 9/24 °C | 10/25 °C |
ma | 9/26 °C | 10/27 °C |
di | 12/26 °C | 13/27 °C |
wo | 12/24 °C | 13/25 °C |
do | 11/14 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 774 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Dal 540 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 955 m | Dal 534 m |
|---|---|---|
vr | 7/22 °C | 9/24 °C |
za | 6/20 °C | 8/22 °C |
zo | 7/23 °C | 9/25 °C |
ma | 7/25 °C | 9/27 °C |
di | 10/25 °C | 12/27 °C |
wo | 10/23 °C | 12/25 °C |
do | 9/13 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 955 m | 7/22 °C | 6/20 °C | 7/23 °C | 7/25 °C | 10/25 °C | 10/23 °C | 9/13 °C |
| Dal 534 m | 9/24 °C | 8/22 °C | 9/25 °C | 9/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 11/15 °C |
1-10 van 10 skigebieden



