Skiweer Noord-Karelië
Weersverwachting in Noord-Karelië voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Noord-Karelië voor 7 dagen
Weer Noord-Karelië
Weer in Noord-Karelië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Noord-Karelië voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Noord-Karelië
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 318 m | Dal 84 m |
|---|---|---|
zo | 8/16 °C | 9/17 °C |
ma | 5/17 °C | 6/18 °C |
di | 9/16 °C | 10/17 °C |
wo | 9/22 °C | 10/23 °C |
do | 7/18 °C | 8/19 °C |
vr | 10/16 °C | 11/17 °C |
za | 8/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 318 m | 8/16 °C | 5/17 °C | 9/16 °C | 9/22 °C | 7/18 °C | 10/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 84 m | 9/17 °C | 6/18 °C | 10/17 °C | 10/23 °C | 8/19 °C | 11/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 200 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 7/16 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 11/20 °C | 12/21 °C |
wo | 10/13 °C | 11/14 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 9/14 °C | 10/15 °C |
za | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 200 m | 6/15 °C | 4/17 °C | 11/20 °C | 10/13 °C | 6/18 °C | 9/14 °C | 7/17 °C |
| Dal 110 m | 7/16 °C | 5/18 °C | 12/21 °C | 11/14 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/18 °C |
1-2 van 2 skigebieden



