Skiweer Regen
Weersverwachting in het bestuursdistrict Regen voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Regen voor 7 dagen
Weer Regen
Weer in het bestuursdistrict Regen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Regen voor 9 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Regen
- Regen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Bergketen:
1-9 van 9 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1456 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/7 °C |
vr | -1/2 °C | 1/8 °C |
za | 0/2 °C | 2/8 °C |
zo | -1/8 °C | 1/11 °C |
ma | 3/10 °C | 5/13 °C |
di | 3/10 °C | 5/13 °C |
wo | 4/10 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1456 m | -1/2 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | -1/8 °C | 3/10 °C | 3/10 °C | 4/10 °C |
| Dal 1050 m | 1/7 °C | 1/8 °C | 2/8 °C | 1/11 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 835 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 3/9 °C |
vr | -1/8 °C | 1/11 °C |
za | -1/8 °C | 1/11 °C |
zo | -1/12 °C | 1/15 °C |
ma | 1/13 °C | 3/16 °C |
di | 3/14 °C | 5/17 °C |
wo | 4/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1100 m | 1/6 °C | -1/8 °C | -1/8 °C | -1/12 °C | 1/13 °C | 3/14 °C | 4/12 °C |
| Dal 835 m | 3/9 °C | 1/11 °C | 1/11 °C | 1/15 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 931 m | Dal 778 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 2/8 °C |
vr | 2/9 °C | 2/9 °C |
za | 3/9 °C | 3/9 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 6/14 °C | 6/14 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 931 m | 2/8 °C | 2/9 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/14 °C |
| Dal 778 m | 2/8 °C | 2/9 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 897 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 4/10 °C |
vr | 1/11 °C | 2/12 °C |
za | 1/11 °C | 2/12 °C |
zo | 1/15 °C | 2/16 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 5/17 °C | 6/18 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 897 m | 3/9 °C | 1/11 °C | 1/11 °C | 1/15 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 6/15 °C |
| Dal 740 m | 4/10 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 2/16 °C | 4/17 °C | 6/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 715 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 2/8 °C |
vr | 2/9 °C | 2/9 °C |
za | 3/9 °C | 3/9 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 6/14 °C | 6/14 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 850 m | 2/8 °C | 2/9 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/14 °C |
| Dal 715 m | 2/8 °C | 2/9 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 974 m | Dal 877 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 3/8 °C |
vr | 0/8 °C | 2/8 °C |
za | 0/9 °C | 2/9 °C |
zo | -1/13 °C | -1/14 °C |
ma | 2/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/15 °C | 5/15 °C |
wo | 5/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 974 m | 1/7 °C | 0/8 °C | 0/9 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 5/13 °C |
| Dal 877 m | 3/8 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | -1/14 °C | 3/14 °C | 5/15 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 712 m | Dal 636 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 3/9 °C |
vr | 1/10 °C | 1/11 °C |
za | 1/10 °C | 1/11 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
wo | 6/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 712 m | 3/8 °C | 1/10 °C | 1/10 °C | 1/14 °C | 3/15 °C | 5/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 636 m | 3/9 °C | 1/11 °C | 1/11 °C | 1/15 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 688 m | Dal 634 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 2/13 °C | 2/13 °C |
za | 2/13 °C | 2/13 °C |
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 4/18 °C | 4/18 °C |
di | 5/19 °C | 5/19 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 688 m | 3/10 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/16 °C | 4/18 °C | 5/19 °C | 6/17 °C |
| Dal 634 m | 3/10 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/16 °C | 4/18 °C | 5/19 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 763 m | Dal 722 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 3/9 °C |
vr | 1/10 °C | 1/11 °C |
za | 1/10 °C | 1/11 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
wo | 6/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 763 m | 3/8 °C | 1/10 °C | 1/10 °C | 1/14 °C | 3/15 °C | 5/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 722 m | 3/9 °C | 1/11 °C | 1/11 °C | 1/15 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 6/15 °C |
1-9 van 9 skigebieden



