Skiweer Oberlausitz
Weersverwachting in de Oberlausitz voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in de Oberlausitz voor 7 dagen
Weer Oberlausitz
Weer in de Oberlausitz voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Oberlausitz voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Oberlausitz
- Oberlausitz – Beperken tot
Bestuursdistricten:
Toeristische regio's:
Oberlausitz – Gaan naarBergketens:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 515 m |
|---|---|---|
za | 4/11 °C | 5/11 °C |
zo | 2/15 °C | 3/15 °C |
ma | 5/16 °C | 6/16 °C |
di | 7/14 °C | 8/14 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
do | 8/18 °C | 9/18 °C |
vr | 8/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 630 m | 4/11 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 7/14 °C | 9/15 °C | 8/18 °C | 8/17 °C |
| Dal 515 m | 5/11 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 8/14 °C | 10/15 °C | 9/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 416 m | Dal 300 m |
|---|---|---|
za | 5/13 °C | 5/14 °C |
zo | 4/15 °C | 4/16 °C |
ma | 8/18 °C | 8/19 °C |
di | 11/15 °C | 11/16 °C |
wo | 12/16 °C | 12/17 °C |
do | 10/18 °C | 10/19 °C |
vr | 10/18 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 416 m | 5/13 °C | 4/15 °C | 8/18 °C | 11/15 °C | 12/16 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Dal 300 m | 5/14 °C | 4/16 °C | 8/19 °C | 11/16 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 450 m | Dal 385 m |
|---|---|---|
za | 6/13 °C | 6/14 °C |
zo | 4/16 °C | 4/17 °C |
ma | 7/19 °C | 7/20 °C |
di | 11/16 °C | 11/17 °C |
wo | 10/17 °C | 10/18 °C |
do | 10/20 °C | 10/21 °C |
vr | 10/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 450 m | 6/13 °C | 4/16 °C | 7/19 °C | 11/16 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 10/19 °C |
| Dal 385 m | 6/14 °C | 4/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C | 10/18 °C | 10/21 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 410 m | Dal 370 m |
|---|---|---|
za | 5/13 °C | 5/13 °C |
zo | 4/15 °C | 4/15 °C |
ma | 8/18 °C | 8/18 °C |
di | 11/15 °C | 11/15 °C |
wo | 12/16 °C | 12/16 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 410 m | 5/13 °C | 4/15 °C | 8/18 °C | 11/15 °C | 12/16 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Dal 370 m | 5/13 °C | 4/15 °C | 8/18 °C | 11/15 °C | 12/16 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
za | 4/10 °C | 4/11 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/15 °C | 5/16 °C |
di | 7/13 °C | 7/14 °C |
wo | 9/14 °C | 9/15 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
vr | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 590 m | 4/10 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 7/13 °C | 9/14 °C | 8/17 °C | 8/16 °C |
| Dal 550 m | 4/11 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 7/14 °C | 9/15 °C | 8/18 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 420 m | Dal 370 m |
|---|---|---|
za | 6/14 °C | 6/14 °C |
zo | 4/17 °C | 4/17 °C |
ma | 7/20 °C | 7/20 °C |
di | 11/17 °C | 11/17 °C |
wo | 10/18 °C | 10/18 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 10/20 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 420 m | 6/14 °C | 4/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C | 10/18 °C | 10/21 °C | 10/20 °C |
| Dal 370 m | 6/14 °C | 4/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C | 10/18 °C | 10/21 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 350 m | Dal 300 m |
|---|---|---|
za | 6/14 °C | 6/14 °C |
zo | 4/17 °C | 4/17 °C |
ma | 7/20 °C | 7/20 °C |
di | 11/17 °C | 11/17 °C |
wo | 10/18 °C | 10/18 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 10/20 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 350 m | 6/14 °C | 4/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C | 10/18 °C | 10/21 °C | 10/20 °C |
| Dal 300 m | 6/14 °C | 4/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C | 10/18 °C | 10/21 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 385 m | Dal 360 m |
|---|---|---|
za | 6/14 °C | 6/14 °C |
zo | 4/17 °C | 4/17 °C |
ma | 7/20 °C | 7/20 °C |
di | 11/17 °C | 11/17 °C |
wo | 10/18 °C | 10/18 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 10/20 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 385 m | 6/14 °C | 4/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C | 10/18 °C | 10/21 °C | 10/20 °C |
| Dal 360 m | 6/14 °C | 4/17 °C | 7/20 °C | 11/17 °C | 10/18 °C | 10/21 °C | 10/20 °C |
1-8 van 8 skigebieden



