Skiweer Østerdalen

Weersverwachting in Østerdalen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Østerdalen voor 7 dagen


Weer Østerdalen

Weer in Østerdalen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Østerdalen voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Østerdalen

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 858 m Dal 637 m
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/8 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/5 °C
zo
buien
0/9 °C 2/10 °C
ma
buien
-2/10 °C 0/11 °C
di
bewolkt
0/7 °C 2/8 °C
wo
bewolkt
1/8 °C 3/9 °C
do
buien
5/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
Berg 858 m -2/2 °C -1/2 °C 0/9 °C -2/10 °C 0/7 °C 1/8 °C 5/13 °C
Dal 637 m 0/8 °C 1/5 °C 2/10 °C 0/11 °C 2/8 °C 3/9 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 870 m Dal 660 m
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/7 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
zo
buien
-1/7 °C 0/9 °C
ma
bewolkt
-3/10 °C -2/12 °C
di
regen
0/6 °C 1/8 °C
wo
bewolkt
0/10 °C 1/12 °C
do
buien
5/12 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
buien
ma
bewolkt
di
regen
wo
bewolkt
do
buien
Berg 870 m -2/2 °C -2/2 °C -1/7 °C -3/10 °C 0/6 °C 0/10 °C 5/12 °C
Dal 660 m -1/7 °C -1/2 °C 0/9 °C -2/12 °C 1/8 °C 1/12 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 933 m Dal 735 m
vr
helder
-2/7 °C -1/9 °C
za
bewolkt
-1/7 °C 0/9 °C
zo
ijzel
0/5 °C 1/7 °C
ma
helder
0/9 °C 1/11 °C
di
helder
2/11 °C 3/13 °C
wo
helder
2/11 °C 3/13 °C
do
regen
3/6 °C 4/8 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
bewolkt
zo
ijzel
ma
helder
di
helder
wo
helder
do
regen
Berg 933 m -2/7 °C -1/7 °C 0/5 °C 0/9 °C 2/11 °C 2/11 °C 3/6 °C
Dal 735 m -1/9 °C 0/9 °C 1/7 °C 1/11 °C 3/13 °C 3/13 °C 4/8 °C

Weer in skigebied Berg 848 m Dal 748 m
vr
helder
-2/8 °C -1/9 °C
za
bewolkt
-1/8 °C 0/9 °C
zo
ijzel
0/6 °C 1/7 °C
ma
helder
0/10 °C 1/11 °C
di
helder
2/12 °C 3/13 °C
wo
helder
2/12 °C 3/13 °C
do
regen
3/7 °C 4/8 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
bewolkt
zo
ijzel
ma
helder
di
helder
wo
helder
do
regen
Berg 848 m -2/8 °C -1/8 °C 0/6 °C 0/10 °C 2/12 °C 2/12 °C 3/7 °C
Dal 748 m -1/9 °C 0/9 °C 1/7 °C 1/11 °C 3/13 °C 3/13 °C 4/8 °C
1-4 van 4 skigebieden