Skiweer Prahova
Weersverwachting in het district Prahova voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Prahova voor 7 dagen
Weer Prahova
Weer in het district Prahova voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Prahova voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Prahova
- Prahova – Gaan naar
Bergketens:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2090 m | Dal 1006 m |
|---|---|---|
zo | -1/2 °C | 4/12 °C |
ma | 1/7 °C | 6/14 °C |
di | 2/8 °C | 7/15 °C |
wo | 2/7 °C | 7/14 °C |
do | 2/8 °C | 7/15 °C |
vr | 3/10 °C | 8/17 °C |
za | 4/9 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2090 m | -1/2 °C | 1/7 °C | 2/8 °C | 2/7 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 4/9 °C |
| Dal 1006 m | 4/12 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1539 m | Dal 978 m |
|---|---|---|
zo | 1/8 °C | 9/11 °C |
ma | 3/10 °C | 6/18 °C |
di | 4/11 °C | 8/18 °C |
wo | 4/10 °C | 11/17 °C |
do | 4/11 °C | 10/20 °C |
vr | 5/13 °C | 11/21 °C |
za | 6/12 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1539 m | 1/8 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 4/11 °C | 5/13 °C | 6/12 °C |
| Dal 978 m | 9/11 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 11/17 °C | 10/20 °C | 11/21 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1295 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
zo | 3/10 °C | 8/12 °C |
ma | 5/12 °C | 6/16 °C |
di | 6/13 °C | 8/16 °C |
wo | 6/12 °C | 9/14 °C |
do | 6/13 °C | 8/16 °C |
vr | 7/15 °C | 7/18 °C |
za | 8/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1295 m | 3/10 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 6/13 °C | 7/15 °C | 8/14 °C |
| Dal 1000 m | 8/12 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 9/14 °C | 8/16 °C | 7/18 °C | 8/16 °C |
1-3 van 3 skigebieden



